Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dingac, Borac - dojazd z Orebić

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 26.07.2011 12:10

maciek1956 napisał(a):
Bocian napisał(a):Przez Podobuce nie dojedziesz. No i Dingac to nie miejscowość.


Bozo jeździ, ale mi zabronił

Bo on ma elitarną Dacie :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 26.07.2011 12:14

moondek napisał(a):
Bocian napisał(a):Z tego co pamiętam, to tunel w środku ma mijankę.

Coś krótką pamięć masz... :lol:

Wystarczającą by wiele pamiętać.
34 sekunda, tam jest szerzej i tam jest mijanka.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 26.07.2011 12:17

Buber napisał(a):
moondek napisał(a):
jgx1 napisał(a):czy jechać od Podobuce?

Możesz jeszcze jechać od strony Trstenika. Też jest ładnie i nie ma tunelu :)


:D
Tędy też jechałem - za pocztą w Trsteniku (po prawej) w górę ...

Jadąc z Trstenica do Borka, na końcu placu gdzie są stragany skręcamy w prawo pod górkę , pomiędzy domy i poczta jest po lewej stronie. Tak naprawdę to dojeżdżając do tego zakrętu to mamy ja naprzeciwko ;)
jgx1
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 25.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jgx1 » 27.07.2011 22:06

Jutro tam jedziemy w drodze powrotnej do domu - chcemy tam spędzić popołudnie i stamtąd już do Polski - gdzie tam znajde jakąś fajną plaże?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 22:17

Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 28.07.2011 09:37

Bocian napisał(a):
Buber napisał(a):Tędy też jechałem - za pocztą w Trsteniku (po prawej) w górę ...

Jadąc z Trstenica do Borka, na końcu placu gdzie są stragany skręcamy w prawo pod górkę , pomiędzy domy i poczta jest po lewej stronie. Tak naprawdę to dojeżdżając do tego zakrętu to mamy ja naprzeciwko ;)


Bocian Twój opis jest bardziej precyzyjny. Napisałem tak, bo wtedy postawiłem auto przed pocztą. Poszedłem zapytać jak tam dojechać. Na poczcie były wielkie oczy - po co tam jechać :lol: i że droga taka sobie ...
Nie było źle - może tylko wąsko na początku.

A mijanka rzeczywiście jest :D .
Tunelem warto pojechać - szkoda tylko, ze tak krótko ... :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2011 10:33

Buber napisał(a):
Bocian napisał(a):
Buber napisał(a):Tędy też jechałem - za pocztą w Trsteniku (po prawej) w górę ...

Jadąc z Trstenica do Borka, na końcu placu gdzie są stragany skręcamy w prawo pod górkę , pomiędzy domy i poczta jest po lewej stronie. Tak naprawdę to dojeżdżając do tego zakrętu to mamy ja naprzeciwko ;)


Bocian Twój opis jest bardziej precyzyjny. Napisałem tak, bo wtedy postawiłem auto przed pocztą. Poszedłem zapytać jak tam dojechać. Na poczcie były wielkie oczy - po co tam jechać :lol: i że droga taka sobie ...
Nie było źle - może tylko wąsko na początku.

A mijanka rzeczywiście jest :D .
Tunelem warto pojechać - szkoda tylko, ze tak krótko ... :wink:

Teraz , jak już wyjedziemy poza domy, jadąc w kierunku Borka, to jest za kilkadziesiąt metrów , taka pętla, na której się zawija, wcześniej trzeba było się złamać w lewo i pod górę :)
tkdiablo
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkdiablo » 11.07.2023 09:32

Temat stary ale mam pytanie czy od tunelu Dingac do Podobuce i dalej do Orebic da się przejechać samochodem? Z tego co widzę to w drugą stronę do Trsenic jest przejazd w miarę normalny ale do Orebica nie wiem.
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 11.07.2023 09:52

Trstenik. Chorwacki to język słowiański, więc nie ma transkrypcji z c na k.
tkdiablo
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkdiablo » 11.07.2023 09:56

Super. Wielkie dzięki za pomoc. Wiele wniosłeś swoją odpowiedzią. Pomogłeś tylu ludziom. Widzę, że nie mogłeś się oprzeć.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Dingac, Borac - dojazd z Orebić - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone