Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Widziałam orła cień czyli rejs z Komisarzem Rybą maj 2022

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12267
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Widziałam orła cień czyli rejs z Komisarzem Rybą maj 202

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.02.2023 13:55

pavlo napisał(a):No to proszę bardzo: ja pływałem z Wami wirtualnie, to Teraz Ty możesz obejrzeć wirtualnie ten zwierzyniec i cały klimat tego miejsca :)
https://www.facebook.com/WyspaDadaj/photos Taki czarny duży koń, to Pedro, największy figlarz i uciekinier :mrgreen: Można tam pojeździć na koniach, kucykach czy na ośle :oczko_usmiech: , na kocie nie, bo to tylko w Pawlakach i Kargulach :mrgreen: :oczko_usmiech: Na zdjęciach widać też, jak wszystkie te stworzenia żyją ze sobą w symbiozie :)
Jest to teren prywatny, jeden mały pensjonat i kilka domków po obrzeżach wyspy. Niesamowity spokój i cisza.


Jaki super zwierzyniec :hearts: Piękne miejsce! Widać, że właściciele kochają Naturę i zwierzaki!
Oby więcej takich!
Poprzednia strona

Powrót do Polskacron
Widziałam orła cień czyli rejs z Komisarzem Rybą maj 2022 - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone