Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvice, Mostar, Peljesac... wspomnienie wakacji 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.03.2011 19:38

Obrazek

Aaaaa.

Tego bym się TAM napił!
jago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jago » 23.03.2011 19:56

FUX w Mostarze byłem bardzo spragniony małej czarnej, gdyż nie piłem jej od kilku dni. Jak mi kelner przyniósł ten "naparstek" 8O pomyślałem - no to się napiłem kawy :( Kiedy jednak wypiłem tą filiżaneczkę to poczułem, że ta niepozorna kawa ma dużą moc. Moje pragnienie napicia się małej czarnej zostało zaspokojone :)
Kawa po bośniacku THE BEST :!:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.03.2011 19:58

Rozumiem ból... :lol:
W Mostarze pilem taką kawę rownież koło meczetu na narożniku deptaka.
Wspaniały smak!

A kawiarnię, to mam pod ręką w domu na zawołanie.... :wink:
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 17.04.2011 09:17

Z przyjemnością spędziłam niedzielny poranek na czytaniu Twojej relacji. Odgrzebałam swój wakacyjny notatnik, wpisałam adresy, łezka zakręciła się w oku, bo tegorocznych wakacji nie będzie :( a są już mniej więcej zaplanowane.
No trudno, 2012 może będzie lepiej :)
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 27.04.2011 20:22

Super relacja.
Z łezką w oku powspominałem znane w większości kąty, a zdjęcie super sympatycznych braci z lodziarni... aż ciepło się robi koło serca.

Pozdrawiam
Jarek
:D
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 28.04.2011 15:49

Już jakiś czas tu nie zaglądałem. Bardzo się cieszę że relacja wywołuje pozytywne odczucia i wspomnienia :). Pamiętam jak w styczniu zaczynałem pisać relację to do wakacji wydawało się, że jest cała wieczność... a teraz już tylko dwa miesiące :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plitvice, Mostar, Peljesac... wspomnienie wakacji 2010 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone