Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pinior tylko dla osób z mocnymi nerwami

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bass
Pinior tylko dla osób z mocnymi nerwami

Nieprzeczytany postnapisał(a) bass » 04.08.2003 23:58

Niestety musze przyznać racje wszystkim tym którzy wystawili nie najlepsze opinie o biurze Pinior, sam pojechałem i wróciłem ale to co się działo po drodze do najweselszych nie należało!Główne pretensje ma do tego przewoźnika o stan techniczny ich autokarów(mimo że jechałem tylko do i z Chorwacji musiałem obejżeć aż trzy zabytki z ich stajni)szkoda pisać jak by ktoś miał jakieś dodatkowe pytanka prose pisać chętnie odpowiem, jeszcze dodam tylko że dowiedziałem się np. że można odkręcić koło z autokaru kiedy ludzie są w środku, można jednocześnie mieć włączoną klimatyzacje i ogrzewanie(niestety w tym pojedynku 0:1 dla ogrzewania- niestety), można potargać torbe i nawet nie przeprosić, można mieć 2 godziny spóźnienia itd.
Polecam raczej mało!
Bebe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bebe » 05.08.2003 08:01

Można też pisać bzdury na forum...
Zdecyduj się na coś - skoro uważasz, że szkoda pisać, to nie pisz.
A jeżeli już koniecznie chcesz zaistnieć na forum, to pisz konkretnie, a nie częstuj nas bezsensowną papką typu "można to, można tamto, a poza tym można jeszcze...".
bass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) bass » 05.08.2003 22:29

bebe spoko luz chcę tylko uczciwie ostrzec innych żeby się nie nacieli jak ja.Na prawde można jechać taniej i podejrzewam że w lepszych warunkach(ja liczyłem na to że jak zapłace troche więcej to będzie wszystko ok, niestety nie udało się)
cze
Oleńka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oleńka » 06.08.2003 08:48

Ja także zaliczam się do grona osób, które wraz z Piniorem wyleczyły sie z przejazdów autokarowych. Myślałam iz zapewnię mojej rodzinie spokojny bezstresowy przejazd, a było zupełnie inaczej. Przede wszystkim chodzi mi o stan techniczny pojazdów. Biuro zafundowało nam niemały stres (rok temu), kiedy z malutkim dzieckiem 3 latka czekaliśmy (na powrót do domu z Dalmacji) od godz 23.00 do 8.00 rano. Byłam bliska obłędu czy wogóle dojedziemy do domu. W poniedziałek przecież trzeba było iść do pracy, a poza tym jak to po urlopie pieniążków żeby gdzieś przekimać (i nie wiem coś wykombinować) też już nie było. Telefon alarmowy w Polsce wyłączony, zero informacji. Długo by pisać o naszych perypetiach ale okazało się, iż niezawodnyautobus miał awarię i o zgrozo dla turystów, którzy jechali pierwszym autobusem wracali po nas aż z Istrii. Autobus był przepełniony, wc pełne,więc aromacik całkiem niezły, klima o zgrozo. Dodam także że pani przewodnik do bani. Żeby było śmieszniej to w drodze do Cro (a lało całą drogę niemiłosiernie), kiedy mąż gdzieś o godz 3 rano zapytał kierowcę gdzie już jesteśmy ten odparł:
Panie ja sam nie wiem , ja pierwszy raz jadę. No to na tyle. Każdy zrobi jak zechce ale moja rodzina żadnym autokarem na wakacje już nie pojedzie. Wsiadamy do autka i hejo. Pozdrawiam. Do zobaczenia w Cro za rok.
Bebe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bebe » 06.08.2003 08:58

bass napisał(a):bebe spoko luz chcę tylko uczciwie ostrzec innych żeby się nie nacieli jak ja

O.K. Ale rób to konkretnie. Masz coś do zarzucenia - pisz konkretnie co, dlaczego, itd. A nie uprawiaj demagogii.
A swoją drogą, warto sprawdzić, czy Pinior jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Jeżeli tak - proponuję ich powiadomić o "wybrykach" przewoźnika.
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 06.08.2003 11:27

Bebe jesteś jakoś związany z tym przewoźnikiem? Jak dla mnie bass wystarczająco konkretnie opisał, co mu się nie podobało. Opisał swoje wrażenia - dlaczego twierdzisz, że to bzdury?
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 06.08.2003 12:18

Bebe każdy ma swój styl wypowiedzi, jeden dłuższy frugi krótszy...
a przy okazji masz jakiś udział w tym Biurze??? :lol:
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 06.08.2003 15:52

Z resztą odkąd pamiętam na ty Forum narzeka się na Piniora. Coś w tym musi chyba jednak być. Firma niech poprawi jakośc usług a nie próbuje zakrzyczeć kogoś kto na nią narzeka
anabelle
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) anabelle » 07.08.2003 09:00

Słyszałam że do Chorwacji jeżdżą od tego roku autobusy Eurolines. Ciekawa jestem czy ktoś próbował? Jeździłam z firmą Eurolines w różne zakątki Europy i zawsze było ok.
bass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) bass » 08.08.2003 13:43

Autokarki nowiutkie eurolains mijały nas często więc podejrzewam że też jeżdżą do Chorwacji
myszurek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.08.2003
o Piniorze - chcę z nimi jechać we wrześniu do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszurek » 08.08.2003 13:46

cześc! o zgrozo dobrze że tu wstąpiłam. we wrześniu chce z nimi jechać do Zadaru. nie wiem co zrobic . nie am swojego autka. jak tam dojechać w takim razie/???? :?:
Lastovo
Pinior nie taki zły!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 23.08.2003 13:01

Witam,
Nie wiem, czemy wszyscy wieszają psy na Piniorze. Ja jechałem z nimi rok temu do Splitu i było OK. Może pilotka nie najbardziej sympatyczna, ale cóż tam.... W Splicie byłem godzinę wcześniej, a w Warszawie - aż 4 godziny wcześniej.
Bilety zamówiłem przez biuro WIKEL www.wikel.prv.pl - oni mają duży wybor połączeń do Chorwacji.
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
Autokarem do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 15.01.2004 12:51

Do Chorwacji jechałem już i Piniorem (w 2002) i z Glob-touristem (w 2003) i było całkiem OK. Owszem, może pilotki w Piniorze mogłyby być trochę bardziej komunikatywne i sympatyczne, ale to są drobiazgi. Ważne, że zarówno Glob i Pinior dowieźli mnie na miejsce i potem odebrali. Nie było żadnych spóźnień, w obu przypadkach byłem na miejscu trochę "przed czasem". Albo ja miałem szczęście, albo parę osób niepotrzebnie się "czepia".

Pozdrawiam
Lastovo
www.lastovo.prv.pl - mój serwis o zapomnianej wyspie Chorwacji
Bogusław Marinković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 15.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusław Marinković » 15.01.2004 20:42

Co do Piniora także i ja mam różne odczuci.
Dotychczas miałem okazję trzykrotnie z nimi odbyć podróż z Polski do Chorwacji,z powrotem wracałem ze znajomymi.
Za pierwszyn razem przeżyłem koszmar.
Zbiórka wszystkich osób do Chorwacji zaczęla się w Katowicach.
Miały jechać dwa autokary.Jeden na Istrię, drugi do Dalmacji.Miałem być w tym drugim i moja podróż miała trwać równo 23 godziny. Jak się wkrótce okazało przyjechał tylko jeden duży autokar do którego nas WSZYSTKICH wpakowano ponieważ nas było tyle że wystarczył jeden autokar.I tak przejechałem całą Chorwację. Moja podróż która jak wcześniej pisałem miała trwać 23 godziny trwała ponad 30.
Ja to jeszcze jakoś przeżyłem-ale w autokarze były także matki z małymi dziecmi-istny dramat.
Przewodniczka była do bani.Kierowcy byli bardzo fajni, którym pokazywałem trasę ponieważ był to ich pierwszy kurs, a ze względu na moją biegłą znajomość języka Chorwackiego było im napewno o wiele lżej przejeżdzać i nie gubić się w ślepych uliczkach wielu miast szukając dworca autobusowego.
Pozostałe moje 2 przejazdy poszły jak po maśle.
Przez ostatnie 2 lata z nimi nie jeżdze ponieważ stali się cholernie drodzy.
Proszę się nie dziwić, że autokary się spożniają w sierpniu ponieważ drogi są straśnie zakorkowane(duży minus Chorwacji).
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 19.01.2004 13:04

anabelle napisał(a):Słyszałam że do Chorwacji jeżdżą od tego roku autobusy Eurolines. Ciekawa jestem czy ktoś próbował? Jeździłam z firmą Eurolines w różne zakątki Europy i zawsze było ok.

Tyle że czasem a własciwie ZAWSZE trzeba się dowiedzieć czy nie ma przesiadki, jak tak miałem okazje jechać EUROLINES z Brukseli z 4.5 godzinną przesiadką w Roterdamie o której oczywiście przewoźnik nie poinformował
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pinior tylko dla osób z mocnymi nerwami
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone