Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PODACA 2013

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.06.2014 15:12

Nie wiem, jakie tłumy są w Tucepi w sierpniu. Nie łudziłabym się jednak, że w Podacy ich wtedy nie będzie.
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.06.2014 17:24

grzeslaw napisał(a):Witam,

Chciałbym odświeżyć nieco temat. W tym roku Chorwacja 6 raz.
Wcześniej 2 razy Pag, 2 razy Primosten i raz Tucepi.
W tym roku długo myślałem co wybrać i raczej będzie to Podaca.
Czy można o tej miejscowości powiedzieć, że jest to coś w podobie do Tucepi ale bez tłumów?
No i najważniejsze czy uda się znaleźć apartman jadąc w ciemno w sierpniu? Wyjazd 2 rodzin z dziećmi, czyli coś A4+
Każda opinia i sugestia będzie dla mnie bardzo cenna.

Ja będę w Podacy 5-ty raz (piąty raz sierpień) i myślę, że ciągle warto tam wracać. Pojęcie "tłumu" jest pojęciem względnym ale, nie uważam że, Podaca jest zdecydowanie mniej "zaludniona" w sierpniu niż pobliskie Brist czy Gradac!! Poczytaj sobie ten wątek oraz wątek podaca-2014-t44135.html ....i masz 99% informacji na temat Podacy!! Reasumując do zobaczenia w sierpniu!!
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.06.2014 17:38

grzeslaw napisał(a):Witam,
Czy można o tej miejscowości powiedzieć, że jest to coś w podobie do Tucepi ale bez tłumów?

Jak radzi Vonples, przeczytaj obydwa wątki oraz ten:
podaca-t24741.html

Pod koniec lipca plaża północna wyglądała tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więc sam oceń, czy przypomina Tucepi, czy nie.
Co do jazdy w ciemno - powiedziałabym, że są większe szanse na znalezienie apartmana niż bliżej Makarskiej. Z pewnością jest taniej.
omoz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 25.06.2014 18:00

w zeszłym roku byłem w Podacy od 15 sierpnia do końca miesiąca, ludzi było sporo, zwłaszcza Bośniaków w weekend. W ciągu tygodnia było w miarę spokojnie, ale pustek jak na zdjęciach to nie było. Może w tym roku będzie lepiej. Pozdrawiam wszystkich miłośników Podacy. :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.06.2014 19:09

omoz napisał(a):W ciągu tygodnia było w miarę spokojnie, ale pustek jak na zdjęciach to nie było.

8O :?: :!:
Jakich pustek?...

Obrazek

Jak dla mnie był to tłok. Ale może dlatego miałam takie wrażenie, że przyjechałam tam prosto z takich miejsc jak te:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

omoz napisał(a):Może w tym roku będzie lepiej.

Ośmielę się wątpić... :wink: :mrgreen:

Nie mniej jednak nadal uważam Podacę za dobrą i raczej ekonomiczną bazę wypadową do zwiedzania okolicy (Dubrownik, Trsteno, Ston, Mostar, Pocitelj, Kravica, Medjugorje, etc.)
omoz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 25.06.2014 19:45

Jak dla mnie był to tłok. Ale może dlatego miałam takie wrażenie ...

Na zdjęciach są "puchy" porównując weekendy z Bośniakami. Ale i tak były to wspaniałe wakacje.

Pozdrawiam :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.06.2014 19:49

omoz napisał(a):Ale i tak były to wspaniałe wakacje.

Pozdrawiam :papa:

I nawzajem. :papa:

A dokąd w tym roku? 8)
omoz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 25.06.2014 20:04

Zdecydowałem się na Grecję - Lefkada, ale do Podacy jeszcze wrócę nie ma siły.

Pozdrawiam
PiotrekS
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 26.06.2014 13:18

Masz już wątek o 2014 roku tam pytaj
podaca-2014-t44135-255.html#p1417515
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne