Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piąta zdrada Cro - Majorka.

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2014 23:04

Do końca zostało już nie wiele, ale... zawsze coś przeszkadza dokończyć :roll: :oops:
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 04.01.2015 02:25

Dokańczamy , dokańczamy zanim śnieg nas zasypie :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.01.2015 02:34

Dzięki za przypomnienie :oops: bo w 2015 roku szykuje się 6 zdrada :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.01.2015 12:16

Janusz Bajcer napisał(a): . . . w 2015 roku szykuje się 6 zdrada :wink:


Recydywista :mrgreen:

:papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 27.10.2016 14:10

Janusz Bajcer napisał(a):Do końca zostało już nie wiele, ale... zawsze coś przeszkadza dokończyć :roll: :oops:


... to kiedy to dokończenie :?: ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.10.2016 14:14

Nie skończyłem kiedy była pora - i jest problem :idea:
Zdjęcia miałem na dysku zewnętrznym - a dysk padł 8O :cry: :evil:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 27.10.2016 14:20

Janusz Bajcer napisał(a):Nie skończyłem kiedy była pora - i jest problem


... też się boję przerwy w relacji bo może zakończyć się podobnie ... :wink: ...

Janusz Bajcer napisał(a):Zdjęcia miałem na dysku zewnętrznym - a dysk padł


... przykra sprawa - dobrze, że chociaż "objazdówka" się załapała ... :) ... o tym wąwozie nie wiedziałem, ale zapewne w lutym i tak tam nie dotrzemy, chyba, że będzie już wiosna ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2017 11:02

kmichal napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Do końca zostało już nie wiele, ale... zawsze coś przeszkadza dokończyć :roll: :oops:


... to kiedy to dokończenie :?: ... :wink: ...
Pozdrawiam.

Jest szansa na skończenie :wink:
Zdecydowałem się na odzyskanie danych .... i zdjęcia wróciły na nowy dysk. :lol:
W marcu będę na chorobowym, więc spłodzę zakończenie. :hut:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 13.02.2017 11:21

Janusz Bajcer napisał(a):Jest szansa na skończenie
Zdecydowałem się na odzyskanie danych .... i zdjęcia wróciły na nowy dysk.
W marcu będę na chorobowym, więc spłodzę zakończenie.


... no to świetnie - będzie więcej Majorki na cro.pl ... 8) ...
Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 17375
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.02.2017 14:13

Janusz Bajcer napisał(a):W marcu będę na chorobowym, więc spłodzę zakończenie. :hut:

Jaki Ty jesteś przewidujący... Już wiesz, że będziesz chorował... :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2017 14:15

piekara114 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W marcu będę na chorobowym, więc spłodzę zakończenie. :hut:

Jaki Ty jesteś przewidujący... Już wiesz, że będziesz chorował... :wink:

W moim przypadku wiem na 100 %.
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 29.08.2017 20:42

Był ktoś tam na początku listopada?
jak temperatura, opady, woda?
ceny noclegów?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2017 20:53

robur napisał(a):Był ktoś tam na początku listopada?
jak temperatura, opady, woda?
ceny noclegów?

Nie potrafię odpowiedzieć na te pytania ... :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Piąta zdrada Cro - Majorka. - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone