Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piąta zdrada Cro - Majorka.

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2013 20:42

helen napisał(a): Januszu, a Rodos opisywałeś?

Nie, o Rodos nic nie było, zdjęcia miałem marne, nie zebrałem się do pisania po powrocie ... no i czas zrobił swoje. :oops:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.08.2013 20:45

Ufff, jeszcze zdążyłam na samolot :D

Janusz, lecę z Wami :D :D :D
smoki
Cromaniak
Posty: 619
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 21.08.2013 20:49

Tez chętnie pooglądamy i poczytamy. :D :smo:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 21.08.2013 20:50

Prosimy koleżankę Maslinkę, prosimy i zapraszamy do wspólnego czytania relacji Naszego serdecznego kolegi z Nowego Sącza.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2013 20:50

maslinka napisał(a):Ufff, jeszcze zdążyłam na samolot :D

Janusz, lecę z Wami :D :D :D

Witaj Agnieszko :D Samolot już wylądował - widocznie zapodziałaś się gdzie w bagażach :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2013 20:53

smoki napisał(a):Tez chętnie pooglądamy i poczytamy. :D :smo:

Witam smoki :D Miła niespodzianka :lol: może smoki zajrzą też po długiej nieobecności do CRR :wink: :?:
smoki
Cromaniak
Posty: 619
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 21.08.2013 20:57

Janusz Bajcer napisał(a):
smoki napisał(a):Tez chętnie pooglądamy i poczytamy. :D :smo:

Witam smoki :D Miła niespodzianka :lol: może smoki zajrzą też po długiej nieobecności do CRR :wink: :?:


Miło,że pamiętasz nas jeszcze Januszu. Przypomnij na jakich falach teraz nadaje CRR :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2013 21:14

"Fale" poszły na PW :oczko_usmiech: :lol: :idea:
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 21.08.2013 23:21

też się melduję.

Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2013 23:27

WolfAtTheDoor napisał(a):też się melduję.

Pozdrawiam.

Witam kolejnego czytacza :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2013 20:50

4.Ca'n Picafort, hotel Sarah

Obrazek

Wybierając na pobyt hotel Sarah *** w miejscowości Ca'n Picafort, znajomi kierowali się takim opisem znajdującym się w ofercie Itaki:

Sympatyczny i zadbany, otoczony wypielęgnowanym ogrodem, leży tylko kilka kroków od plaży z miękkim jasnym piaskiem, który kontrastuje z intensywnie błękitnym morzem. Spacer do centrum przyjemnej, spokojnej miejscowości Can Picafort z deptakiem, barami i sklepami to tylko ok. 20 min.. Hotel ma zadbane, funkcjonalnie urządzone pokoje z balkonami, ładną restaurację i dobrze utrzymany basen w ogrodzie. Zdecydowanie wart swojej ceny!

Obrazek

Muszę przyznać, że dokonali dobrego wyboru :lol: bo zgadzało się wszystko z opisem powyższym i poniższym. :idea:

POŁOŻENIE: ok. 2 km od centrum CAN PICAFORT, w pobliżu sklepy, bary i restauracje; ok. 11 km od Alcudii; ok. 52 km od stolicy wyspy Palma de Mallorca; ok. 60 km od portu lotniczego

Klikając w lupkę dwa razy, mapa się powiększy i będzie widoczna lokalizacja hotelu.

Obrazek

HOTEL: trzygwiazdkowy, zadbany i nowoczesny, odnowiony w 2002 r., 110 pokoi, 3 piętra, zadbany duży ogród z leżakami basen, winda, lobby, bar, całodobowa recepcja, sala telewizyjna, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia śródziemnomorska i międzynarodowa, dania wegetariańskie, lekarz na wezwanie, dyżur rezydenta, pralnia

Hotel

Obrazek

Obrazek

Pokój
(W pokoju klimatyzacja, telewizor, łazienka, codziennie sprzątany, codziennie wymiana pościeli i ręczników)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogród
(Z leżaków ogrodowych nie korzystałem, opalanie było na plaży)

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Basen
(Z basenu nie korzystałem, zanurzyłem się raz w celu sprawdzenie głębokości i temperatury wody)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całodobowa recepcja, sala telewizyjna, bar.
(z baru nie korzystałem, nie miałem wykupionego all inclusive)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Restauracja
ALL INCLUSIVE: śniadanie (8.00-10.00), obiad (13.00-14.00), kolacja (18.30-20.30) w formie bufetu w restauracji głównej; lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo, sangria, gin, whisky, wódka, brandy) i bezalkoholowe (kawa, herbata, woda, napoje słodkie) w barze (10.00-23.30)
HB: śniadanie (8.00-10.00; kawa, herbata, woda, napoje słodkie bezpłatne), kolacja (19.00-20.30; napoje płatne) w formie bufetu w restauracji głównej;

Obrazek

Śniadania i obiady były urozmaicone, spory wybór posiłków, na deser dużo różnych owoców świeżych lub w syropie, dwa, trzy gatunki ciast, lody.

Po obfitej obiado-kolacji obowiązkowy był spacer w celu spalenia kalorii, dlatego w następnym odcinku zapraszam do miasteczka Ca'n Picafort.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2013 21:00

Sympatyczny "klocek" :wink:
Miły

Zawsze mnie intrygowało przy all inclusive to sformułowanie:
"lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo, sangria, gin, whisky, wódka, brandy)" :roll:
Jak można lokalnie produkować tyle rodzajów alkoholu :?:
I co znaczy to lokalnie :?: Czy w piwnicy hotelu, czy u szwagra właściciela produkują :?:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 22.08.2013 21:07

Fajny "namiocik" na kempingu - taki wieloosobowy. Prawie jak apartamenty w CRO :)

Intryguje mnie butelka na komodzie (to nieostre zdjęcie) ... czyżby ona była powodem lekkiego rozmazania treści ilustrującej ? Lokalny trunek czy stare zapasy z HR :?: Reszta pomieszczeń u Sary i otoczenie powalające :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2013 21:12

Lednice napisał(a):Zawsze mnie intrygowało przy all inclusive to sformułowanie:
"lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo, sangria, gin, whisky, wódka, brandy)" :roll:
I co znaczy to lokalnie :?: Czy w piwnicy hotelu, czy u szwagra właściciela produkują :?:

W tym przypadku głownie chodzi o lokalne lane piwo i kompot alkoholowy zwany sangrią .... oraz np lokalny likier :mrgreen:

Obrazek

TUNEL
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2013 21:16

Coś w stylu travaricy :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Piąta zdrada Cro - Majorka. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone