Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2019

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.02.2019 23:00

I temat umarł :(
Słynny Bogdan Vonples zwany polskim burmistrz Podacy nawet już tu nie zagląda :(...
Może jednak ktoś się znajdzie kto odpisałby mi na wcześniejszy post ...a może nikt już tam nie jeździ ?
Pozdrawiam wszystkich :)
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 01.03.2019 12:33

Wojtku miejsce gdzie będziesz to spokojna część Podacy,na granicy z Bristem.Będziesz miał blisko do...koszy na śmieci które są przy jadrance pod Twoim lokum.Ja w ubiegłym roku byłem przy Zvirine 18 w apartamencie Santić.W linii prostej praktycznie tuż pod Tobą tylko że nad samą wodą.O koszach(spokojnie,nie śmierdzi:)) Ci pisze bo chodziłem do nich w każdy dzień pod górę po kilkudziesięciu schodach.Nie żalę się bo dla mnie to przyjemność tylko pisze żebyś coś więcej wiedział.Na lewo od Ciebie,w stronę Bristu jest mały spożywczak a na prawo jakieś 200m masz centrum Podacy ze sklepem,kantorem,pysznymi owocami i warzywami a rano także świeżą rybką(przed sklepem).Jedno jest pewne:widok z balkonu z racji sporej wysokości będziesz miał piękny.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.03.2019 12:44

Wprawdzie ja nie Wojtek :) ale dzięki za info
Poważnie rozważam zmianę lokalizacji po twoim opisie góry to dla mnie nie problem ale te śmieci to tak...chociaż z map Google wynika że ten dom jest oddalony od jadranki o 2 domy ale teraz jestem pełen obaw
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 01.03.2019 18:26

Kosze są zasuwane,codziennie rano opróżniane i tak jak pisałem wcześniej nic nie śmierdzi więc nie masz się czym przejmować.
To nie jest wysypisko tylko 3 duże,zielone kosze.Takie same są prawie na każdej ulicy w Podace.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.03.2019 19:25

To mnie uspokoiles :)
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 03.03.2019 13:44

Będę i ja w tym roku w Podacy po raz 3 ... ze względów czysto finansowych :) (za apartament w 2017 i 2018 roku płaciłem 20 euro, nie płacę żadnych zaliczek - myślę iż cena w 2019 nie ulegnie zmianie :) i ze względu na "bliskość" do BiH (koniec sierpnia , początek września) - planowana ilość dni - około 20 :hut:

Takie plany - życie pokaże czy się ziszczą :)
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 03.03.2019 14:11

Benito w którym apartamencie tak tanio?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107727
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2019 14:29

benito5 napisał(a):(za apartament w 2017 i 2018 roku płaciłem 20 euro, nie płacę żadnych zaliczek - myślę iż cena w 2019 nie ulegnie zmianie :)

W jakim terminie i ilu osobowy apartament. :?: :?:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9117
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 03.03.2019 16:38

Janusz Bajcer napisał(a):W jakim terminie i ilu osobowy apartament.

benito5 napisał(a): (koniec sierpnia , początek września) - planowana ilość dni - około 20

Ilość osób :?: ,może kolega dopisze.
:papa:
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 04.03.2019 00:23

Janusz Bajcer napisał(a):
benito5 napisał(a):(za apartament w 2017 i 2018 roku płaciłem 20 euro, nie płacę żadnych zaliczek - myślę iż cena w 2019 nie ulegnie zmianie :)

W jakim terminie i ilu osobowy apartament. :?: :?:


2 osoby . Od 27 sierpnia ... lub 26

pola84 napisał(a):Benito w którym apartamencie tak tanio?


Adres - Magistrala 17

Miejscówka "załatwiona" przez znajomego z BiH :D 3 lata temu... :hut:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2677
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 04.03.2019 08:28

Sadeczanin78 napisał(a):I temat umarł :(
Słynny Bogdan Vonples zwany polskim burmistrz Podacy nawet już tu nie zagląda :(...
Może jednak ktoś się znajdzie kto odpisałby mi na wcześniejszy post ...a może nikt już tam nie jeździ ?
Pozdrawiam wszystkich :)

...zagląda , zagląda :P :P :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2019 08:34

:) :) :) i odrazu się zrobiło przyjemniej
MrM
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 23.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrM » 10.03.2019 22:22

Witam wszystkich, w tym roku planuję powrot do Chorwacji po 4 latach przerwy, padło właśnie na Podace. Pierwszy raz ta miejscowość, ale kraj już kilka razy odwiedziłem, debiut w 97 roku :)
Sadeczanin78 skuszony opiniami na B i w innych miejscach sieci, również zarezerwowałem miejsce w tym guesthousie u Gorana. Wybieram się tam dopiero we wrześniu, a jak widzę Ty już w czerwcu. Jeśli mógłbym prosić o kilka słów recenzji po pobycie albo w trakcie, czy serio jest tak fajnie :) pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.03.2019 08:02

Witam
Nie ma sprawy MrM jak tam będę to na bieżącą w ramach możliwośći mogę się podzielić moimi wrażeniami z Podacy i tego apartamentu a jak będziesz chciał to wyśle ci fotki na maila...
Mam nadzieję że pozytywne opinie z B sie potwierdza :)
MrM
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 23.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrM » 11.03.2019 15:16

Świetnie, dzięki wielkie! Będę śledził wątek uważnie i jak już dorobię się możliwości wysyłania PW podeślę mój @ :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone