Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

„Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi”

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smile
Globtroter
Re: „Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) smile » 11.08.2015 23:02

Janusz_z_wąsem napisał(a):Przeczytałem i ja :!: :hut: Baska Voda zaliczona kilka lat temu, a za 3 tygodnie ruszamy do Tucepi :hut: Makarska Riviera to kwintesencja wypoczynku w Chorwacji, choć CROberto zrobił smaka na Brač... kto wie czy to nie będzie cel na przyszły rok! :hut:

Cieszę się, że przeczytałeś :) Z chęcią bym wracała na Makarską Riwierę, bo również uważam, że jest piękna :coool: Chociaż nieśmiało powiem, że kusi mnie jeszcze Hvar :hearts:
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.08.2015 14:04

Piękna jest Dalmacja cała i tego nikt chyba negował nie będzie :D
Wiedziałem , że doczekam się zakończenia Twojej relacji . Dziękuję .

Co do planów na lata następne - czytając relacje bardzo często je zmieniamy , czasem coś dodajemy , a czasem zmiana dotyczy kierunku . Najważniejsze jest dobrze się przy tym bawić 8)

Pozdrawiam
Piotr
smile
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) smile » 13.08.2015 21:57

piotrf napisał(a):Piękna jest Dalmacja cała i tego nikt chyba negował nie będzie :D
Wiedziałem , że doczekam się zakończenia Twojej relacji . Dziękuję .

Co do planów na lata następne - czytając relacje bardzo często je zmieniamy , czasem coś dodajemy , a czasem zmiana dotyczy kierunku . Najważniejsze jest dobrze się przy tym bawić 8)

Pozdrawiam
Piotr

To ja dziękuję za obecność :wink: Masz rację z tymi planami, muszę to sobie przemyśleć. Bo w tym roku zdecydowanie byłam za nerwowa, kiedy rezerwowaliśmy wycieczkę 6 (!) dni przed. Ale fakt, wyszło cudownie :oczko_usmiech:

Pozdrawiam, Angelika :papa:
ema12
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ema12 » 16.08.2015 14:06

witam, czy ktoś wie czy w Splicie jest złotnik (zlatarna) tak jak w zadarze? Wybieram sie do splitu na wakacje a wiem ze w zadarze złoto jest dużo taniej niż w polsce a nie wiem jak w splicie. Prosze o pomoc
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

„Po raz trzeci, czyli Makarska, Dubrownik, Split, Tucepi” - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019