Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OREBIĆ 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.07.2014 11:20

To ostatnie święta prawda!
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 07.07.2014 11:35

A jak z miejscami na plaży, trzeba wcześniej zostawiać ręczniki?
Bo w tamtym roku w BASCE to mnie bardzo zaskoczyło.
Dobrze, że ze mnie ranny ptaszek...
Daj znać, bo 30.07 też jadę do OREBICA.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2014 11:39

Coraz częściej ręczniki i maty zostawione na noc są zbierane przez odpowiednie służby i wyrzucane do koszy na śmieci...
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 07.07.2014 12:01

Nie myślałam na noc, tylko rano. Jak już wspomniałam w tamtym roku w BASCE tak trzeba było robić, zwłaszcza, jeśli było się z dziećmi i ich rzeczy zajmowały trochę miejsca.
Natomiast na PAGU, gdzie byłam wcześniej nie widziałam takich zwyczajów.
Jak już wspomniałam nie mam problemu z wstawaniem wcześnie rano, nawet na wakacjach, ale jestem ciekawa, jak wygląda to w OREBICU... :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2014 12:04

Tak, wiem, że nie chodziło o noc. Ale dla mnie tak ogólnie zajmowanie wcześniejsze miejsc jest takie sobie...
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 07.07.2014 13:02

Masz całkowitą rację, ale z dwójką dzieci codzienne szukanie kawałka miejsca dla siebie było nieco uciążliwe.
Po kilku dniach inni plażowicze nas tego "nauczyli".
Ale jeśli chodzi o moje odczucia pod tym względem, to zgadzam się z Toba całkowicie.
Na Pagu nie spotkałam się z tym, polecam zwłaszcza plażę SV. Ducha, rewelacja, przestronnie i pięknie i urocza knajpka w pobliżu z przemiłym właścicielem.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2014 13:43

Pag nie moje klimaty. Nie chciałbym sobie zepsuć wakacji...
MatkaBeatka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MatkaBeatka » 07.07.2014 16:27

ewa.krakuska napisał(a):Jeśli na Trstenicy byłoby tylko tyle ludzi, co na Twoim zdjęciu to byłoby super!

Jadę do Orebića w najbliższy piątek - 11.07, będziemy do 25.07,
jeśli ktoś ma ochotę na wspólne spotkanie, zapraszam do kontaktu.


O! A my będziemy od 12 do 26.07, i też z Krakowa
MatkaBeatka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MatkaBeatka » 07.07.2014 16:29

Bardzo dziękuję Wojtek1971, dzięki Tobie będziemy mieć fajny apartament :D
mikomission
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 14.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikomission » 07.07.2014 16:30

Szanowni Państwo, czy w okolicach Orebića można poplażować na innej plaży niz ta duża "miejska" ? Czy można znaleźć małe plaże tak jak na Makarskiej ? Proszę o podpowiedź.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2014 16:42

mikomission napisał(a):Szanowni Państwo, czy w okolicach Orebića można poplażować na innej plaży niz ta duża "miejska" ? Czy można znaleźć małe plaże tak jak na Makarskiej ? Proszę o podpowiedź.

A te okolice to ile?
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 07.07.2014 17:00

Bocian napisał(a):Tak, wiem, że nie chodziło o noc. Ale dla mnie tak ogólnie zajmowanie wcześniejsze miejsc jest takie sobie...

No co ty? Ktoś zostawia ręczniczek dla Ciebie , żebyś sobie nie pogniotl pleckow a Ty jeszcze narzekasz. Ja tam zawsze korzystam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2014 17:14

budek napisał(a):
Bocian napisał(a):Tak, wiem, że nie chodziło o noc. Ale dla mnie tak ogólnie zajmowanie wcześniejsze miejsc jest takie sobie...

No co ty? Ktoś zostawia ręczniczek dla Ciebie , żebyś sobie nie pogniotl pleckow a Ty jeszcze narzekasz. Ja tam zawsze korzystam.

Sam się ogarniam w tym temacie.
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 07.07.2014 17:35

Bocian napisał(a):
budek napisał(a):
Bocian napisał(a):Tak, wiem, że nie chodziło o noc. Ale dla mnie tak ogólnie zajmowanie wcześniejsze miejsc jest takie sobie...

No co ty? Ktoś zostawia ręczniczek dla Ciebie , żebyś sobie nie pogniotl pleckow a Ty jeszcze narzekasz. Ja tam zawsze korzystam.

Sam się ogarniam w tym temacie.

Te ręczniki to pikus. Szczytem buractwa jakiego doświadczyłem było zachowanie pewnego czeskiego turysty a właściwie kilku Rumcajsow, którzy rościli sobie prawa do tej części plazy, na która padał cień z ich parasoli (czyt. słoneczników), które ustawili na całej szerokości uvali. W efekcie słoneczniki powędrowały do morza, mimo dość silnego sprzeciwu części z Zacholeckiego lasu i przy uciesze pozostałej gawiedzi.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.07.2014 17:57

Aneta79 napisał(a):Masz całkowitą rację, ale z dwójką dzieci codzienne szukanie kawałka miejsca dla siebie było nieco uciążliwe.
Po kilku dniach inni plażowicze nas tego "nauczyli".
Ale jeśli chodzi o moje odczucia pod tym względem, to zgadzam się z Toba całkowicie.
Na Pagu nie spotkałam się z tym, polecam zwłaszcza plażę SV. Ducha, rewelacja, przestronnie i pięknie i urocza knajpka w pobliżu z przemiłym właścicielem.


A to dlatego, że wjazd na plażę dla turystów spoza kempingu jest płatny, więc trudno tu o wcześniejszą rezerwację. My stacjonowaliśmy akurat przy tej plaży na kemp. Sveti Duh i mimo to plażowaliśmy na niej tylko 2x, bo trzeba było w inne zakątki wyspy zajrzeć a było gdzie zaglądać oj było.
Na półwyspie chyba jednak nie ma aż tylu urokliwych plaż więc każdy chce ten kawałek miejsca dla siebie a kto pierwszy ten lepszy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
OREBIĆ 2014 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone