Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pinior tylko dla osób z mocnymi nerwami

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ramka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 18.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramka » 25.01.2004 21:35

ja takze mialam okazje podrozowania autokarami firmy Pinior i niestety tez mam nieciekawe wspomnienia. najpierw przerazilo mnie jak jeszcze w Polsce jeden z kierowcow na stacji bezynowej, przegladajac mape powiedzial, ze patrzy sobie na droge zeby nie pobladzic, ale szkoda pieniedzy zeby ja kupowac.... potem pani "przewodniczka" w zaden sposob, na zadnej granicy nie mogla sie dogadac z celnikami i cos tam rekami machala. a co gorsza posadzili nas w pietrowym autobusie na dolnym poziomie, gdzie np niemieccy turysci jedza tylko sniadanie i wracaja sobie na wygodne foteliki na drugim poziomie. siedzielismy przy stole, twarza w twarz z obcymi ludzmi i jescze wszytsko byloby ok gdyby nie dlugie nogi mezczyzny ktory siedzial przede mna!!! ech..wiecej z nimi nie jade bo jeszcze w Arabii wyladuje!!! pozdrawiam!!!
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004
Alternatywa?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 13.04.2004 08:29

Tak sobie czytam, czytam aż niemiło. Planowałem jechać w lipcu z Piniorem, ale teraz to już nie wiem... :? A może znacie jakąś tańszą/lepszą alternatywę dla Piniora?
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 02.06.2004 17:09

Czy Pinior jest naprawdę taki zły.
A jakie jest najlepsze biuro podróży do chorwacji





Zapraszam
[url=://podlesna-gostyn.pl]Hotel Podleśna[/url]
Ostatnio edytowano 06.03.2012 18:30 przez Karol099, łącznie edytowano 1 raz
agatanow
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.06.2004
przejazd autokarem

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatanow » 08.06.2004 11:38

Boguslaw Marinkovic, piszesz, ze sa tansze i lepsze polaczenia do Chorwacji niz z Piniorem. Ja wlasnie zamierzam kupic bilet do Splitu, ktorego przewoznika proponujesz?
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 08.06.2004 20:32

Myślę ,ze w sezonie warto darować sobie liniowe autobusy,a poszukać biur podrózy które robią Chorwację i wysyłaja autokary w miejsca docelowe-pewno wolne miejsca sie znajdą.A pojedziemy bez postojów w 100 miescowościach.Powodzenia w szukaniu.
czarownica
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarownica » 11.07.2004 14:26

Hello!

w zeszlum roku mielismy podbne dylematy z przyjaciolkami. Mialysmy do wyboru dwie firmy jedna z Kolobrzegu, niestety nie pamietam nazwy, tansza od Pinior ale neistety nie bylo mijesc... w zwiazku z tym zdecydowalysmy sie na Piniora.
Przejazd z Warszawy byl o 180 zl drozszy niz z Katowic wiec czesc z nas jechala z Warszawy a czesc z Katowic. Ja jechalam komfortowo, samochodem, moje przyjaciolki za 180 zl tlukly sie malym busem, z niewygodnymi siedzeniam,. ponadto z niewaodmoych przyczyn, poniewaz kierowcy nei chcieli tego wyjasnic dziewczynom, bus 2 razy stal w szczerym polu po pol godziny.
W Katowicach czekla na nas dwupietrowy autokar i nie pozwolono nikomu siedziec na dole, tylko na gorze, byl to poczatek wrzesnia i na 89 wolnych miejsc tylko +- 45 bylo zajetych wiec jechalo sie przyjemnie. Mileismy byc na miejscu o 9 rano a bylismy 3 godziny przed czasem. kierowcy byli w porzadku, znali trase, przewodniczka radzila sobie bardzo dobrze.
w dordze powrotnej przyjechal "normalnych" rozmiarow autokar, niestety tym razem zamiast przewodniczki byl przewodnik, efektme tego byly postoje na parkingach z "rewelacyjnymi " toaletamii zawsze 5 minut, niestety kierowcy ktorym tak zalezalo na jak najkrotszych postoajch sami nie byli slowni, wszyscy pasazerowi czekali czasmi 20 miniut jak szanowni kierowcy cos zjedza, niestety nie byli na tyle uprzejmi poinformowac innych, zeby i oni mogli cos zjesc. To chyba jedyne zarzuty. Do Katowic dotarlysmy przed czasem ok 3 godzin. Osobiscie bylam zaskoczona, spodziewalm sie wielu rzeczy po tym co czytalam na tym forum w zeszlym roku i milo sie rozczarowalam.
Pozdrawiam serdecznie
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004
Re: o Piniorze - chcę z nimi jechać we wrześniu do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 14.07.2005 10:38

myszurek napisał(a):cześc! o zgrozo dobrze że tu wstąpiłam. we wrześniu chce z nimi jechać do Zadaru. nie wiem co zrobic . nie am swojego autka. jak tam dojechać w takim razie/???? :?:


Don't panic. Wiele biur podróży oferuje same przejazdy autorkarowe. Bardzo często gdy na wycieczkę nie uzbiera się wystarczająca grupa to oferują sam przejazd dla wszystkich chętnych i to w całkiem dobrej cenie. Wystarczy poszukać :)
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pinior tylko dla osób z mocnymi nerwami - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone