Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Prośby o pomoc tłumaczeniu

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alek70
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 26.03.2020 20:59

Magda O. napisał(a):Mam prośbę: chcę napisać wiadomość do znajomej Chorwatki u której byliśmy parę razy, zapytać, co u nich, jak się trzymają w tym trudnym czasie, jak mama ( starsza pani - zapytać, czy zdrowa), na koniec życzyć zdrowia. Mógłby mi ktoś pomóc sklecić taką krótką wiadomość?

Wiadomość musisz sama zredagować.
Po prostu napisz wszystko o co chcesz zapytać itd. wklej tutaj i poproś o przetłumaczenie.
nowotarżanin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 27.03.2020 13:26

Proszę o pomoc w tłumaczeniu:
Witaj Ivo,
jaka sytuacja u Was,czy wszyscy zdrowi? Dostępne w Polsce informacje mówią, że na szczęście w Waszym rejonie jeszcze koronawirus nie rozprzestrzenia się tak jak u nas. My siedzimy w domu i nie pracujemy bo wprowadzono dość duże ograniczenia, mam nadzieję, że zagrożenie minie i spotkamy się w zaplanowanym terminie. Jak u Was przewidują okres urlopowy, czy granice będą otwarte? Pozdrawiamy i życzymy zdrowia dla Ciebie i całej rodziny.
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 27.03.2020 14:05

nowotarżanin napisał(a):Proszę o pomoc w tłumaczeniu:
Witaj Ivo,
jaka sytuacja u Was,czy wszyscy zdrowi? Dostępne w Polsce informacje mówią, że na szczęście w Waszym rejonie jeszcze koronawirus nie rozprzestrzenia się tak jak u nas. My siedzimy w domu i nie pracujemy bo wprowadzono dość duże ograniczenia, mam nadzieję, że zagrożenie minie i spotkamy się w zaplanowanym terminie. Jak u Was przewidują okres urlopowy, czy granice będą otwarte? Pozdrawiamy i życzymy zdrowia dla Ciebie i całej rodziny.

Pozdrav Ivo,
kakva je kod Vas situacija, jeste li svi zdravi? Dostupne informacije govore, da na sreću u Vašem području koronavirus ne širi se tako kao kod nas. Mi sjedimo doma i ne radimo jer su uvedena velika ograničenja, nadam se, da će opasnost proći i vidimo se u planiranom terminu. Kako kod Vas predviđaju period godišnjih odmora, da li će granice biti otvorene? Pozdravljamo i želimo zdravlja za tebe i cjeloj obitelji.
nowotarżanin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 27.03.2020 14:09

Dziękuję Mirko :D :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Kultura Chorwacka

Prośby o pomoc tłumaczeniu - strona 280
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019