Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - pomoc w wyborze campingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 17.07.2017 10:31

Janusz Bajcer napisał(a):Na Istrii jest dużo kempingów, a kilka podobnych do Lanterny.
Jeśli warunkiem koniecznym nie jest Lanterna, będą miejsca na innych.


Ja sie bardzo przywiazuje do miejsc ;) Ale moze faktycznie czas na zmiany. Dzieki, Janusz, za sugestie!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2017 23:15

Ja na Istrii przywiazałem się do Valkanelli :smo:

Zawsze były jakieś zmiany na kempingu :lol:
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 25.07.2017 08:34

Jadąc na południe Chorwacji, ok. 7 sierpnia
planowałem spędzić kilka dni na Istrii. Nawiązałem
kontakt ze wszystkimi kempingami w rejonie Rovinj,
Vrsar, Funtana, Poreć. Wszędzie ta sama odpowiedź:
Brak wolnych miejsc.
veyron
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 31.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) veyron » 31.07.2017 22:26

Czyli Istria to zbyt popularne miejsce ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2017 22:29

veyron napisał(a):Czyli Istria to zbyt popularne miejsce ?

Tak - szczególnie w sierpniu, Włosi mają wtedy urlopy ... a Istra blisko. :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.08.2017 13:40

Janusz Bajcer napisał(a):
veyron napisał(a):Czyli Istria to zbyt popularne miejsce ?

Tak - szczególnie w sierpniu, Włosi mają wtedy urlopy ... a Istra blisko. :wink:


Mam wrażenie, że wielu z nich tu mieszka na stałe. :)
W miasteczkach nawet listonosz gada po italiańsku.
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 17.08.2017 16:53

Havena napisał(a):
Nigdy nie rezerwowalismy (szesc wyjazdow w sierpniu i jeden w lipcu) i zawsze znajdowalismy parcele (strefa F). Mam nadzieje, ze i w tym roku szczescie nam dopisze :)


To sie wycofuje... 13.08 Ok. 19 nie było ŻADNEJ wolnej parceli... Siła rzeczy trzeba było szukać w innym miejscu. Podjechaliśmy na kemping Orsera we Vrsarze. Szczęśliwie ktos odwołał rezerwacje i mamy naprawdę piękna zacieniona parcele minutę od morza. Standard dosc zbliżony do Lanterny, ale bez basenów. I niestety troche drożej.

Pozdrawiam,
Havena
kaszmirr
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszmirr » 09.09.2017 12:45

Witam, chcemy z dziewczyną spędzić dwa, maksymalnie trzy dni w okolicach Puli i szukamy kempingu na którym po prostu można się rozbić z namiotem. Dowiedziałem się, że na Camp Stoja doba kosztuje dla dwóch osób 24 euro. Czy gdzieś w pobliżu jest jeszcze coś cenowo podobnego bądź też tańszego?
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 09.09.2017 16:25

Hej, taniego kempingu nie doradzę, ale nie polecam Istrii z namiotem we wrześniu. Pogoda jest kapryśna, a noce zwyczajnie zimne.

Pozdrawiam,
Havena
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 11.09.2017 12:55

kaszmirr napisał(a):Witam, chcemy z dziewczyną spędzić dwa, maksymalnie trzy dni w okolicach Puli i szukamy kempingu na którym po prostu można się rozbić z namiotem. Dowiedziałem się, że na Camp Stoja doba kosztuje dla dwóch osób 24 euro. Czy gdzieś w pobliżu jest jeszcze coś cenowo podobnego bądź też tańszego?

Witaj. 2x byłem na Bi Village(Fazana) i wg mnie jest ok. Jeżdzimy pod namioty które już tam stoją więc z zakwaterowaniem w Twojej wersji pobytu nie pomogę. Wg tego cennika- http://www.bivillage.com/wp-content/upl ... e-2017.pdf za 2 osoby chyba od 22,5e. Pozdrawam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.09.2017 13:29

kaszmirr napisał(a):Witam, chcemy z dziewczyną spędzić dwa, maksymalnie trzy dni w okolicach Puli i szukamy kempingu na którym po prostu można się rozbić z namiotem. Dowiedziałem się, że na Camp Stoja doba kosztuje dla dwóch osób 24 euro. Czy gdzieś w pobliżu jest jeszcze coś cenowo podobnego bądź też tańszego?

Jest kilka kempingów w okolicach Puli.
https://pl.camping.info/chorwacja/istria/pula/kempingi
Klikaj i sprawdzaj cenniki.
kondi
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 01.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondi » 12.11.2017 20:00

Muszę wyrazić słowa uznania dla Camping Lanterna**** w miejscowości Tar, w pobliżu Poreć. Pomimo braku kameralności, jest wartym uwagi miejscem dla rodzin z dzieckiem :-)

Okolica też zachęca. Poreć, Rovinj (najładniejszy), Pula czy Bale. Wszędzie blisko (max 80km w 1-stronę).

Kilka słów o campie i zdjęć tutaj: Chorwacja z dzieckiem

Resort Lanterna Istria:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
*Gary*
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) *Gary* » 26.05.2018 11:05

witam
planujemy z rodzinką trzeci wyjazd do CHORWACJI tym razem wakacje pod namiotami (2+1) w lipcu 2018 w okolicy Puli na około 2 tyg
mam pytanie czy na campingu BI VILLAGE można rozbić swój namiot i czy w takiej sytuacji trzeba rezerwować miejsce czy jechać w ciemno (do tej pory tak jeździliśmy)
z góry dziękuję za info
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2018 20:36

*Gary* napisał(a):witam
planujemy z rodzinką trzeci wyjazd do CHORWACJI tym razem wakacje pod namiotami (2+1) w lipcu 2018 w okolicy Puli na około 2 tyg
mam pytanie czy na campingu BI VILLAGE można rozbić swój namiot

Jak są wolne parcele - namiot można postawić.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 27.05.2018 20:45

*Gary* napisał(a):witam
czy na campingu BI VILLAGE można rozbić swój namiot i czy w takiej sytuacji trzeba rezerwować miejsce czy jechać w ciemno (do tej pory tak jeździliśmy)
z góry dziękuję za info


Jeżeli jesteś zdecydowany na 100% na konkretny kemping, to w lipcu lepiej parcelę zarezerwować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Istria - pomoc w wyborze campingu - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone