Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slawek_11
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_11 » 12.08.2018 23:17

Wróciłem właśnie z Podacy - apartament Lavandia ( teraz to apartman Cvjetkovic - poprzednio Villa Nikolic ) podczas mojego pobytu zastałem czysty, sprzątnięty - ogólnie OK. Syn właścicieli który zajmuje się teraz obiektem - no cóż połowę dnia spędza na plaży jak wiekszość jego rówieśników. Ogólnie na plaży północnej panował dość znaczny tłok, ok godz. 10 rano wstęp na plaże w miejscu zacienionym raczej niemożliwe.
Podczas pobytu spotkałem w Podacy 2 autka z wlepa CRO.PL czarnego Mondka Tomali i chyba to Astra Caravan Vonples-a.
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 17.08.2018 00:16

melduję się od dzisiaj, villa Granic przy marinie, będę kolejne 2 tygodnie. Konoba Galeb sprawdzona, dobra pizza, pycha kalmary i pyszna makrela.
jutro mam nadzieję wypoczynek na plaży po 2 dniach podróży z Trójmiasta.
pozdrawiam
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 18.08.2018 09:13

Witajcie , i ja również wróciłem z Podacy niestety urlop dobiegł do końca .
Pokój w apartman Cvjetkovic cóż szału nie było ale ogólnie ok , trochę mało posprzątany no i brak netu ale może to i dobrze :)
Widziałem pierwszy raz dwa samochody z naklejkami jeden to słynny Bogdan a drugi to Slawek_11 którego wraz z żoną Beatą miałem okazję poznać i strzelić Karlowaćko :) , przemili ludzie przy okazji pozdrawiam. Tak więc czekamy na kolejny raz .
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 18.08.2018 10:42

..ja też już jestem w domu. Popijam rakiję "prezent" od gospodarza. Co do netu to ja miałem i ......żałuję, strata urlopu. Naklejkę widziałem na czarnym mondeo ...pozdrawiam gorąco tych co wrócili, tych co są i tych co będą :wink: :wink:
Slawek_11
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_11 » 18.08.2018 17:00

VONPLES napisał(a):..ja też już jestem w domu. Popijam rakiję "prezent" od gospodarza. Co do netu to ja miałem i ......żałuję, strata urlopu. Naklejkę widziałem na czarnym mondeo ...pozdrawiam gorąco tych co wrócili, tych co są i tych co będą :wink: :wink:


Hehe, czasami tak jest ale z dzieciakami jak jedziesz i wrócą z plaży to dla świętego spokoju lepiej aby ten NET mieli..............2019 znowu jedziemy do PODACY - zarezerwowane, zapłacone. Pozdrawiam.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 18.08.2018 18:29

bez rezerwacji...Slawek_11...vidimo se..
...to moi gospdarze z Podacy..
Poštovani
Veseli smo da ste dobro došli do svoga doma.
Hvala i Vama za vašu posjetu.

Nadamo se ponovnom susretu
Puno srdačnih pozdrava
Rade i Smiljs
KrzysTurbo
zbanowany
Posty: 149
Dołączył(a): 01.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysTurbo » 18.08.2018 19:52

VONPLES napisał(a):bez rezerwacji...Slawek_11...vidimo se..
...to moi gospdarze z Podacy..
Poštovani
Veseli smo da ste dobro došli do svoga doma.
Hvala i Vama za vašu posjetu.

Nadamo se ponovnom susretu
Puno srdačnih pozdrava
Rade i Smiljs


Brawo ty :lool: :lool: Jesteś niepowtarzalny. Na szczęście :mrgreen:

Wstawiać prywatne wiadomości...... :lol:
KrzysTurbo
zbanowany
Posty: 149
Dołączył(a): 01.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysTurbo » 18.08.2018 20:24

KrzysTurbo napisał(a):@Vonples

Podejrzewam ze dzisiaj z sobą chwileczkę rozmawialiśmy....Facet który po 3 sekundach rozmowy zaznaczył że jest już 9 raz w Podacy to musi być na 100% ty :D


Nic nie powiesz??
Slawek_11
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_11 » 18.08.2018 21:54

Bogdan - u mnie bez rezerwacji może być ciężka sprawa bo urlop z żoną mamy w jednym czasie zaplanowanym przez firmę. :oczko_usmiech:, do tego dzieci w wieku szkolnym itd.
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 19.08.2018 07:25

Slawek_11 napisał(a):Bogdan - u mnie bez rezerwacji może być ciężka sprawa bo urlop z żoną mamy w jednym czasie zaplanowanym przez firmę. :oczko_usmiech:, do tego dzieci w wieku szkolnym itd.


Proponuję porozmawiać prv ... skoro to tak daleko "zaszło"... :wink:
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 19.08.2018 14:25

Ja już też w domu.
Kilka slow napisze na temat apartamentów, żeby info pozostało.
Apartament Kalaba I przy ul. Zvirine 24,pani z którą rozmawiałem mailowo nazywa się Tanja Gizdic - położenie domku bardzo fajne, tuż przy malutkiej plaży, dolny taras nad samym deptakiem, więc do wody blisko, jedyne utrudnienie dla malutkich dzieci to schodki.
Niestety ale apartamenty były zaniedbane, ściany upierdzielone, łóżka się rozpadały i ogółem syf.
Gospodyni pokazała się tylko raz po kasę a na zwrócenie uwagi, że jest brudno i lodówka słabo chłodzi stwierdziła, ze nikt jej wcześniej żadnych problemów nie zgłaszał a mąż sprzątał przecież... nie chcieliśmy sobie szarpać nerwów a że kobitki mamy obrotne to ogarnęły chałupę w mig. Niesmak pozostał. Pan się zjawił jeszcze raz kilka dni później, miał sprzątać, zapytał kiedy może - dostał odpowiedz, że za pół godziny i więcej się nie pokazał. Na nasz wyjazd również nikt nie raczył przybyć, telefonicznie klucze kazano zostawić w drzwiach. Nigdy nie mieliśmy tak kiepskich gospodarzy :evil:

Co do samej Podacy, ot mieścina jakich wiele, pospacerowaliśmy w okolicy i jednogłośnie Brist wyglądał znacznie pozytywniej.
Knajpek wystarczająca ilość. Mieliśmy pecha co również zdarzyło się po raz pierwszy, dwukrotnie próbowano nas orżnąć na reszcie w Mendi, pan o 100kn reszty zapomniał. Oraz raz w budce z lodami, również źle wydana reszta.
Nie było nam dane zakosztować specyfików w Bonacy, nie trafiliśmy na wolne stoliki a czekać nam się nie chciało. Szkoda, że miejscowi zajmują stoliki przesiadując godzinami przy 1 piwku i grając w karty.
Potem stołowaliśmy się w Obali i Galeb i tam problemów nie było, obsługa bardzo miła i jedzenie smaczne.
Pogoda jak i temp wody rewelacja, "tylko" 29st miała woda, miło się przebywa w takiej zupce aż żal wychodzić.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wczasów, mimo nie smaczków opisanych powyżej. W końcu jedzie się wypocząć a nie roztrząsać czyjeś niedopatrzenia. Czy wrócimy tam ponownie, pewnie nie, jest dużo innych ciekawszych miejsc do odwiedzenia ;)
Pozdrav!
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 21.08.2018 12:36

jackq napisał(a):Ja już też w domu.
Kilka slow napisze na temat apartamentów, żeby info pozostało.
Apartament Kalaba I przy ul. Zvirine 24,pani z którą rozmawiałem mailowo nazywa się Tanja Gizdic - położenie domku bardzo fajne, tuż przy malutkiej plaży, dolny taras nad samym deptakiem, więc do wody blisko, jedyne utrudnienie dla malutkich dzieci to schodki.
Niestety ale apartamenty były zaniedbane, ściany upierdzielone, łóżka się rozpadały i ogółem syf.
Gospodyni pokazała się tylko raz po kasę a na zwrócenie uwagi, że jest brudno i lodówka słabo chłodzi stwierdziła, ze nikt jej wcześniej żadnych problemów nie zgłaszał a mąż sprzątał przecież... nie chcieliśmy sobie szarpać nerwów a że kobitki mamy obrotne to ogarnęły chałupę w mig. Niesmak pozostał. Pan się zjawił jeszcze raz kilka dni później, miał sprzątać, zapytał kiedy może - dostał odpowiedz, że za pół godziny i więcej się nie pokazał. Na nasz wyjazd również nikt nie raczył przybyć, telefonicznie klucze kazano zostawić w drzwiach. Nigdy nie mieliśmy tak kiepskich gospodarzy :evil:

Co do samej Podacy, ot mieścina jakich wiele, pospacerowaliśmy w okolicy i jednogłośnie Brist wyglądał znacznie pozytywniej.
Knajpek wystarczająca ilość. Mieliśmy pecha co również zdarzyło się po raz pierwszy, dwukrotnie próbowano nas orżnąć na reszcie w Mendi, pan o 100kn reszty zapomniał. Oraz raz w budce z lodami, również źle wydana reszta.
Nie było nam dane zakosztować specyfików w Bonacy, nie trafiliśmy na wolne stoliki a czekać nam się nie chciało. Szkoda, że miejscowi zajmują stoliki przesiadując godzinami przy 1 piwku i grając w karty.
Potem stołowaliśmy się w Obali i Galeb i tam problemów nie było, obsługa bardzo miła i jedzenie smaczne.
Pogoda jak i temp wody rewelacja, "tylko" 29st miała woda, miło się przebywa w takiej zupce aż żal wychodzić.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wczasów, mimo nie smaczków opisanych powyżej. W końcu jedzie się wypocząć a nie roztrząsać czyjeś niedopatrzenia. Czy wrócimy tam ponownie, pewnie nie, jest dużo innych ciekawszych miejsc do odwiedzenia ;)
Pozdrav!

Witam, co do miejscowości w okolicy to fakt Brist jest bardzo ładny ale w drugą stronę na północ ładny jest Kapeć i Zaostrog . Spacerowaliśmy tam i ogólnie jest ok .
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 21.08.2018 12:37

VONPLES napisał(a):..ja też już jestem w domu. Popijam rakiję "prezent" od gospodarza. Co do netu to ja miałem i ......żałuję, strata urlopu. Naklejkę widziałem na czarnym mondeo ...pozdrawiam gorąco tych co wrócili, tych co są i tych co będą :wink: :wink:

Czarne mondeo to sem ja :)
Piotrek_k
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek_k » 23.08.2018 01:08

My w Podacy będziemy od piątku (24) - jeśli ktoś chętny na piwko (lub kieliszek rakiji :mrgreen: ) to śmiało piszcie :D
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 23.08.2018 07:45

Piotrek_k napisał(a):My w Podacy będziemy od piątku (24) - jeśli ktoś chętny na piwko (lub kieliszek rakiji :mrgreen: ) to śmiało piszcie :D

Ja będę od soboty , cechy charakterystyczne do identyfikacji to : ja -blond , mąż -wysoki , wyrośnięty 14 latek i masywny buldog francuski :) jak nas zobaczysz to dawaj znać . :) :) :) mieszkamy przy południowej plaży .
Ostatnio edytowano 23.08.2018 08:52 przez anusiek, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone