Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - pomoc w wyborze campingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
*Gary*
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) *Gary* » 28.05.2018 17:34

Dzięki za podpowiedzi. Niestety jeszcze nawet nie jestem pewien urlopu tzn. kiedy będę korzystał. Zawsze jeździliśmy w ciemno i nigdy nie było problemów ale to było do apartamentów. Dzieci podrosły więc może spróbowalibyśmy kempingu. Ale to na razie luźne przymiarki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.05.2018 20:27

*Gary* napisał(a):Dzięki za podpowiedzi. Niestety jeszcze nawet nie jestem pewien urlopu tzn. kiedy będę korzystał. Zawsze jeździliśmy w ciemno i nigdy nie było problemów ale to było do apartamentów. Dzieci podrosły więc może spróbowalibyśmy kempingu. Ale to na razie luźne przymiarki.

Skoro przymiarka do kempingu, to sprzęt kempingowy już jest :?: i auto pakowne :?:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 17.06.2018 06:33

Lanterna zaskakuje nas co roku. W tym roku pojawił się skate park , pole do mini golfa , Istria w miniaturze, została zlikwidowana duża strefa domków -namiotów , a w to miejsce powstało nowe "osiedle" mobildomków , no i najważniejsze każdy bar , restauracja ma wystawiony duży Tv z MŚ w Rosji , a wielka sala disco -kids została zamieniona w ogólnie dostępną strefę kibica z kanapami i krzesłami , wczoraj wypełniona po brzegi Chorwatami. Mam nadzieję , że we wtorek nie będę tam sam :wink: .
Ceny są podobne do tych z ubiegłego roku , ale gorzej jest z dostępnością parceli .Parki wodne zostały zamknięte dla gości z zewnątrz. Wstęp tylko z opaską dla mieszkańców kempingu. :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 17.06.2018 07:07

Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 17.06.2018 08:07

Coś nie tak z tym linkiem.
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014
Re: Camp Bi Vilage

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 09.05.2019 14:54

Camp Bi Village
Patrze w mape gogle i widzę, że on chyba jest drogą przedzielony od morza
nie jest położony bezpośrednio przy plaży?
Był ktoś ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Camp Bi Vilage

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2019 16:51

robur napisał(a):Camp Bi Village
Patrze w mape gogle i widzę, że on chyba jest drogą przedzielony od morza
nie jest położony bezpośrednio przy plaży?
Był ktoś ?

Nie patrz google map, patrz na zdjęcia i plan kempingu.

https://www.google.com/search?q=camp+bi ... 66&bih=601

Duże kempingi na Istrii są położone bezpośrednio przy plażach, tylko ze względu na ich obszar nie każde ich miejsce leży przy plaży i w pierwszej linii brzegowej. :wink:
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010
Re: Camp Bi Vilage

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 09.05.2019 16:54

robur napisał(a):Camp Bi Village
Patrze w mape gogle i widzę, że on chyba jest drogą przedzielony od morza
nie jest położony bezpośrednio przy plaży?
Był ktoś ?


Mapa google wskazuje blędnie, Bi Village jest położony przy morzu.


robur napisał(a):Patrzyłem na zaton, lanterne, strasko
ale w tym terminie minimum 5500 i grubo ponad 6tys


Kampingi niestety do tanich nie należą. Ja w tym roku za 8 dni w Zatonie od 29.06 dałem 5000 zł. W zeszłym roku za 8 dni w Bijela Uvala płaciłem ok. 4500 zł (w obu przypadkach mobilhome z 3 sypialniami). Ale za to nie musiałem codziennie dzieciakom zajęcia wymyślać :) - morze, plaża, baseny, plac zabaw, lody, frytki, rowery, hulajnogi, trampoliny i tak w kółko :).
Może i to kosztuje ale mina dzieci bezcenna :D

1.jpg

2.jpg

3.jpg
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 10.05.2019 09:38

Chyba będzie Simuni na Pagu
Ewentualnie jeśli ktoś ma dobre argumenty za Bi Village tez nad tym myslimy
3-cia opcja solaris
Na tych kampach w tym terminie 17-24.08 jest jakiś 1000zł taniej niz na Lanternie, strasko, zatonie i z 500zł taniej niż na Umag/Bijela Uvala
A może któryś z tych drogich kampów wszystkie atrakcje ma za free i to wcale nie wyjdzie drożej?
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 10.05.2019 16:56

wpłaty poszły jednak na 3 domki Bi Village, pokazała się dziś promocja na Lux campie i homairze
i w ciągu godziny wszystko poszlo co w dobrej kasie :D
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 28.06.2019 20:54

Powtórzę się "enty " raz ,że kempingi szczególnie te o podwyzszonym standardzie ,absolutnie nie są konkurencyjne w stosunku do apartamanów. Ktoś kto od dzieciaka miał naturę harcerza i spędzał wakacje pod namiotem , nie zrozumie kogoś kto spędza wakacje w apartamentowcu i vice 'versa . Osobiście od kilku lat "przepłacam " za wakacje :wink: na kempingu i nie zamieniłbym ich na żadne inne :)
Parę dni temu czytałem artykuł na WP o wakacjach na kempingu. W zachodniej części EU taką formę spędzania wakacji wybiera 25% ludzi, w Polsce ok.4-5%. Nadal u nas pokutuje przekonanie ,że są to bieda-wakacje , ze względu na mierną ofertę kempingów , zaniedbane rodem z PRL sanitariaty itd, dlatego wielu rodaków spędza wolny czas na kempingach poza granicami
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 24.11.2019 11:50

A ja zdecydowanie wolę campingi niż kwatery czy apartamenty, byłem już na kilku campingach i miłowspominam. Ale jest to indywidualna sprawa każdego.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.12.2019 11:19

Rafi70 napisał(a):Powtórzę się "enty " raz ,że kempingi szczególnie te o podwyzszonym standardzie ,absolutnie nie są konkurencyjne w stosunku do apartamanów. Ktoś kto od dzieciaka miał naturę harcerza i spędzał wakacje pod namiotem , nie zrozumie kogoś kto spędza wakacje w apartamentowcu i vice 'versa . Osobiście od kilku lat "przepłacam " za wakacje :wink: na kempingu i nie zamieniłbym ich na żadne inne :)
Parę dni temu czytałem artykuł na WP o wakacjach na kempingu. W zachodniej części EU taką formę spędzania wakacji wybiera 25% ludzi, w Polsce ok.4-5%. Nadal u nas pokutuje przekonanie ,że są to bieda-wakacje , ze względu na mierną ofertę kempingów , zaniedbane rodem z PRL sanitariaty itd, dlatego wielu rodaków spędza wolny czas na kempingach poza granicami


Tak, to prawda, warto to jednak powtarzać, zwłaszcza komuś, kto był na campie raz w życiu, może nad okolicznym jeziorem. Sikał po krzakach, mył się w zimnej wodzie i do białego rana słyszał pijackie krzyki sąsiadów. Cały czas wielu znajomym tłumaczę, że wybieramy campingi dlatego, ze lubimy, a nie z oszczędności. Będąc w tym roku z rodziną szwagierki moglibyśmy mieć bardzo komfortowy apartament na naszej 6-tki w niższej cenie, niż płaciliśmy za spanie w lesie na campie pod własnym namiotem :)

Na Istrii byliśmy na kilku campach, ale dość dawno i raczej nie pomogę. Zwykle są duże, z basenami, animacjami no i niemałej cenie
Amarosa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amarosa » 19.07.2021 18:25

A ja z innej beczki Wybieram się pierwszy raz na camping na Istrie pod namiot, parcela z prądem i przyłączem wodnym. Nie za bardzo rozumiem co znaczy info 10 Amp ( prąd) czy moja przenośna płyta indukcyjna na tym prądzie nie pociągnie bo za duży pobór mocy będzie? Czy kupić jakaś elektryczna jednopalnikowa o mniejszej mocy.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 19.07.2021 23:26

10 amperów to 2300 watów, więc jeśli twoja płyta pobiera mniej, to bezpiecznik na kempingu powinien wytrzymać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Istria - pomoc w wyborze campingu - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone