Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

...po raz pierwszy :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 14.03.2016 15:50

euromissile napisał(a):pierwsze razy sa fajne :D

jestem i ja :)


No ba :) Zapraszam
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 14.03.2016 15:52

Qrzyk napisał(a)::roll: 8O To w marcu też można?


Nie wiem, to się dopiero okaże. Wiele jest znaków zapytania, ale cóż tam - raz się żyje
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 14.03.2016 15:55

EithelAmarth napisał(a):Zazdroszczę :!:

Też dziś rozmawialiśmy o świętach w Cro, ale jednak padnie na dom rodzinny.


a już tak mi się chce do Chorwacji... :roll:


Czekam z niecierpliwością na Waszą marcową Istrię :wink:


My już odkładaliśmy nasze świąteczne plany kilkakrotnie i w końcu w tym roku jest wszystko dopięte na ostatni guzik, więc mam nadzieję że wszystko wypali.
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 14.03.2016 16:04

Agu_Ro napisał(a):Czekam na relację :) Zastanawiam się nad weekendem majowym pomiędzy Istrią, a Zadarem :)


Gdyby nie ograniczał nas czas, pewnie wybralibyśmy się gdzieś na południe. Ciekawe jest to, iż obecnie mieszkam na Bawarii i większość Niemców, gdy rozmawialiśmy o Chorwacji zachwyca się Istrią i dla nich Chorwacja to Istria. Ze mną było na odwrót. Zawsze ciągnęło mnie na południe, Dalmacja, Peljesac, Dubrownik. Dla mnie Chorwacja to właśnie te rejony. No cóż tylko 4 dni, więc została Istria.
Między Istrią a Zadarem - moje zdanie już znasz - tylko południe;) No chyba, że po tym marcowym wyjeździe coś się zmieni.
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 14.03.2016 16:07

elka21 napisał(a):
Qrzyk napisał(a)::roll: 8O To w marcu też można?

Tak, ale tylko pierwszy raz :wink: :mrgreen:


pablos77 napisał(a):Zawsze można pierwszy raz :) powtórzyć :mrgreen:


W tych jedynkach zawsze jest coś magicznego :)
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 14.03.2016 21:26

Świetny pomysł, Kolumbie :wink: :mrgreen:
Czekam z niecierpliwością :wink:
Agu_Ro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agu_Ro » 15.03.2016 10:28

nikiel napisał(a):
Agu_Ro napisał(a):Czekam na relację :) Zastanawiam się nad weekendem majowym pomiędzy Istrią, a Zadarem :)


Gdyby nie ograniczał nas czas, pewnie wybralibyśmy się gdzieś na południe. Ciekawe jest to, iż obecnie mieszkam na Bawarii i większość Niemców, gdy rozmawialiśmy o Chorwacji zachwyca się Istrią i dla nich Chorwacja to Istria. Ze mną było na odwrót. Zawsze ciągnęło mnie na południe, Dalmacja, Peljesac, Dubrownik. Dla mnie Chorwacja to właśnie te rejony. No cóż tylko 4 dni, więc została Istria.
Między Istrią a Zadarem - moje zdanie już znasz - tylko południe;) No chyba, że po tym marcowym wyjeździe coś się zmieni.


Jasne ;) u nas taka też troszkę loteria, bo na weekendzie majowym będę w 6 miesiącu ciąży, stąd też zastanawiamy się czy jechać bliżej czy dalej no i jakie będzie moje samopoczucie :) Nie ukrywam, że jeśli pogoda dopisze na Istrii, a Twoja relacja będzie pochlebna to pewnie tam się zatrzymamy i nie będziemy jechać niżej :) A Dalmację ukochaną odwiedzimy ponownie już w 3 :D
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 15.03.2016 10:49

Polecam Istrię, w 2008 roku spędziliśmy wspaniałe 14 dni w Porecu i mimo, że zwiedziliśmy całą Chorwację ( 13 wyjazdów ) mam wielki sentyment do Poreca, a nie zapomnij zwiedzić Rovinj - urokliwe miasto, warto się też wybrać do Puli i na rejs Kanałem Limskim. Choć z tymi rejsami w marcu to może być różnie - są chyba tylko w sezonie organizowane. Zazdroszczę wyjazdu , u nas Święta rodzinne, na wyjazd trzeba czekać do lipca. Proszę o dużo fotek
North Slav
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 15.03.2016 11:27

Świetnie, czegoś takiego tu brakowało - też myślałem kiedyś o krótkim marcowym wypadzie do Cro :D
Czekam z niecierpliwością!
JustynaKC
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 20.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaKC » 15.03.2016 11:39

Fajna sprawa. My byliśmy w Rovinji na Sylwestra i było super, cieplutko, słoneczko, padało tylko w ostatni dzień.Też tylko 4 dni ale było warto.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2016 17:27

Heterka napisał(a):Proszę o dużo fotek


Tak jest. Fotki muszą być inaczej nie zaliczymy relacji.


:wink: :papa:
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 15.03.2016 19:01

Zawsze zazdrościłem tym co mogą świętą spędzić poza domem.
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 15.03.2016 19:13

Istria w marcu to bardzo odważnie - "Niech moc będzie z Wami". :D
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 16.03.2016 00:19

zibi.s napisał(a):Świetny pomysł, Kolumbie :wink: :mrgreen:
Czekam z niecierpliwością :wink:


Ha, nawet nie wiesz jak my na to czekamy.

Agu_Ro napisał(a):
nikiel napisał(a):
Agu_Ro napisał(a):Czekam na relację :) Zastanawiam się nad weekendem majowym pomiędzy Istrią, a Zadarem :)


Gdyby nie ograniczał nas czas, pewnie wybralibyśmy się gdzieś na południe. Ciekawe jest to, iż obecnie mieszkam na Bawarii i większość Niemców, gdy rozmawialiśmy o Chorwacji zachwyca się Istrią i dla nich Chorwacja to Istria. Ze mną było na odwrót. Zawsze ciągnęło mnie na południe, Dalmacja, Peljesac, Dubrownik. Dla mnie Chorwacja to właśnie te rejony. No cóż tylko 4 dni, więc została Istria.
Między Istrią a Zadarem - moje zdanie już znasz - tylko południe;) No chyba, że po tym marcowym wyjeździe coś się zmieni.


Jasne ;) u nas taka też troszkę loteria, bo na weekendzie majowym będę w 6 miesiącu ciąży, stąd też zastanawiamy się czy jechać bliżej czy dalej no i jakie będzie moje samopoczucie :) Nie ukrywam, że jeśli pogoda dopisze na Istrii, a Twoja relacja będzie pochlebna to pewnie tam się zatrzymamy i nie będziemy jechać niżej :) A Dalmację ukochaną odwiedzimy ponownie już w 3 :D


Nie no to wszystko zmienia. Gratuuuuulacje. Z pochlebną opinią może być różnie - jednemu podoba się teściowa, drugiemu jej córka ;) Ale ok postaram się o obiektywizm w opisywaniu odwiedzanych miejsc.

Heterka napisał(a):Polecam Istrię, w 2008 roku spędziliśmy wspaniałe 14 dni w Porecu i mimo, że zwiedziliśmy całą Chorwację ( 13 wyjazdów ) mam wielki sentyment do Poreca, a nie zapomnij zwiedzić Rovinj - urokliwe miasto, warto się też wybrać do Puli i na rejs Kanałem Limskim. Choć z tymi rejsami w marcu to może być różnie - są chyba tylko w sezonie organizowane. Zazdroszczę wyjazdu , u nas Święta rodzinne, na wyjazd trzeba czekać do lipca. Proszę o dużo fotek


Tak Rovinj i Pula jest na naszej liście. Tak jak piszesz, z rejsem w marcu może być różnie. Zobaczę na miejscu. Jakieś fotki na pewno zamieszczę, choć jeszcze nie wiem z jakiego hostingu zdjęć korzystać. Wcześniej była żabka, ale gdzieś wcięło u nich moje fotki. To tak trochę OT.

North Slav napisał(a):Świetnie, czegoś takiego tu brakowało - też myślałem kiedyś o krótkim marcowym wypadzie do Cro :D
Czekam z niecierpliwością!


Spontan musi być :)

JustynaKC napisał(a):Fajna sprawa. My byliśmy w Rovinji na Sylwestra i było super, cieplutko, słoneczko, padało tylko w ostatni dzień.Też tylko 4 dni ale było warto.


Mam nadzieję, że deszcz nas oszczędzi. Dlatego odpadła Austria i porzucamy Bawarię, żeby przypomnieć sobie jak wygląda Słońce.

Vjetar napisał(a):
Heterka napisał(a):Proszę o dużo fotek


Tak jest. Fotki muszą być inaczej nie zaliczymy relacji.


:wink: :papa:


Kurcze jak relacja nie zostanie zaliczona, będę musiał tam wrócić ;)

z_byszek napisał(a):Zawsze zazdrościłem tym co mogą świętą spędzić poza domem.


Według mnie najważniejsze jest to z kim się spędzi ten okres a rzeczą drugoplanową jest miejsce. W tym roku mam nadzieję, że będzie to słoneczna Chorwacja.

majchrzy napisał(a):Istria w marcu to bardzo odważnie - "Niech moc będzie z Wami". :D


Moc jest już z nami ;)
Agu_Ro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agu_Ro » 18.03.2016 14:02

Dziękuję za gratulacje :) Jak przygotowania do wyjazdu? :) Sprawdzam Wam pogodę i najbliższe 2-3 zapowiadają się piękne i słoneczne :) Oby tak pozostało! :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
...po raz pierwszy :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone