Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zimowa Istria 2022

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 10.09.2023 19:41

te kiero napisał(a):Witaj
odświeżam wątek, ponieważ coś tam jest na rzeczy jak pisałem powyżej...
Mam kilka pytań, przepraszam jeśli nie doczytałem:
czy grzaliście klimą w tym App, jak oceniasz "ciepłotę" w pomieszczeniach
czy parkowaliście tylko przy tym nabrzeżu, czy można z tyłu budynku za szlabanem lub na parkingu Hotelu Pineta
czy wszystkie App mają okna na port czy część na tył/ogród
Będę wdzięczny za odpowiedzi.


Cieszę się, że moja relacja ciągle się komuś przydaje. :D

Co do ogrzewania - to grzaliśmy klimą i dodatkowo grzejnikiem elektrycznym (farelka) który był na wyposażeniu. Ciepło było aż nadto.

My parkowaliśmy przy nadbrzeżu, ale jeśli Ci wygodniej można też na parkingu hotelowym. Najbliżej jest taki jeden powyżej apartamentów a poniżej hotelu, ale jak widzisz na zdjęciu nie było tam miejsca. Nam było najwygodniej przy nadbrzeżu.

20220219_163558.jpg


Żeby nie nosić bagaży z dołu, można podjechać pod same wejście i stanąć tu na chwilę żeby się wypakować.

20220219_163722.jpg


Raczej wszystkie appy mają okna na port, od tyłu są wspólne korytarze i wejścia do apartamentów. Te okna na korytarz to są dodatkowe na tą stronę.
20220219_163510.jpg
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.09.2023 19:55

Serdecznie dziękuję Ci za kompletne i pomocne info, bardzo mnie przekonuje, aczkolwiek ja celuję w styczeń.
Cena czyni cuda, bo np w takim Umagu mam coś upatrzone, ale jest 100Eur więcej. Przy krótkim wyjeździe to spora różnica.
Jak się coś po drodze w poprzedzających miesiącach nie wysypie to pojedziem.


Edit: w Opatiji jak mniemam byliście w App. Ranch, szkoda, że nie wynajmują w styczniu.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 10.09.2023 23:45

te kiero napisał(a):Edit: w Opatiji jak mniemam byliście w App. Ranch, szkoda, że nie wynajmują w styczniu.


No jeśli tak to szkoda, balkonik w nim to rewelacja :hearts:

20220224_074425.jpg
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.09.2023 09:44

te kiero napisał(a):Serdecznie dziękuję Ci za kompletne i pomocne info, bardzo mnie przekonuje, aczkolwiek ja celuję w styczeń.
Cena czyni cuda, bo np w takim Umagu mam coś upatrzone, ale jest 100Eur więcej. Przy krótkim wyjeździe to spora różnica.
Jak się coś po drodze w poprzedzających miesiącach nie wysypie to pojedziem.


Edit: w Opatiji jak mniemam byliście w App. Ranch, szkoda, że nie wynajmują w styczniu.


Pozwolę sobie napisać, bo my byliśmy tu w styczniu.
Grzaliśmy klimatyzacją i było to wystarczające, a temperatury na zewnątrz to jak pamiętam były koło 13-15 stopni.
My farelka na posiadaniu nie mieliśmy i tu uwaga, nie wiem ile bierzecie ubrań, my mieliśmy mało, i gdy po przyjeździe przepraliśmy sobie rzeczy, tak 3 dni później te grubsze typu bluza, dalej były mokre :cfaniak:
Parkowaliśmy dokładnie w tym miejscu, z pierwszego zdjęcia mchrob było dużo miejsca, na nabrzeżu powiedziano nam, że nie wolno, czy faktycznie nie sprawdzaliśmy, ale nikt tam auta nie zostawiał, a nam było wygodnie właśnie przed app.
Okna wychodzące z tyłu budynku to u nas było okno z sypialni.

Idąc na basen prosi się w recepcji hotelu o kluczyk do szafki i ręczniki, nie mówili o tym przy meldowaniu, ale inni goście tak robili, więc podejrzeliśmy ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.09.2023 11:36

Dziękuję za info @wiolek.
Myślałem po tym poście, że stacjonowaliście gdzie indziej, a tamten link przekierowuje do Tokio... :czytaj:

Ps. Bierzemy zwykle dużo ubrań :| żeby nie prać, ewent coś drobniejszego..
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.09.2023 12:23

te kiero w tym app w Rabacu byłam w styczniu rok temu - faktycznie na boo...u jakieś głupoty wyskakują, najwidoczniej już ich tam nie ma :roll: , tego roku w styczniu 4 nocki w Vrsarze ;)
1694427241300_copy_600x1067.jpg
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.09.2023 18:15

Ok rozumiem. Dzięki
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zimowa Istria 2022 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone