Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiś/Makarska gdzie jechać ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.03.2009 17:42

Sławek coś pisał na ten temat
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 15.03.2009 14:49

Witam
Mam pytanie na jakich stronach szukacie apartamentów w Mimicach lub w Marusici?
Bo z tych namiarów w banku kwater coś mało jest apartamentów w Mimicach (szczególnie, że szukam czegoś dla 9 osób), a ze strony www.marusici.com od jakiegoś czasu nie dostaje żadnej odpowiedzi.
Interesowało mnie by coś właśnie w tych miejscowościach.

Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.03.2009 16:21

msz napisał(a):Witam
Mam pytanie na jakich stronach szukacie apartamentów w Mimicach lub w Marusici?
Bo z tych namiarów w banku kwater coś mało jest apartamentów w Mimicach (szczególnie, że szukam czegoś dla 9 osób), a ze strony www.marusici.com od jakiegoś czasu nie dostaje żadnej odpowiedzi.
Interesowało mnie by coś właśnie w tych miejscowościach.
Pozdrawiam

Witam,
Z wymienionej przez Ciebie strony za każdym razem dostałem odpowiedź i to szybko. Szukam też inaczej app. Próbowałeś np TAK?
Kwatera w tym samym domu może mieć różne ceny! Jeden dom ma czasem kilku pośredników. Najlepiej dotrzeć do stron prywatnych właścicieli, jednak nie wszyscy takie posiadają (wiadomo język itd.) i niektóre są też już nieaktualne. Wysyłaj jak najwięcej zapytań.
Pozdrav :wink:
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 24.06.2009 12:33

Witam Popiel.
Odświerzę trochę temat.
Widzę, że masz w małym palcu wybrzeże od Duce do Makarskiej.
Zarezerwowałem i wpłaciłem zaliczkę na apartament w miejscowaści Medici. Możesz mi coś o niej opowiedzieć.
Z tym pytaniem, jeśli pozwolisz, zwrócę się do wszystkich Cromaniaków, którzy przeczytają ten post i mogą coś na temat Medici powiedzieć.
Dziękuję.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 25.06.2009 19:58

BOLETUS napisał(a):Witam Popiel. ...
Widzę, że masz w małym palcu wybrzeże od Duce do Makarskiej.
Zarezerwowałem i wpłaciłem zaliczkę na apartament w miejscowaści Medici. Możesz mi coś o niej opowiedzieć.

Zdravo,
Odpowiem w temacie, który założyłeś.
Medici - proszę o informacje.
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 25.06.2009 21:58

ok. idę do tematu
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Omiś/Makarska gdzie jechać ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone