Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie pontonem w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 04.09.2018 19:40

Pantaenius było ale ono ma wysoką sumę ubezpieczenia.
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 20:23

Ja powtarzam nie zostawiajcie swoich pontonow w tym portcie ani zadnym innen bez ubezpieczenia bo bedziecie plakac jak Ja,uczcie sie na czyichs bledach, sprobuje Posten zalozyc nowy post jak ostrzezenie dla innych...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.09.2018 20:27

Pilus napisał(a):Ja powtarzam nie zostawiajcie swoich pontonow w tym portcie ani zadnym innen bez ubezpieczenia bo bedziecie plakac jak Ja,uczcie sie na czyichs bledach, sprobuje Posten zalozyc nowy post jak ostrzezenie dla innych...


Kolego, to gdzie zostawiać łódki ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2018 20:34

Pilus napisał(a):Ja powtarzam nie zostawiajcie swoich pontonow w tym portcie ani zadnym innen bez ubezpieczenia bo bedziecie plakac jak Ja,uczcie sie na czyichs bledach, sprobuje Posten zalozyc nowy post jak ostrzezenie dla innych...

Nie mam pontonu, RIB-a, łodzi - ale czytam ten wątek od pierwszego postu.
Jak do tej pory chyba nikt nie pisał o kradzieży sprzętu pływającego z wody.
Przykre, że jesteś pierwszy poszkodowany :cry:
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 21:05

Stawiac w porcie Ale wykupic ubezpieczenia inaczej mozecie sie z gomniakiem pozegnac..
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 21:09

Wrzucil bym potwierdzenie z policji Ale plik za duzy nie umiem
marsik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 482
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsik » 04.09.2018 21:21

baska napisał(a):Oj rozczarujesz się. Sustipanac wygląda cukierkowo z daleka. Kiedyś, z 5-10 lat temu gdy Pirovac był małym sennym miasteczkiem odwiedzanym głównie przez Chorwatów był również taki z bliska. Niestety gdy od kilku lat na Chorwację zwaliła się turystyczna stonka, która uciekła z Egiptu Tunezji i Turcji. Przy wysepce w sezonie stoi ze 20 łódek, na skałkach koczuje tłum....


Dzięki za informacje. Oglądnę sobie z wody wysepkę, a czy warto tam się zatrzymać to się okaże. To generalnie okolica bardzo zatłoczone w sezonie, Murter i okolice bardzo popularne. Ale poza sezonem lepiej. Z początkiem czerwca było luźno, bardzo fajny klimat przedsezonowy. Teraz wybieram się we wrześniu posezonowo, też liczę na przyjemny czas.

------------
Fatalna sprawa z tą kradzieżą. :evil: Współczuje koledze :cry:
Burzy to dotychczasowe przekonanie o całkowitym bezpieczeństwie. Beztroska odchodzi w dal... :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.09.2018 21:30

Raczej nigdzie nie ma całkowitego bezpieczeństwa. Zastanawia mnie dlaczego wzięli akurat taki mało wypasiony zestaw.
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 21:55

Moze dla Ciebie malo wypasiony dla mnie to duzo 4000€ za caly zestaw i jeszcze pelny bak paliwa 12ltr
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 22:13

Ponton sprzedadza gdzies w glab chorwacji bo ten kolor wojskowy nie typowy,a silnik yamahy 10ps to pojdzie jak buleczka swieza ten motorek ma 5 lat Ale nalatane moze 25 godziny poprostu inna...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.09.2018 22:14

Pilus napisał(a):Moze dla Ciebie malo wypasiony dla mnie to duzo 4000€ za caly zestaw i jeszcze pelny bak paliwa 12ltr


Nie w tym rzecz czy dla mnie, ale zapewne stało tam sporo droższych jednostek, które nawet nie musiały być dużo większe. Dlaczego wzięli twoją ? Masz jakieś podejrzenia ? Pisałeś, że dobrze zacumowana.
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 22:15

Mialo byc igla....
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 22:18

Moj ponton byl 3.60m a wiec najmniejsza jednostka w porcie nawet z podloga skladana dla jednej osoby to jest 20 minut latwy do kradziezy...
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.09.2018 22:19

No cóż współczuję, fakt że ten port to miejsce gdzie dużo ludzi się przewija tak więc więcej potencjalnych złodziej, wybrali nie miejscowy towar tylko z daleka z Polski celowo. Pewnie bardziej im o silnik chodziło niż ponton. Teraz po powyższym wcale nie żałuję, że nosiłem ponton na teren posesji po każdym pływaniu. Te kilkadziesiąt metrów dla zdrowia nam wyszło, a jednak bezpieczeństwo pewniejsze (tyle że ja się bardziej obawiałem jakiś tematów pogodowych niż złodziejstwa). Tyle, że moje Kolibri 330 trochę lżejsze a silnik bez porównania - Honda 2,3KM.
Pilus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pilus » 04.09.2018 22:21

Wlasnie dowiedzialem sie ze policja nie widzi nic na monitoringu bo byla noc a ponton ciemny,Port w Supetar jest oswietlony jak w dzien!wszyscy Sa w to umaczani!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Pływanie pontonem w Chorwacji - strona 605
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone