napisał(a) kemilia » 28.06.2013 12:10
kemilia napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):P
kemilia napisał(a):Łosz Matko- chyba nie dałabym rady- mogłoby to źle się dla mnie skończyć.
Przedstawię propozycję mężowi- może się skusi. Dzięki za cenne info
Na youtube jest filmik. Wpisz - blato na cetinu.
widoczki boskie i wcale aż tak ekstremalnie to nie wygląda

Powracając do tematu, wyszło mi, że jadąc trasą: Polska- Czechy-Austria- Słowenia z ominięciem płatnych- Chorwacja Marusici ( w 2 str.):
* opłaty w Czechach winietka miesięczna 440 CZK
* Austria 2 razy winietka 10-dniowa czyli 2x8,30€ tj. 16,60 €
* autostrada w Cro x 2 po 197 kun = 394 kuny.
Przedstawię propozycję mężowi- może się skusi. Dzięki za cenne info
Kurczę, wiem już co i ile kosztuje, ale mam jeden problem jadąc trasą - Ruda Śląska- Marusici
( z ominięciem płatnej w Słowenii ):
* opłaty w Czechach winietka miesięczna 440 CZK
i tu kupujemy ją na wjeździe D1 na Shell'u* Austria 2 razy winietka 10-dniowa czyli 2x8,30€ tj. 16,60 €
tą winietkę kupimy w Wielfersdorfie na stacji OMV* autostrada w Cro x 2 po 197 kun = 394 kuny
tu sprawa jest prosta pobieram bilet w Zagrzebiu i płacę w SestanovacI pytanie brzmi , gdzie kupuję winietkę w Słowenii, żeby dojechać do Zagrzebia A2 ?
Czytam i czytam i doczytać się nie potrafię.
Z góry przepraszam jeżeli jest to pięćsetne zadane to samo pytanie.