Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2020 - wideo z wakacji

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ghastime
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2016
Chorwacja 2020 - wideo z wakacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghastime » 09.08.2020 10:30

Kolejny już raz udało mi się zmontować film z corocznego wyjazdu do Chorwacji.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądnięcia :)
Ps. Chorwacja z lotu ptaka wygląda jeszcze piękniej :)



Sprzęt:
- GoPro Hero 7
- DJI Mavic Mini
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 09.08.2020 10:47

SUPER reklama Chorwacji! :)
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3440
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 09.08.2020 12:49

Super widoki, z góry lepiej, więcej widać i to pokazuje to maleństwo ; DJI Mavic Mini.
mutrus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutrus » 09.08.2020 13:10

Swietne wideo. Widze, ze byliscie na Dugi Otok na plazy Sakarun. Jest w tym roku rzeczywiscie tak zanieczyszczona trawami?
Co jeszcze zwiedziliscie na "Long Island"?
ghastime
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghastime » 09.08.2020 16:19

mutrus napisał(a):Swietne wideo. Widze, ze byliscie na Dugi Otok na plazy Sakarun. Jest w tym roku rzeczywiscie tak zanieczyszczona trawami?
Co jeszcze zwiedziliscie na "Long Island"?



Dzięki :)
Na Dugim Otoku byliśmy tylko na plaży Sakarun - wycieczka statkiem z Zadaru do Soline i stamtąd autobus przewoził nas bezpośrednio na plażę. Ostatni raz byliśmy tam w 2017 i rzeczywiście teraz jakby więcej tych "badyli" pływało.
Za to w tym roku ludzi mniej o połowę (z wiadomych powodów).

DJI_0105-2.jpg
mutrus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutrus » 09.08.2020 16:51

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pieknie to z gory wyglada. Juz nie moge sie doczekac :P
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 09.08.2020 17:53

Super filmik
ghastime
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghastime » 09.08.2020 20:16

mutrus napisał(a):Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pieknie to z gory wyglada. Juz nie moge sie doczekac :P


Udanego wyjazdu :)

I dzięki wszystkim za słowa uznania :)
xardas
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) xardas » 07.08.2021 20:22

Super flmik. Bardzo fajne ujęcia i dobrze złożony. Mam pytanie co do drona (też mam dji mini), nie było problemu z lataniem? nikt się nie czepiał?
ghastime
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghastime » 09.08.2021 16:27

xardas napisał(a):Super flmik. Bardzo fajne ujęcia i dobrze złożony. Mam pytanie co do drona (też mam dji mini), nie było problemu z lataniem? nikt się nie czepiał?

Nie, żadnych problemów czy pytań. Dopóki latasz w miejscach dozwolonych a nie np. w parkach przyrody czy parkach narodowych nikt nie powinien się doczepić.
xardas
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) xardas » 09.08.2021 18:00

No w parkach to wiadomo, że nie można latać. A używałeś może jakieś apki do rejestracji lotów? (odpowiednika naszego DroneRadar)
ghastime
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghastime » 10.08.2021 12:27

Wspomagałem się tylko tymi mapami CTR ze strony https://www.crocontrol.hr/en/services/s ... ctivities/
Co do innych apek, nie korzystałem. Odpaliłem DroneRadar ale nie działa w Chorwacji.

Polecam poczytać ten artykuł:
https://crolove.pl/latanie-dronem-w-cho ... -wiedziec/

*Ogólnie temat latania dronem w CRO jest bardzo złożony ale z własnego doświadczenia wiem, że jak latasz z głową to nikt się nie doczepi.

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja 2020 - wideo z wakacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone