Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2019

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bgrzeniewska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 19.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bgrzeniewska » 13.01.2019 11:51

Witam. My w tym roku znowu do Podacy... Urocze miejsce, poza tym jeszcze jest co w okolicy zwiedzać. Planujemy Dubrownik wieczorem zaliczyć, Medugorie na spokojnie, Mostar jeszcze raz, może Korcula przez Pljesac, myślałam też o Hvarze na cały dzień z Drvenika - dojazd do Stari Grad i po drodze jakaś dzika fajna plaża... Ktoś był?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2019 12:45

Witam :)
Mam jeszcze jedno pytanie do znawców Podacy...czy są w okolicy jakieś plaże fkk lub spokojne miejsca gdzie można się nago poopalać ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.01.2019 16:04

Ponoć między Bristem a Gradacem jest kawałek plaży zajmowany przez naturystów.
t_i_t_o
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) t_i_t_o » 15.01.2019 20:35

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :)
Mam jeszcze jedno pytanie do znawców Podacy...czy są w okolicy jakieś plaże fkk lub spokojne miejsca gdzie można się nago poopalać

Schodząc z "promenady" pomiędzy Podacą a Kapciem, o tutaj, jest cichy zakątek, gdzie ludzie opalają się nago.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2019 21:38

Dziękuję za pomoc nie informacje :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2019 21:49

Wogole to mam nadzieję że Podaca przypadnie mi do gustu gdyż zdradzam dla niej moja ukochana Baśkę... Baśkę Vode oczywiście :) ale po waszych relacjach jestem bardzo pozytywnie nastawiony ...w czerwcu mam zamiar spędzić tydzień w Podacy podczas wyprawy fiatem 126p po byłej Jugosławii .....oczywiście o Baśce nie zapomniałem i z rodzinka meldujemy się tam już 'normalnym autem' pod koniec lipca :)
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 19.01.2019 10:37

Po roku przerwy wracamy do Chorwacji, po raz drugi do Podacy i po raz drugi do Bonacy.Wyjazd 21 czerwca.
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 22.01.2019 21:11

Witam Podacomaniaków
Obawiam się, że Sadeczanin78 będzie rozczarowany Podacą , Baśka to nie Podaca, na golasa raczej nikt się nie opala , "nudy" (całe szczęście :D ), żadnych disco na plaży. No chyba, że Baśka ma inne walory :?: .
Jak Bozia da to będzie 6 raz w tym roku :lol: , pozdrawiam wszystkich.
p.s. Pamiętajcie, 3 sierpnia festyn w Górnej (Starej) Podacy, trzeba być :hut: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2019 14:27

:) nie lubię dyskotek na plaży i to nie moje klimaty a jak cię zawstydza a może i przeraża to że ktoś może czerpać przyjemność z opalania nago w wyznaczonych do tego miejscach to jedyne co ci mogę powiedziec to....albo nie wszak trzeba ograniczać nowe nienawiści i nie reagować na głupotę ....tak że zamilkne w tym miejscu
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 25.01.2019 19:49

Sadeczanin78, kolego, z tą mową nienawiści to nieźle dałeś do pieca, chyba za dużo TVN się naoglądałeś :D , opalaj się chłopie na golasa nawet przed Studenacem w Podacy , mi to nie przeszkadza, na zdrowie :D, ale na to "reagowanie na głupotę" to trochę mnie ukłuło. Z takimi tekstami proszę to na tym forum nie wyjeżdżać, to tak a propos "mowy nienawiści". Napisałem tylko, że na golasa raczej nikt się nie opala, należy czytać ze zrozumieniem, a nie doszukiwać się jakichś niedomówień.
Pozdrawiam wszystkich Podacomaniaków tekstylnych i nietekstylnych :papa:
tolek1
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 25.01.2019 21:03

paula019 napisał(a):Tui. Cena to 6700 za dwójkę dorosłych i dziecko 3 lata. Allinclusive, pokój z widokiem na morze. Bardzo dużo zastanawiałam się nad ta formuła Ale suma sumarum mam super warunki lokalowe + wyżywienie. Mam mniej więcej pogląd na to ile wydam na wakacje. Na bookingu kwatery ponizej 3000 za tydzień to wszystko skandaliczne warunki rodem z PRL. Także sumując samolot, transporty, kwatere (nawet bez sniadania) wychodzila mi podobna suma a gdzie jeszcze wyżywienie... A ceny w Chorwacji podobno duuuuzo wyższe niż parę lat temu. Stąd finalnie taka decyzja.

Ta cena oczywiście obejmuje za pobyt minimum 10 dniowy? 8O A jeżeli jest mowa o tygodniu.... no to kto bogatemu zabroni :papa:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.01.2019 08:57

Jako "twórca" tego wątku, proszę Was wszystkich, którzy zamieszczacie (trudne słowo) swoje wpisy o .....słowa Godne i Proste....każdy z Nas ma swoje telewizje, gazety i inne środki przekazu....ale tutaj bądźmy "normalnymi" ludźmi, którzy bez względu na wszystko kochają ten przecudowny kawałek naszej planety nazwanym....Chorwacją! Miłego dnia i kolejnych!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.01.2019 09:58

Masz Vonples rację skupmy się na rzeczach miłych i przyjemnych :)
Wracając do ceny za pobyt w Podacy ja wybrałem opcje ekonomiczna jadę 16 czerwca na 8 nocy sam bez rodzinki więc nie potrzebuje luksusów znalazłem i zarezerwowałem na bookingu fajna dla mnie ofertę pokój z aneksem kuchennym łazienka i balkonem z widokiem na morze za 233 euro / 8 dni apartament ma na bookingu ocene 9.2 i pozytywne oceny więc można też po kosztach....:)
Dodam że cena jest za pokój bez względu czy za1 czy 2 osoby
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 04.02.2019 20:24

Pod tym linkiem:
https://pl-pl.facebook.com/pages/catego ... 724935500/
można znaleźć niezłe fotki z Podacy. Pod postem z 4 sierpnia 2018 fotorelacja z "Pučka Fešta "sv. Stipana" w Starej Podacy.
Jeśli ktoś był, może spróbować odszukać swoją osobę na zdjęciach. Ja siebie znalazłem :D. Sadeczanin78, widzę, że będziesz w tym czasie w Podacy, więc polecam imprezkę, warto. Pozdrawiam wszystkich :papa: :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.02.2019 20:58

Absolut to naprawdę świetna wiadomość :) napewno się wybiorę
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone