Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2019

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 04.02.2019 22:02

Sadeczanin78, świetna decyzja, też będę :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2019 10:20

Do zobaczenia :)
paula019
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 25.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paula019 » 06.02.2019 11:14

tolek1 napisał(a):
paula019 napisał(a):Tui. Cena to 6700 za dwójkę dorosłych i dziecko 3 lata. Allinclusive, pokój z widokiem na morze. Bardzo dużo zastanawiałam się nad ta formuła Ale suma sumarum mam super warunki lokalowe + wyżywienie. Mam mniej więcej pogląd na to ile wydam na wakacje. Na bookingu kwatery ponizej 3000 za tydzień to wszystko skandaliczne warunki rodem z PRL. Także sumując samolot, transporty, kwatere (nawet bez sniadania) wychodzila mi podobna suma a gdzie jeszcze wyżywienie... A ceny w Chorwacji podobno duuuuzo wyższe niż parę lat temu. Stąd finalnie taka decyzja.

Ta cena oczywiście obejmuje za pobyt minimum 10 dniowy? 8O A jeżeli jest mowa o tygodniu.... no to kto bogatemu zabroni :papa:



8 dni, wydaje mi się nie wygórowana... Kwatera 3000, lot minimum 3000, obiad 8x30 euro = 7000... a gdzie reszta... śniadania, kolacje, napoje, przejazdy z lotniska... A podobno w Chorwacji drooooogo jak nie wiem co...
Mr.Exclusive
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mr.Exclusive » 09.02.2019 01:01

Witajcie,
Wybieram się w lipcu do Podacy do poniższego apartamentu. Czy ktoś był/widział i może coś powiedzieć ? Jak z dojściem do plaż i niby ta "prywatna plaża" ?

adriatyka.pl/obiekt.php?id=665
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.02.2019 10:32

Witam :)
Absolut mam pytanko kiedy dokładnie jest ten festyn w starej Podacy o którym pisałeś ?
Dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 20.02.2019 15:09

pola84 napisał(a):Po roku przerwy wracamy do Chorwacji, po raz drugi do Podacy i po raz drugi do Bonacy.Wyjazd 21 czerwca.


Czesc ;)

my również 21 czerwca jedziemy, ale do Marticica, czyli zaraz obok Was będziemy ;)
Skąd startujecie?

Pozdro!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.02.2019 15:48

Myślałem że w czerwcu przed wakacjami będzie trochę luźniej w Chorwacji a tu z samych cromaniakow będą tłumy :)
Do zobaczenia w podacy
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 20.02.2019 22:45

Alka84 napisał(a):
pola84 napisał(a):Po roku przerwy wracamy do Chorwacji, po raz drugi do Podacy i po raz drugi do Bonacy.Wyjazd 21 czerwca.


Czesc ;)

my również 21 czerwca jedziemy, ale do Marticica, czyli zaraz obok Was będziemy ;)
Skąd startujecie?

Pozdro!

Oooo super :D
My z Sandomierza, a Wy?
Jedziecie z dziećmi?My z synem 9 letnim i córka, będzie obchodziła roczek w Podacy :wink:
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 20.02.2019 22:55

Nasz syn starszy tez ma 9 lat :) młodszy 6 :) czyli będą mieli towarzystwo :)
Startujemy z Żor, lecimy przez Słowacje, Węgry i potem juz to poleci ;)
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 21.02.2019 16:49

Alka84 napisał(a):Nasz syn starszy tez ma 9 lat :) młodszy 6 :) czyli będą mieli towarzystwo :)
Startujemy z Żor, lecimy przez Słowacje, Węgry i potem juz to poleci ;)

Ale super :D Mój Dawid się ucieszy. My też przez Słowację i Węgry,wyjazd pewnie w późnych godzinach popołudniowych w piątek. Zostajecie na 2 tyg?
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 21.02.2019 18:41

2.07 wyjeżdżamy z CRO, śpimy tam 10 nocy :-)
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 21.02.2019 18:54

Witam,
Festyn jest zawsze 3 sierpnia, dobre wino, dobre piwo, dobra muzyka. Będąc u góry lubię obserwować ludzi, którzy dopiero co się "wdrapali" do Starej Podacy. Od razu widać, kto jak stoi z kondycją :lol: po ilości potu, niektórzy wyglądają jakby wyskoczyli z basenu :D :D . Pozdrawiam wszystkich Podacomaniaków. :papa: :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2019 20:16

:(:(:( no to szkoda ..narobiłeś mi apetytu na ten festyn a ja będę w Podacy od 16-24 czerwca
Ale może za rok :)
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 22.02.2019 19:12

Sadeczanin78, no to przykro, coś pisałeś, że pojawisz się drugi raz pod koniec lipca. Tak czy owak jak będziecie w Podacy to zachęcam do wejścia na górę. Przy drodze rośnie mnóstwo drzew z liśćmi laurowymi, a na samej górze rozmaryn, nie zapomnij zabrać trochę do domu, warto i trzeba. Pozdrawiam serdecznie :papa: :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.02.2019 23:40

Będę później w Baśce vodzie od 12.07- 01.08 tak że nawet jakbym bardzo chciał to festyn mnie ominie :( ale stara podace napewno odwiedzę w czerwcu i ziółek nazbieram
...może jeszcze jakieś inne fajne znajdę przy okazji ;)
Mam jeszcze takie pytanie przy okazji bo będę tam pierwszy raz i zarezerwowałem noclegi w 'Guesthaus Podaca' na ul zvirine 9 czy ktoś może tam był lub mógłby mi coś powiedzieć o tej okolicy poza tym że jest powyżej jadranki
Jak zawsze z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone