Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PODACA 2013

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 27.08.2013 18:13

VONPLES napisał(a):mama_kapiszonka....fantastyczna fotka!! Miejsce cudowne. No i chyba kawałek drogi od centrum Podacy w kierunku na północ??!!

Brawo! To ze spaceru do Starej Podacy...
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.08.2013 18:30

mama_Kapiszonka napisał(a):
VONPLES napisał(a):mama_kapiszonka....fantastyczna fotka!! Miejsce cudowne. No i chyba kawałek drogi od centrum Podacy w kierunku na północ??!!

Brawo! To ze spaceru do Starej Podacy...

Kto był to wie :D Mój ostatni spacer do Starej Podacy odbył się 9 sierpnia br. o godzinie 6-stej....wschód słońca był niesamowity!!
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 27.08.2013 18:42

VONPLES napisał(a):Mój ostatni spacer do Starej Podacy odbył się 9 sierpnia br. o godzinie 6-stej....wschód słońca był niesamowity!!

A nasz 6 lat temu :-D Widoku wschodzącego słońca zazdroszczę - musiało bosko malować krajobraz...
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.08.2013 18:44

I fotki z ostatniego spaceru do Starej Podacy!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 27.08.2013 18:51

Wow! Nawet nie zdążyłam zapytać kiedy foto-relacja ze spaceru ;-)

Pamiętam nasze zdumienie, gdy weszliśmy na górę i przekonaliśmy się, że okolice naszego apartamentu i spacer do Pizzerii to nie koniec Podacy położonej nad morzem. Więc następnego dnia poszliśmy na spacer. I szybko wróciliśmy pod naszą sosnę ;-)

A ujęcie z efektem Raylegha - hmmmm... marzenie!
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.08.2013 18:53

Koniec Podacy?? Hmmmm.....4 raz w niej spędzałem urlop i ...końca nie widać......
Obrazek
.....nawet z góry o wschodzie słońca!!
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 27.08.2013 19:04

Ale nam się właśnie BAAARDZO podobało to, że znaliśmy ją tylko...

Kosovic_II._2267kuca.jpg

... po kilkaset metrów na prawo i lewo od naszej plaży i apartamentu (na prawym krańcu fotki widać naszą sosnę). Ewentualnie za jadranką w pilnej potrzebie zakupowej ;-)
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.08.2013 19:20

No a My na plaży północnej....
Obrazek
Obrazek
...Hercegovaca...Primorski Put...i Jadran!!
omoz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 30.08.2013 18:26

Już po wczasach, polecam wszystkim powrót do kraju przez BiH trasa Sestanowac - Livno - Bugojno - Jajce - Banja Luka - Gradiśka i dalej, albo na autostradę i na Zagrzeb lub na Pankrac i na Węgry. Trasa przez BiH jest piękna. Drogi jakościowo lepsze niż w Polsce i stosunkowo puste. Po drodze koniecznie zwiedzanie starego miasta w Jajce wraz z wodospadem. Pozdrawiam :papa:
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 05.09.2013 12:02

Wspomnienie minionego (dawno temu) lata...

po czym poznac Polaka.JPG
Noc nalezy do duchow.JPG
najbardziej magiczna chwila.JPG
Marek358
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 07.09.2013 09:46

mama_Kapiszonka napisał(a):Wspomnienie minionego (dawno temu) lata...

Bule fajne :)
beti-75
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti-75 » 14.09.2013 18:45

Byliśmy od 16.08 , było suuuuuper , polecam każdemu . Teraz j€ rozumiem dlaczego ludzie tam jeżdzą po 12 razy :hut: , byliśmy w Dubrowniku , Medjugorje , Mostarze , wodospady Kravica w Bośni, Plitwickie Jeziora, no i oczywiście Stara Podaca -weszliśmy z Podacy a wyszliśmy w Gradac było suuuuper. nie spodziewałam się że będę tak zadowolona z wyjazdu , jedyny minus ddddroooooooooooooogaaa daaaalekooooo jak diabli, myślałam że urodzę jeża 8O ale jak dojechaliśmy to zapomiałam o wszystkim ...
polecam gorąco
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 19.09.2013 17:21

napisał VONPLES » 01.04.2013 18:20
4 wakacje z rzędu mamy zamiar spędzić w Podacy!!! Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wpisów na tym wątku!! Pozdrawiam!!!
napisała beti-75 » 14.09.2013 18:45
Byliśmy od 16.08 , było suuuuuper , polecam każdemu . Teraz j€ rozumiem dlaczego ludzie tam jeżdzą po 12 razy , byliśmy w Dubrowniku , Medjugorje , Mostarze , wodospady Kravica w Bośni, Plitwickie Jeziora, no i oczywiście Stara Podaca -weszliśmy z Podacy a wyszliśmy w Gradac było suuuuper. nie spodziewałam się że będę tak zadowolona z wyjazdu , jedyny minus ddddroooooooooooooogaaa daaaalekooooo jak diabli, myślałam że urodzę jeża ale jak dojechaliśmy to zapomiałam o wszystkim ...
polecam gorąco
356 odpowiedzi......7771 oglądających wątek!! DZIĘKUJĘ....HVALA!! PODACA i jej mieszkańcy ....dziękują i zapraszają! Za rok będzie jeszcze lepiej!!! :!: :papa: :papa: :papa: :papa:
jakuboa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuboa » 11.01.2014 01:20

Witam serdecznie,
Planuję letni wypoczynek w Podaca (-y :) ) w Apartmani Pjer
Viskovića i mam do Was pytanie :)
W tym domu, na parterze jest pizzernia - czy bardzo uciążliwa?
Liczę na Waszą pomoc i ocenę tego miejsca.
Z góry dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzeslaw
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 25.06.2014 14:32

Witam,

Chciałbym odświeżyć nieco temat. W tym roku Chorwacja 6 raz.
Wcześniej 2 razy Pag, 2 razy Primosten i raz Tucepi.
W tym roku długo myślałem co wybrać i raczej będzie to Podaca.
Czy można o tej miejscowości powiedzieć, że jest to coś w podobie do Tucepi ale bez tłumów?
No i najważniejsze czy uda się znaleźć apartman jadąc w ciemno w sierpniu? Wyjazd 2 rodzin z dziećmi, czyli coś A4+
Każda opinia i sugestia będzie dla mnie bardzo cenna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne