Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
shaman72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 27.07.2015
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) shaman72 » 19.04.2018 11:03

Krk od 23.07 ;) Pozdrawiamy
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.04.2018 11:43

Ja od 21.07 - Vrbnik :)
Wpisz się w planer - kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2018-t53032.html
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2018 14:01

shaman72 napisał(a):Krk od 23.07 ;) Pozdrawiamy


My jakoś podobnie, w Krku u tego samego gościa na ul. Rapska ;)
shaman72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 27.07.2015
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) shaman72 » 19.04.2018 17:30

Może będzie okazja, browarka zrobić :lol:
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2018 21:14

Why not, ja w Poznaniu mam paru znajomych, sam pracowałem tam przez pół roku na oddelegowaniu :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.07.2018 10:58

Oliver był również postacią tej relacji, z 2Cellos łączyła Go wielka przyjaźń i miłość do muzyki. Stworzyli kilka wspólnych projektów, mimo znacznej różnicy wieku doskonale się dogadywali. Jego osoba, twórczość miała rzeszę fanów od małego do starego.
[*]
Dziś rano odszedł ...
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 29.07.2018 16:12

gusia-s napisał(a):Oliver był również postacią tej relacji, z 2Cellos łączyła Go wielka przyjaźń i miłość do muzyki. Stworzyli kilka wspólnych projektów, mimo znacznej różnicy wieku doskonale się dogadywali. Jego osoba, twórczość miała rzeszę fanów od małego do starego.
[*]
Dziś rano odszedł ...

Bardzo mi przykro z tego powodu.
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 29.07.2018 21:09

Oliver... naprawdę..?? Co za weekend..... :cry:

Do wyspy Krk nie wiem dlaczego nie mogę się przekonać. Za blisko..czy jak..mimo takich zachęcających relacji :papa:

Pozdrav!
Ela
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.07.2018 23:57

kroj napisał(a):Oliver... naprawdę..?? Co za weekend..... :cry:
No niestety.:(

kroj napisał(a): Do wyspy Krk nie wiem dlaczego nie mogę się przekonać. Za blisko..czy jak..mimo takich zachęcających relacji :papa:

Pozdrav!
Ela
Też się do niej zabierałam jak pies do jeża. Wyszła całkiem przypadkiem bo blisko Austrii gdzie mieliśmy plan pobyć przez pierwszy tydzień a że plan runął z powodu koncertu 2 Cellos, na ktorym też gościem specjalnym był Oliver ... to trzeba było najpierw na koncert, potem na Krk i tak nas wciągnęło, że w Alpy nie dotarliśmy :)
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 01.08.2018 07:10

Vjetar napisał(a):
gusia-s napisał(a):Obrazek


Jak ja tam byłem to nie było ani jednego wolnego miejsca na poboczy (od góry do dołu za zakrętem).
Niektóre auta z pobitymi szybami bo kamienie potrafią zboczem lecieć...

Teraz patrzę jaki luksus macie żeby się zatrzymać.

Pzdr


a nie ma kar za parkowanie na takiej drodze? Widzę ciągłą linię, zbocze wąskie, pewnie smaochody wystają na jezdnię...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.08.2018 09:50

Tam jest rzeźnia. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć ale bałem się bo cały pas przy skałkach zajęty i trzeba było uważać.
Cała droga, samochód za samochodem zaparkowane wbrew przepisom.
Ale policja raczej nie karze turystów w takich miejscach bo tą kasę wydadzą tak czy siak.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.08.2018 13:24

morela napisał(a): a nie ma kar za parkowanie na takiej drodze? Widzę ciągłą linię, zbocze wąskie, pewnie smaochody wystają na jezdnię...
Widoczna na zdjęciu ciągła jest na zakręcie ale dalej jest normalnie przerywana.
Żadnych kar nie ma, bo to jest zgodnie z przepisami, na tym odcinku gdzie auta parkują nie ma zakazu ani linii ciągłej na poboczu :mrgreen:

kaeres napisał(a):Tam jest rzeźnia. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć ale bałem się bo cały pas przy skałkach zajęty i trzeba było uważać.
Cała droga, samochód za samochodem zaparkowane wbrew przepisom.
Ale policja raczej nie karze turystów w takich miejscach bo tą kasę wydadzą tak czy siak.
E tam, nie przesadzaj ... Parkowanie tam nie odbywa się wbrew przepisom bo jak wyżej pisałam zakazu nie ma a wygląda tak :).
DSCN6571.JPG


Jeszcze kilka fotek jest w relacji w tym wątku :)

U ichniejszych służb nie ma pomiłuj, czy turysta czy miejscowy. Jeśli coś jest wbrew przepisom kara na pewno nie ominie nikogo.
Wielokrotnie byłam świadkiem jak zwijali na lawetę auta zaparkowane w niewłaściwym miejscu.
W tej relacji też jest fotka jak przy mnie strażnik gminny w Starej Basce (przecież to już kompletne zadupie) wlepił mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym. W tym roku również przy mnie wlepili mandat turystom z Austrii pod marketem za złe parkowanie.
Nad Oprną parkowanie na poboczu jest dozwolone. Z mijaniem się osobówek też nie ma problemu, wielokrotnie pokonywaliśmy ten podjazd. Martwiłam się tylko wyjazdem z przyczepą, bo ona była szersza od samochodu i tu już by był problem by zmieścić się w razie mijanki. Na szczęście wyjazd w dniu załamania pogody, to i ochotników na Oprnę nie było więc szeroko jak na lotnisku :mrgreen:
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 05.08.2018 16:05

o kurczę, nie jestem zwolennikiem wysp (prom jako wąskie gardło w przenośni i dosłownie:)), ale w drodze wyjątku dopuściłam do siebie myśl o wyjeździe na wyspę połączoną mostem z lądem.
I w czasie bury kłopot. Ale dla osobówek bez żadnej przyczepy, z samym boxem dachowym jeno, nie ma chyba problemu z przeprawą?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2018 16:08

Nie zawsze wieje bura.
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 05.08.2018 17:10

oczywiście, dlatego wyraźnie napisałam, że w czasie bury. A tej się chyba przewidzieć nie da...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone