Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże na Hvarze - 2019/2020

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.11.2019 19:50

W tym roku zaczęliśmy z wysokiego c, bo plażę Cast Away odwiedziliśmy już pierwszego dnia :D ("Zerowego" nie liczę ;); wtedy była Vrboska i Maslinica.)

Miło się ogląda Twoje piękne zdjęcia, zwłaszcza w taką pogodę. Przed chwilą wróciłam do domu przemoczona, chociaż tylko przebiegłam kawałek z samochodu. Tak leje! :evil:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 12.11.2019 20:11

maslinka napisał(a):W tym roku zaczęliśmy z wysokiego c, bo plażę Cast Away odwiedziliśmy już pierwszego dnia :D ("Zerowego" nie liczę ;); wtedy była Vrboska i Maslinica.)

Miło się ogląda Twoje piękne zdjęcia, zwłaszcza w taką pogodę. Przed chwilą wróciłam do domu przemoczona, chociaż tylko przebiegłam kawałek z samochodu. Tak leje! :evil:


U mnie też leje jak pies :evil: :wink:
Całe szczęście mamy na to sposoby :P
Cro rozgrzewa od środka w listopadowe wieczory. Dzięki za miłe słowa :smo:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 12.11.2019 20:12

Dziękuję za dedykację, to świetny lek na moją dzisiejszą chandrę "pracową" :smo: :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 12.11.2019 20:24

ZytaS napisał(a):Dziękuję za dedykację, to świetny lek na moją dzisiejszą chandrę "pracową" :smo: :papa:

Od tego tu jestem :nice: :papa:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 12.11.2019 20:59

Habanero napisał(a):Od tego tu jestem :nice: :papa:

Zapamiętam :lol: :papa:
Cast Away... ciekawy pomysł... no może nie dla wszystkich, opinie są podzielone, ale widzę, że właściciele skutecznie się bronią i "gonią" malkontentów. Na stronie prezentują plany budowy budynku, rozpoczęli już? Jak to wygląda na żywo? Taki duży pensjonat może pozbawić to miejsce magii. Widziałam w zatoczkach na wschód od zatoki Pokrivenik (jechaliśmy szutrówką do końca), że nie nie za dobrze są widziani tam "obcy", niby nikt nic nie mówił, ale spojrzenia :evil: , w takich małych zatoczkach to raczej plażują goście tam mieszkający... :D
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.11.2019 15:14

Cast Away`a mam wpisanego już w plany 2020.
Byłem na wyspie 3x i nie odwiedziłem tej słynnej na całą croplę plaży - aż wstyd.

Skojarzenia z najpiękniejszą plażą Pagu dość oczywiste :)

PS. zjazd do niej jest na prawdę trudny dla standardowego samochodu czy po prostu nie chciałeś ryzykować przebicia opony ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.11.2019 16:02

ZytaS napisał(a):
Habanero napisał(a):Od tego tu jestem :nice: :papa:

Zapamiętam :lol: :papa:
Cast Away... ciekawy pomysł... no może nie dla wszystkich, opinie są podzielone, ale widzę, że właściciele skutecznie się bronią i "gonią" malkontentów. Na stronie prezentują plany budowy budynku, rozpoczęli już? Jak to wygląda na żywo? Taki duży pensjonat może pozbawić to miejsce magii...
Na terenie Cast Away budynek już dawno stoi tyle, że ma być do niego dobudowane 7 dodatkowych pokoi czyli jakaś 1/4 tego co już jest albo i mniej. Budynek jest odsunięty od linii brzegowej i prawie go nie widać.
Gdy byłam tam na początku lipca 2018 r. przez dłuższy czas byliśmy na plaży sami mimo, że po terenie obozu kręcili się jacyś ludzie. Dopiero po jakimś czasie kilka osób przyszło na plażę i ulokowało się w jej pierwszej części, tej bliżej obozu. Nie mieliśmy z tym żadnego problemu gdyż plaża składa się z jakby 2 mniejszych oddzielonych głazami i nikt nikomu nie przeszkadzał.
Tu fotka jak już opuszczaliśmy plażę. Kawałek pensjonatu widać w głębi.
IMG_20180705_105759.jpg



kaeres napisał(a): PS. zjazd do niej jest na prawdę trudny dla standardowego samochodu czy po prostu nie chciałeś ryzykować przebicia opony ?
Do samej plaży nie da się dojechać bo nie ma drogi tylko ścieżka. Od miejsca w którym Habanero zaparkował można ewentualnie pojechać jeszcze z 50-60 m, tylko że tam już kompletnie nie ma jak zaparkować.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.11.2019 22:03

A mi ta plaża przypomniała moją ulubioną Slatinę na Braču :D
Piękne foty 8)
I cieplutko się zrobiło, bo za oknem ...ujnia :cry:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 13.11.2019 22:18

Oj jak bardzo bym chciała tam być. Mam już prawie zarezerwowany nocleg we Vrbosce....wiec mam nadzieję, że wszystko będzie ok i w przyszłym roku wyruszę Twoimi śladami Habanero
Pozdrawiam
Ps. Relacja...cud...miód...malina
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 14.11.2019 12:01

karin74 napisał(a):Mam już prawie zarezerwowany nocleg we Vrbosce....wiec mam nadzieję, że wszystko będzie ok i w przyszłym roku wyruszę Twoimi śladami Habanero


Za chwilę to wszyscy wyruszą śladami Konrada :wink:
Ja na razie nie mam jeszcze, ale już jestem blisko rezerwacji :oczko_usmiech:

pozdrawiam, Michał
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 14.11.2019 18:29

ZytaS napisał(a):
Habanero napisał(a):Od tego tu jestem :nice: :papa:

Zapamiętam :lol: :papa:
Cast Away... ciekawy pomysł... no może nie dla wszystkich, opinie są podzielone, ale widzę, że właściciele skutecznie się bronią i "gonią" malkontentów. Na stronie prezentują plany budowy budynku, rozpoczęli już? Jak to wygląda na żywo? Taki duży pensjonat może pozbawić to miejsce magii. Widziałam w zatoczkach na wschód od zatoki Pokrivenik (jechaliśmy szutrówką do końca), że nie nie za dobrze są widziani tam "obcy", niby nikt nic nie mówił, ale spojrzenia :evil: , w takich małych zatoczkach to raczej plażują goście tam mieszkający... :D


Trochę rozpoczętych budów w tamtym rejonie widzieliśmy. Przy Cast Away faktycznie jakby jakiś plac pod budowę szykowali. Obok tego busa chyba coś będzie :roll: ...
20190716_101348.jpg

... Magii zawsze będzie mniej gdy ludzi przybędzie , niestety :cry: . Myślę jednak, że to szutrówka stanowi największą barierę przed zalewem turystów. Czy będą krzywe spojrzenia na ludzi z zewnątrz ? Nie sądzę. To jest jednak główna plaża w GD, a co istotne, nie jest to ciasna, mała zatoka, otoczona pensjonatami.
gusia-s napisał(a):
kaeres napisał(a): PS. zjazd do niej jest na prawdę trudny dla standardowego samochodu czy po prostu nie chciałeś ryzykować przebicia opony ?
Do samej plaży nie da się dojechać bo nie ma drogi tylko ścieżka. Od miejsca w którym Habanero zaparkował można ewentualnie pojechać jeszcze z 50-60 m, tylko że tam już kompletnie nie ma jak zaparkować.


Dodam jeszcze do tego co napisała gusia , że mało tam miejsca na zawrotkę, jest wąsko, szkoda opon, sprzęgła, a co najważniejsze nerwów. Jak będziesz chciał wysadzić dziewczyny z manelami blisko plaży, to lepiej zrobisz jak zjedziesz na parking przy Cast Away. Wszystko, co i jak na kempingu Cast Away, będzie w następnym odcinku :wink: Zapraszam, Krystian :D :papa:

Katerina napisał(a):A mi ta plaża przypomniała moją ulubioną Slatinę na Braču :D
Piękne foty 8)
I cieplutko się zrobiło, bo za oknem ...ujnia :cry:


Początkowo chciałem napisać, że ta plaża, to takie połączenie Maskalića i plaż Murvicy, ale się powstrzymałem 8)
Widać niepotrzebnie , bo jednak coś ma z tych plaż (klif, skałki i ta roślinność, w sensie agawy :wink: )
Ps
Za oknem...ujnia z grzybnią :smo:

karin74 napisał(a):Oj jak bardzo bym chciała tam być. Mam już prawie zarezerwowany nocleg we Vrbosce....wiec mam nadzieję, że wszystko będzie ok i w przyszłym roku wyruszę Twoimi śladami Habanero
Pozdrawiam
Ps. Relacja...cud...miód...malina


Dzięki karin74 za cud, miód i malinę :D
Do wakacji, mam nadzieję, uda mi się jeszcze co nieco opisać :D :papa:

majkik75 napisał(a):
karin74 napisał(a):Mam już prawie zarezerwowany nocleg we Vrbosce....wiec mam nadzieję, że wszystko będzie ok i w przyszłym roku wyruszę Twoimi śladami Habanero


Za chwilę to wszyscy wyruszą śladami Konrada :wink:
Ja na razie nie mam jeszcze, ale już jestem blisko rezerwacji :oczko_usmiech:

pozdrawiam, Michał


No to za rok jakieś piwo na Hvarze zrobimy :lol: :papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 14.11.2019 19:01

Habanero napisał(a):No to za rok jakieś piwo na Hvarze zrobimy :lol: :papa:


Jeśli "zazębimy" się 8-14.08.2020 to nie mówię nie :papa:

pozdrawiam, Michał
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 14.11.2019 19:53

majkik75 napisał(a):
Habanero napisał(a):No to za rok jakieś piwo na Hvarze zrobimy :lol: :papa:


Jeśli "zazębimy" się 8-14.08.2020 to nie mówię nie :papa:

pozdrawiam, Michał


My będziemy w lipcu,...szkoda :(
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 14.11.2019 20:11

Habanero napisał(a):
majkik75 napisał(a):
Habanero napisał(a):No to za rok jakieś piwo na Hvarze zrobimy :lol: :papa:


Jeśli "zazębimy" się 8-14.08.2020 to nie mówię nie :papa:

pozdrawiam, Michał


My będziemy w lipcu,...szkoda :(


My od 30 sierpnia...to może jakaś beczka z piwem dla nas bedzie schowane? :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Plaże na Hvarze - 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 14.11.2019 20:46

karin74 napisał(a):
Habanero napisał(a):
majkik75 napisał(a):
Habanero napisał(a):No to za rok jakieś piwo na Hvarze zrobimy :lol: :papa:


Jeśli "zazębimy" się 8-14.08.2020 to nie mówię nie :papa:

pozdrawiam, Michał


My będziemy w lipcu,...szkoda :(


My od 30 sierpnia...to może jakaś beczka z piwem dla nas bedzie schowane? :D


Miniemy się :( , ale schowane będzie :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plaże na Hvarze - 2019/2020 - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone