Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitanie.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 16.09.2017 19:43

CROnikiCROpka napisał(a): ciekawość świata i samej siebie w różnych "warunkach" też jest silna :wink:

Masz zamiar jechać na Alaskę :?: 8O :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.09.2017 19:54

elka21 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a): ciekawość świata i samej siebie w różnych "warunkach" też jest silna :wink:

Masz zamiar jechać na Alaskę :?: 8O :mrgreen:

Czy jednak zimowe Kanary?? 8O 8O 8O 8O
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.09.2017 20:06

Ani jedno ani drugie ;)

Zimowe wakacje faktycznie rozważamy, ale jednak bez adrenaliny :wink: czyli raczej Tajlandia.

A wakacje w okresie wakacji... zastanawiam się, jak się odnajdę w kurorcie w hotelu z innymi turystami. Dwa tygodnie na dupsku, basen hotelowy i plaża przy hotelu, trzy wycieczki fakultatywne i jedzenie pod nos... sama nie wiem. :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.09.2017 20:15

CROnikiCROpka napisał(a):Ani jedno ani drugie ;)

Zimowe wakacje faktycznie rozważamy, ale jednak bez adrenaliny :wink: czyli raczej Tajlandia.

A wakacje w okresie wakacji... zastanawiam się, jak się odnajdę w kurorcie w hotelu z innymi turystami. Dwa tygodnie na dupsku, basen hotelowy i plaża przy hotelu, trzy wycieczki fakultatywne i jedzenie pod nos... sama nie wiem. :roll:

Tajlandia - jak najbardziej. Ale ten letni hotel.....oszalałaś Kobieto 8O 8O 8O
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.09.2017 20:22

beatabm napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ani jedno ani drugie ;)

Zimowe wakacje faktycznie rozważamy, ale jednak bez adrenaliny :wink: czyli raczej Tajlandia.

A wakacje w okresie wakacji... zastanawiam się, jak się odnajdę w kurorcie w hotelu z innymi turystami. Dwa tygodnie na dupsku, basen hotelowy i plaża przy hotelu, trzy wycieczki fakultatywne i jedzenie pod nos... sama nie wiem. :roll:

Tajlandia - jak najbardziej. Ale ten letni hotel.....oszalałaś Kobieto 8O 8O 8O


Jak Tajlandia to Phuket albo Ko Lanta. I tu o dziwo wolę sobie zorganizować sama nocleg przez booking i przelot.

A hotel na lato... chyba faktycznie oszalałam, ale chciałam zobaczyć, jak to wygląda :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.09.2017 11:57

Narazie pogoda nie dopisuje :( przeszła szybka ale potężna burza z gradobiciem. Woda w marinie zmieniła kolor na gangesowy. Potem nastała jasność, ale znów coś nadciąga. No więc cycamy i czekamy ... :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.09.2017 12:20

CROnikiCROpka napisał(a):
beatabm napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ani jedno ani drugie ;)

Zimowe wakacje faktycznie rozważamy, ale jednak bez adrenaliny :wink: czyli raczej Tajlandia.

A wakacje w okresie wakacji... zastanawiam się, jak się odnajdę w kurorcie w hotelu z innymi turystami. Dwa tygodnie na dupsku, basen hotelowy i plaża przy hotelu, trzy wycieczki fakultatywne i jedzenie pod nos... sama nie wiem. :roll:

Tajlandia - jak najbardziej. Ale ten letni hotel.....oszalałaś Kobieto 8O 8O 8O


Jak Tajlandia to Phuket albo Ko Lanta. I tu o dziwo wolę sobie zorganizować sama nocleg przez booking i przelot.

A hotel na lato... chyba faktycznie oszalałam, ale chciałam zobaczyć, jak to wygląda :roll:

Fajnie Ci z tą Tajlandią, moje marzenie tam pojechać....
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.09.2017 12:24

gusia-s napisał(a):Narazie pogoda nie dopisuje :( przeszła szybka ale potężna burza z gradobiciem. Woda w marinie zmieniła kolor na gangesowy. Potem nastała jasność, ale znów coś nadciąga. No więc cycamy i czekamy ... :roll:

Grad? 8O 8O 8O
Na popołudnie windguru pokazuje zdecydowaną poprawę pogody dla Splitu a Wy przecież obok. Meteo też mówi że siła wiatru ma spadać. Jeszcze dziś wg mnie macie szanse spokojnie wypłynąć. A nawet jak nie to wiesz...cycanie na jachcie ma swój urok, nieprawdaż? :wink: :wink: :wink:
A jak łódka, w porządku, którą masz kajutkę?
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 17.09.2017 12:32

beatabm napisał(a): A nawet jak nie to wiesz...cycanie na jachcie ma swój urok, nieprawdaż? :wink: :wink: :wink:

Ale, żeby zaraz na starcie, nie wycycać się do zera :lol: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.09.2017 12:37

elka21 napisał(a):
beatabm napisał(a): A nawet jak nie to wiesz...cycanie na jachcie ma swój urok, nieprawdaż? :wink: :wink: :wink:

Ale, żeby zaraz na starcie, nie wycycać się do zera :lol: :papa:

Gusia ma dużą łódź, powinno było zmieścić się na niej dużo cyców :mrgreen: Za mało cyca to strategiczny błąd :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.09.2017 12:39

Kochana, dokładnie tak :) pierwszy raz w życiu widziałam grad w Cro.
Pogodę sprawdzamy no i czekamy.

Łódka ok, kajutka dziobowa :) Najlepsza. Jak otworzyłam oczy to przez skylighta zobaczyłam błękit nieba, no ale potem to się zmieniło... może powinnam była jednak w niej zostać :D

Rufowe to takie trochę trumny, 2 szt. i 1 burtowa piętrus, ciasne więc super się trafiło.

Cycam z umiarem bo potem miewam problemy z błędnikiem ustalmy ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.09.2017 12:45

gusia-s napisał(a):Kochana, dokładnie tak :) pierwszy raz w życiu widziałam grad w Cro.
Pogodę sprawdzamy no i czekamy.

Łódka ok, kajutka dziobowa :) Najlepsza. Jak otworzyłam oczy to przez skylighta zobaczyłam błękit nieba, no ale potem to się zmieniło... może powinnam była jednak w niej zostać :D

Rufowe to takie trochę trumny, 2 szt. i 1 burtowa piętrus, ciasne więc super się trafiło.

Cycam z umiarem bo potem miewam problemy z błędnikiem ustalmy ;)

Moja zawsze rufowa, od strony nawigacyjnej, jako oficer muszę być blisko stanowiska dowodzenia :mrgreen:

Gusia dam Ci jedną radę apropo cycania: u osoby nacycanej nie stwierdzono NIGDY choroby morskiej wiec nie żałuj sobie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.09.2017 15:12

Dobra, pobrałam małą dawkę :D no i płyniemy... Kierunek Solta i Stromorska. Słonko wychodzi ale praktycznie ziro wiatru. Na prawo Ciovo, na lewo Solta a za mną Brac :)
Poczęstowaliśmy Neptuna cycem :mrgreen:
FB_IMG_1505653810888.jpg

Pozdrav :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.09.2017 15:36

Neptun się bardzo gniewa jeśli go nie częstujesz, skoro dostał swojego cyca to pozwoli Wam na pewno pięknie pożeglować :D
Stomorska - bardzo sympatyczny port, byliśmy tak ok...dwa tygodnie temu :D Polecam spacer główną ulicą na skarpę do śmietnika :D Widok z wysokości - miodzio :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.09.2017 16:31

beatabm napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
beatabm napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ani jedno ani drugie ;)

Zimowe wakacje faktycznie rozważamy, ale jednak bez adrenaliny :wink: czyli raczej Tajlandia.

A wakacje w okresie wakacji... zastanawiam się, jak się odnajdę w kurorcie w hotelu z innymi turystami. Dwa tygodnie na dupsku, basen hotelowy i plaża przy hotelu, trzy wycieczki fakultatywne i jedzenie pod nos... sama nie wiem. :roll:

Tajlandia - jak najbardziej. Ale ten letni hotel.....oszalałaś Kobieto 8O 8O 8O


Jak Tajlandia to Phuket albo Ko Lanta. I tu o dziwo wolę sobie zorganizować sama nocleg przez booking i przelot.

A hotel na lato... chyba faktycznie oszalałam, ale chciałam zobaczyć, jak to wygląda :roll:

Fajnie Ci z tą Tajlandią, moje marzenie tam pojechać....


U mnie na razie też marzenie. Do tego dochodzi jeszcze zimna kalkulacja kosztów i... zobaczymy czy nadal to nie pozostanie w sferze marzeń :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitanie. - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone