Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dubrownik w kwietniu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Dubrownik w kwietniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.01.2024 12:55

Trafił się fajny (czytaj:tani :mg: ) lot z Krakowa do Dubrownika, aż żal nie skorzystać.
Termin 9.04-13.04.2024.
Cena 526 zł za dwie osoby, w obie strony.

W związku z tym szukam jakiegoś sprawdzonego lokum w tym terminie, niedaleko centrum, namiarów na sprawdzone wypożyczalnie samochodów.

I jeszcze pytanie odnośnie transportu z lotniska.
Jedne źródła podają, że autobusy kursują po przylocie każdego samolotów, inne, że o 1.00 ( o 0:30 lądowanie w DBV) już nie jeździ nic, więc jak to wygląda tak naprawdę?

Gdyby ktoś, coś to będę wdzięczny :coool:
Załączniki:
IMG_20240124_082706.jpg
markasyt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 25.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) markasyt » 25.01.2024 13:55

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Double Room Lukre with city view

Cześć, Anakin. Nie byłem w apartmanie ale znam teren. W sprawie transportu - przeczytaj komentarze na temat apartmanu. O plaży poniżej miejscówki wiedzą tylko lokalsi.
A może odpowiesz mi, czy jest sens odwiedzać Plitwickie Jezioro w październiku?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.01.2024 14:58

Patrzyłeś na to: Shuttle bus Platanus ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 25.01.2024 16:03

Ja baaardzo mogę polecić to miejsce
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Lokalizacja super, app cudny, miejsce parkingowe też, aczkolwiek cena aktualnie trochę zabija :? Chociaż może dało by się znaleźć bezpośredni kontakt do gospodarza 8)
My mieszkaliśmy tam w marcu 2020 i rezerwując przez airbnb płaciliśmy 130 e za 3 noce, ale to było w pandemii, pewnie stąd ta cena :devil:
Na air można podejrzeć zdjęcia, bo chyba jest więcej
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

markasyt napisał(a):A może odpowiesz mi, czy jest sens odwiedzać Plitwickie Jezioro w październiku?

Ja byłam w marcu i pewnie podobnie będzie w październiku, chociaż wtedy raczej bardziej zielono :zeby:
Na pewno warto, mało ludzi, mniejsze ceny ;)
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 25.01.2024 16:09

Dobrą alternatywą jest tam też uber , przynajmniej widać za co się płaci ( na teraz aplikacja pokazuje do centrum Dubrownika 25 euro)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone