Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš - gdzie dobrze i smacznie zjeść?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KOMENTARZ MODERACJI
KOMENTARZ MODERACJI:
Ten temat został wydzielony z wątku: "Dlaczego jedzenie w Chorwacji jest niesmaczne?"
(st)

MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016
Omiš - gdzie dobrze i smacznie zjeść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 14.04.2022 10:33

To ja zapytam o jakieś godne polecenia miejsca na smaczne jedzonko w Omis lub jego okolicy. Coś polecicie?
Bo po długiej przerwie wreszcie w lipcu melduję się w Cro :)
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017
Re: Dlaczego jedzenie w Chorwacji jest niesmaczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 14.04.2022 11:34

Jeżeli chcesz zobaczyć trochę ładnego interioru, i nie przeszkadza że trzeba z Omisza 20 minut podjechać to polecam Konobe Tadici w Slime.
Tylko tam nie ma niestety owoców morza. A przynajmniej do tej pory nie było.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016
Re: Dlaczego jedzenie w Chorwacji jest niesmaczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 14.04.2022 11:50

Flayszakal napisał(a):Jeżeli chcesz zobaczyć trochę ładnego interioru, i nie przeszkadza że trzeba z Omisza 20 minut podjechać to polecam Konobe Tadici w Slime.
Tylko tam nie ma niestety owoców morza. A przynajmniej do tej pory nie było.


Dzięki, zapisuję na liście.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Dlaczego jedzenie w Chorwacji jest niesmaczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 14.04.2022 12:01

MrOwA napisał(a):To ja zapytam o jakieś godne polecenia miejsca na smaczne jedzonko w Omis lub jego okolicy. Coś polecicie?
Bo po długiej przerwie wreszcie w lipcu melduję się w Cro :)



Radmanove Mlinice albo Kaštil Slanica (ten sam właściciel, jedno niedaleko drugiego).

Super kuchnia, rewelacyjne położenie (taras nad rzeką), mocno polecane przez Makłowicza, a i w Google mnóstwo pozytywnych opinii. Polecam żabie udka - jedne z lepszych, jakie w życiu jadłem.

Można dojechać z Omiša samochodem, a można też dopłynąć łódką.
wegorz
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 02.12.2011
Omiš - gdzie dobrze i smacznie zjeść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wegorz » 14.04.2022 12:29

Również polecam żabie udka w tym miejscu. Ja się załapałem dodatkowo na kurs ich gotowania. Potrawka w sosie pomidorowym z węgorzem. Palce lizać. Czerwone wino też dobre. Tyle że ostrzegam wchodzi w głowę.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016
Re: Dlaczego jedzenie w Chorwacji jest niesmaczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 14.04.2022 14:26

marekkowalak napisał(a):
MrOwA napisał(a):To ja zapytam o jakieś godne polecenia miejsca na smaczne jedzonko w Omis lub jego okolicy. Coś polecicie?
Bo po długiej przerwie wreszcie w lipcu melduję się w Cro :)



Radmanove Mlinice albo Kaštil Slanica (ten sam właściciel, jedno niedaleko drugiego).

Super kuchnia, rewelacyjne położenie (taras nad rzeką), mocno polecane przez Makłowicza, a i w Google mnóstwo pozytywnych opinii. Polecam żabie udka - jedne z lepszych, jakie w życiu jadłem.

Można dojechać z Omiša samochodem, a można też dopłynąć łódką.


JAk widzę to po drodze na rafting, więc dobrze się składa :)
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Dlaczego jedzenie w Chorwacji jest niesmaczne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 14.04.2022 14:42

MrOwA napisał(a):
marekkowalak napisał(a):
MrOwA napisał(a):To ja zapytam o jakieś godne polecenia miejsca na smaczne jedzonko w Omis lub jego okolicy. Coś polecicie?
Bo po długiej przerwie wreszcie w lipcu melduję się w Cro :)



Radmanove Mlinice albo Kaštil Slanica (ten sam właściciel, jedno niedaleko drugiego).

Super kuchnia, rewelacyjne położenie (taras nad rzeką), mocno polecane przez Makłowicza, a i w Google mnóstwo pozytywnych opinii. Polecam żabie udka - jedne z lepszych, jakie w życiu jadłem.

Można dojechać z Omiša samochodem, a można też dopłynąć łódką.


JAk widzę to po drodze na rafting, więc dobrze się składa :)


Zgadza się - w Omišu jest też sporo firm, które oferują rafting z obiadem właśnie w jednej z tych restauracji :D
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1972
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 14.04.2022 17:07

Jeśli w centrum Omiš to polecam:
Restaurant Libero
Restoran Milo
Restoran PULJIZ
Waldkosos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.04.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldkosos » 14.04.2022 21:57

Polecam parę km od Omisia Stanici restauracja Espana.
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 15.04.2022 05:23

Że też jeszcze nikt o Kremenko nie wspomniał. Z tych wszystkich, tą najbardziej zapamiętasz
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10889
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.04.2022 07:13

rufus295 napisał(a):Że też jeszcze nikt o Kremenko nie wspomniał. Z tych wszystkich, tą najbardziej zapamiętasz

Nie wszyscy są zachwyceni po pobycie w Kremenko, osobiście nie byłem, ale nawet w mojej relacji było słabe odniesienie do tej konoby.
Ja mogę polecić:
:arrow: U našeg Marina
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 15.04.2022 07:44

Oczywiście, że żaden lokal nie ma 100% poleceń, ale byłem z wieloma znajomymi i wszyscy byli zadowoleni
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 15.04.2022 09:41

te kiero napisał(a):
rufus295 napisał(a):Że też jeszcze nikt o Kremenko nie wspomniał. Z tych wszystkich, tą najbardziej zapamiętasz

Nie wszyscy są zachwyceni po pobycie w Kremenko, osobiście nie byłem, ale nawet w mojej relacji było słabe odniesienie do tej konoby.
Ja mogę polecić:
:arrow: U našeg Marina


Dzięki. Zanotowane.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Omiš - gdzie dobrze i smacznie zjeść?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone