Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót po latach do Chorwacji

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jarko1
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarko1 » 24.03.2012 12:03

Takie lokalizacje są w Duce...
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 24.03.2012 21:26

Jarko1 napisał(a):Takie lokalizacje są w Duce...


Tak sobie to tłumacz... :lol:
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 24.03.2012 22:03

A w czym właściwie problem, że Boro pojedzie do Duce? Zaczynacie zachowywać się jak mamusie, które chcą wybić synalkowi z głowy niepodobajacą się (mamusi) wybrankę...

Poza tym wybrany przez niego apartman jest po właściwej stronie Jadranki.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 24.03.2012 23:32

Po takiej wypowiedzi muszę być niestety lekko uszczypliwy...

ania77 napisał(a):A w czym właściwie problem, że Boro pojedzie do Duce?

Nie ma żadnego problemu. Wszyscy wyrażamy nasze opinie o tym miejscu, a ja skutecznie namawiam go, aby przynajmniej odwiedził Apollo11 podczas pobytu w Duce.

ania77 napisał(a):Zaczynacie zachowywać się jak mamusie, które chcą wybić synalkowi z głowy niepodobajacą się (mamusi) wybrankę...

Co to za metafora??? Sorry, ale starając się oceniać innych nie rób tego na podstawie własnych doświadczeń...

ania77 napisał(a):Poza tym wybrany przez niego apartman jest po właściwej stronie Jadranki.

Właściwej czyli jakiej? Cały czas piszemy o tym, że każdemu podoba się coś innego i w takim sensie zaczynasz swoją wypowiedź, a puentą jest ponownie prywatne - Twoje - odczucie.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.03.2012 00:28

PETERENZO napisał(a): Obrazek


Gustowna koszulka.
Do kubków dawali? :D :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 25.03.2012 01:10

Nie Anakin, nie napiszę Ci gdzie... :lol:
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 25.03.2012 21:54

PETERENZO napisał(a):Po takiej wypowiedzi muszę być niestety lekko uszczypliwy...

ania77 napisał(a):A w czym właściwie problem, że Boro pojedzie do Duce?

Nie ma żadnego problemu. Wszyscy wyrażamy nasze opinie o tym miejscu, a ja skutecznie namawiam go, aby przynajmniej odwiedził Apollo11 podczas pobytu w Duce.

ania77 napisał(a):Zaczynacie zachowywać się jak mamusie, które chcą wybić synalkowi z głowy niepodobajacą się (mamusi) wybrankę...

Co to za metafora??? Sorry, ale starając się oceniać innych nie rób tego na podstawie własnych doświadczeń...

ania77 napisał(a):Poza tym wybrany przez niego apartman jest po właściwej stronie Jadranki.

Właściwej czyli jakiej? Cały czas piszemy o tym, że każdemu podoba się coś innego i w takim sensie zaczynasz swoją wypowiedź, a puentą jest ponownie prywatne - Twoje - odczucie.


Akurat wniosek z własnymi doświadczeniami jest szczęśliwie mocno chybiony.

Na stereotypową teściową się nadajesz.

Właściwa strona Jadranki to ta, która nie wymaga kursowania między plażą a apartmanem przez Jadrankę.

Pisanie o tym co każdemu się podoba to coś innego niż pisanie o prywatnym odczuciu?
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 25.03.2012 22:19

ania77 napisał(a):Akurat wniosek z własnymi doświadczeniami jest szczęśliwie mocno chybiony.

To chyba Twoje szczęście, bo mnie nic do tego...

ania77 napisał(a):Na stereotypową teściową się nadajesz.

Na podstawie czego wnioskujesz? Poczytaj wstecz i nie pisz takich pierdół...

ania77 napisał(a):Właściwa strona Jadranki to ta, która nie wymaga kursowania między plażą a apartmanem przez Jadrankę.

Właściwa dla kogo?

ania77 napisał(a):Pisanie o tym co każdemu się podoba to coś innego niż pisanie o prywatnym odczuciu?

Nie istnieje coś takiego :lol: :lol: :lol: :lol:
boro2511
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) boro2511 » 25.03.2012 22:36

Dajcie spokój bo robi się niemiło. Ani dziękuję za zrozumienie mojej decyzji, Peterenzo za rzeczowe rady i cenne wskazówki. I na tym zakończmy waszą niepotrzebną wymianę "uprzejmości". Nie o to mi chodziło...
Peterenzo, to kiedy ty będziesz w tych Mimicach? Mój pobyt to 22.07-03.08. Może, jak się uda to coś zapodamy na tym ekstra tarasie...
Oczywiście żartuję... :D
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 25.03.2012 22:44

Ja będę między 15 a 28 lipca. Pozdrawiam i zapraszam...
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 25.03.2012 23:20

PETERENZO napisał(a):
ania77 napisał(a):Akurat wniosek z własnymi doświadczeniami jest szczęśliwie mocno chybiony.

To chyba Twoje szczęście, bo mnie nic do tego...

ania77 napisał(a):Na stereotypową teściową się nadajesz.

Na podstawie czego wnioskujesz? Poczytaj wstecz i nie pisz takich pierdół...

ania77 napisał(a):Właściwa strona Jadranki to ta, która nie wymaga kursowania między plażą a apartmanem przez Jadrankę.

Właściwa dla kogo?

ania77 napisał(a):Pisanie o tym co każdemu się podoba to coś innego niż pisanie o prywatnym odczuciu?

Nie istnieje coś takiego :lol: :lol: :lol: :lol:


Co do teściowej wnioskuję właśnie z tego co czytałam wstecz. Stereotypowa teściowa ma monopol na prawdę jedyną i objawioną. Tak jak Ty.

Duce było wcześniej krytykowane, niekoniecznie w tym wątku, ale na tym forum, m. in. za konieczność biegania na plażę przez ruchliwą Jadrankę, więc chyba lepiej mieszkać tam, gdzie robić tego nie trzeba. Ale jak kto woli...

Co nie istnieje: prywatne odczucie czy to co każdemu się podoba? Czy też pisanie o tym?

Napisałeś: "(...) Cały czas piszemy o tym, że każdemu podoba się coś innego (...)" - to zdaje się o pisanie o tym co się każdemu podoba...
i potem: "(...) puentą jest ponownie prywatne - Twoje - odczucie" - to zdaje się pisanie o prywatnym odczuciu...

To co nie istnieje?
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 25.03.2012 23:29

boro2511 napisał(a):Dajcie spokój bo robi się niemiło. Ani dziękuję za zrozumienie mojej decyzji, Peterenzo za rzeczowe rady i cenne wskazówki. I na tym zakończmy waszą niepotrzebną wymianę "uprzejmości". Nie o to mi chodziło...
Peterenzo, to kiedy ty będziesz w tych Mimicach? Mój pobyt to 22.07-03.08. Może, jak się uda to coś zapodamy na tym ekstra tarasie...
Oczywiście żartuję... :D


Boro baw się dobrze w tym Duce, pamiętaj, że to piasek chorwacki nie bałtycki, ale się od niego nie umiera. Przeprowadź może pomiary średnicy ziaren, rozwiejesz wątpliwości, czy to piasek czy żwir czy też może kliniec... Aha, nie pytaj Chorwatów, co ma wspólnego ta miejscowość z pewnym Italiańcem, co to się kilkadziesiąt lat temu skumał z pewnym Adolfem. Kiedy tam byliśmy nasz gospodarz śmiał się, że Polacy w kółko o to pytają :wink:
Uprzedzając niektórych - nie pytaliśmy.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 25.03.2012 23:37

boro2511 napisał(a):Dajcie spokój bo robi się niemiło.


Potwierdzam. Dzięki

PS.
ania77 napisał(a):Co do teściowej wnioskuję właśnie z tego co czytałam wstecz. Stereotypowa teściowa ma monopol na prawdę jedyną i objawioną. Tak jak Ty.

:? Tak masz rację - Duce to najpiękniejsze miejsce w CRO - polecam! To miejsce, które każdemu się podoba! :lol:
To prawda "jedyna i objawiona" :lol:

Jeżeli moja odpowiedź Cię w końcu zadowala to będzie cudnie!

PS2.
Oby tylko Boro w to nie uwierzył :wink: bo nie wyjedzie poza Duce

EOT
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 25.03.2012 23:44

PETERENZO napisał(a):
boro2511 napisał(a):Dajcie spokój bo robi się niemiło.


Potwierdzam. Dzięki

PS.
ania77 napisał(a):Co do teściowej wnioskuję właśnie z tego co czytałam wstecz. Stereotypowa teściowa ma monopol na prawdę jedyną i objawioną. Tak jak Ty.

:? Tak masz rację - Duce to najpiękniejsze miejsce w CRO - polecam! To miejsce, które każdemu się podoba! :lol:
To prawda "jedyna i objawiona" :lol:

Jeżeli moja odpowiedź Cię w końcu zadowala to będzie cudnie!

PS2.
Oby tylko Boro w to nie uwierzył :wink: bo nie wyjedzie poza Duce

EOT


A czy ja gdziekolwiek napisałam, że Duce to najpiękniejsze miejsce w Cro? Bądź łaskaw wskazać gdzie. Natomiast nie widzę powodów, żeby je jakoś szczególnie odradzać.

Nie raczyłeś odpowiedzieć co nie istnieje.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 25.03.2012 23:55

ania77 napisał(a):A czy ja gdziekolwiek napisałam, że Duce to najpiękniejsze miejsce w Cro? Bądź łaskaw wskazać gdzie. Natomiast nie widzę powodów, żeby je jakoś szczególnie odradzać.

To ponownie prawda "jedyna i objawiona" :lol:

ania77 napisał(a):Nie raczyłeś odpowiedzieć co nie istnieje.

Nie istnieje coś co każdemu się podoba... :cry:

Mam nadzieję, że tym razem wyczerpałem w 100% Twoją ciekawość?

ania77 napisał(a):Kiedy tam byliśmy nasz gospodarz śmiał się, że Polacy w kółko o to pytają :wink:
Uprzedzając niektórych - nie pytaliśmy.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kończę temat - to tyle samo co EOT.
Ostatnio edytowano 26.03.2012 00:04 przez PETERENZO, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Powrót po latach do Chorwacji - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone