Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiś/Makarska gdzie jechać ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 04.01.2009 16:20

musiek napisał(a):Hrehor,
piszesz, że byłeś w Pisak i Mimice, a ja w Duce, gdzie piaszczysta/drobny żwir i płytka plaża ciągnie się do samego Omiśa.
Tak mi się spodobało, że w tym roku planuję się zatrzymać na kilka dni jeszcze w okolicy Omiśa, myślę właśnie o Pisak, lub Mimice, co byś polecił dla rodzinki z dwojgiem dzieci 5 i 10 lat ? A żadne z nas nie jest "delfinem w wodzie", lubimy łagodne zejścia i grunt pod nogami przez parenaście metrów od brzegu. Są takie miejsca w Pisak, czy Mimice ?
Proszę rozwiń ten temat.

pozdr.


MIMICE
Obrazek
Obrazek
Obrazek
beata bomastik
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata bomastik » 02.02.2009 11:13

Zna ktoś może tę kwaterę w Pisaku? Zastanawiam się nad wyjazdem tam, a zupełnie nie znam Chorwacji
http://www.adriatic.hr/show_obj.php?id=2750&unit=5641
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.02.2009 23:38

beata bomastik napisał(a):Zastanawiam się nad wyjazdem tam, a zupełnie nie znam Chorwacji


O okolicy Omisa dużo wiadomości jest w temacie:
DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 03.03.2009 22:41

Witam wszystkich proponuję poszukać na http://www.domy-letniskowe.com/ w ubiegłym roku znlazłem fajne apartamenty na tej stronie w mimicach byłem tam na przełomie kwietnia i maja 2008 za śmieszną cenę 50 euro za 7 osób dziennie bardzo dobrze wyposażone nawet klima była do plaży około 100 m grill itp co najważniejsze nie trzeba było przechodzić przez jadrankę do morza . negocjacje cenowe odbywały się drogą emailową , proponuję namierzyć sobie kilka miejsc i wysłać emaile ktoś powinien odpowiedzieć. Jeżeli coś uda się namierzyć łatwiej będzie znaleźć kogoś z forum kto tam był .Serdecznie pozdrawiam wszystkich poszukujących miejsca wypoczynku
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.03.2009 01:52

darko napisał(a):Witam wszystkich proponuję poszukać na http://www.domy-letniskowe.com/ w ubiegłym roku znlazłem fajne apartamenty na tej stronie w mimicach byłem tam na przełomie kwietnia i maja 2008 za śmieszną cenę 50 euro za 7 osób dziennie bardzo dobrze wyposażone nawet klima była do plaży około 100 m grill itp co najważniejsze nie trzeba było przechodzić przez jadrankę do morza . negocjacje cenowe odbywały się drogą emailową , proponuję namierzyć sobie kilka miejsc i wysłać emaile ktoś powinien odpowiedzieć. Jeżeli coś uda się namierzyć łatwiej będzie znaleźć kogoś z forum kto tam był .Serdecznie pozdrawiam wszystkich poszukujących miejsca wypoczynku


W czerwcu czy we wrześniu nie myślałabym nawet aby cokolwiek rezerwować , rezerwacja według mnie ma sens jedynie w szczycie sezonu...
Pozdrawiam
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 09:49

ines napisał(a):
darko napisał(a):Witam wszystkich proponuję poszukać na http://www.domy-letniskowe.com/ w ubiegłym roku znlazłem fajne apartamenty na tej stronie w mimicach byłem tam na przełomie kwietnia i maja 2008 za śmieszną cenę 50 euro za 7 osób dziennie bardzo dobrze wyposażone nawet klima była do plaży około 100 m grill itp co najważniejsze nie trzeba było przechodzić przez jadrankę do morza . negocjacje cenowe odbywały się drogą emailową , proponuję namierzyć sobie kilka miejsc i wysłać emaile ktoś powinien odpowiedzieć. Jeżeli coś uda się namierzyć łatwiej będzie znaleźć kogoś z forum kto tam był .Serdecznie pozdrawiam wszystkich poszukujących miejsca wypoczynku


W czerwcu czy we wrześniu nie myślałabym nawet aby cokolwiek rezerwować , rezerwacja według mnie ma sens jedynie w szczycie sezonu...
Pozdrawiam[/quote

Pewnie coś w tym jest, jednak Ja co roku rezerwuję wczasy kilka miesięcy przed czasem , z kilku względów oszczędzam nawet kilka tysięcy zł. , i mogę sobie poukładać pracę w firmie . Gdybym miał kupę szmalu i masę czasu pewnie rezerwowałbym w szczycie sezonu nawet dzień przed wyjazdem .Pozdrav :hut:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.03.2009 11:44

Raczej wtedy ta kupa szmalu by ci sie nie przydała, bo wszystko było by już zajęte...
W sezonie rezerwacja tak, ale przed i po sezonie nie ma żadnego sensu..
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 11:57

ines napisał(a):Raczej wtedy ta kupa szmalu by ci sie nie przydała, bo wszystko było by już zajęte...
W sezonie rezerwacja tak, ale przed i po sezonie nie ma żadnego sensu..


Nie bardzo rozumiem ( chyba z powodu spadku ciśnienia mam jakąś pomroczność ) :?: :hut:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.03.2009 12:15

darko napisał(a):
ines napisał(a):Raczej wtedy ta kupa szmalu by ci sie nie przydała, bo wszystko było by już zajęte...
W sezonie rezerwacja tak, ale przed i po sezonie nie ma żadnego sensu..


Nie bardzo rozumiem ( chyba z powodu spadku ciśnienia mam jakąś pomroczność ) :?: :hut:


chyba masz :)
bonawi
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonawi » 05.03.2009 19:34

Ja też niewiele rozumiem :? Przed sezonem nie - bo nie ma sensu a w sezonie (nawet z kupą szmalu) nie - bo już wszystko zajęte.
Może i racja :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.03.2009 21:31

Bo jak coś już jest zarezerwowane i zajęte to kupa szmalu nie pomoże - chcecie Chorwatowi dać w łapę żeby kogoś wyrzucił czy jak?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 05.03.2009 22:45

wystarczy czytać ze zrozumieniem :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.03.2009 23:22

darko napisał(a):
ines napisał(a):Raczej wtedy ta kupa szmalu by ci sie nie przydała, bo wszystko było by już zajęte...
W sezonie rezerwacja tak, ale przed i po sezonie nie ma żadnego sensu..


Nie bardzo rozumiem ( chyba z powodu spadku ciśnienia mam jakąś pomroczność ) :?: :hut:


Chyba chodzi o to, że przed i po sezonie wg Ines nie ma sensu robić rezerwacji, bo można jechać w ciemno.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 05.03.2009 23:44

JacYamaha bardzo ładnie wyjaśnił kolegom wyżej, tego czego nie zrozumieli.. :)

Pozdrawiam
agajaga
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agajaga » 12.03.2009 10:08

Czy ktoś był w Celina? ja się wybieram z mężem i 4 letnim synkiem. Będzie ok?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Omiś/Makarska gdzie jechać ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone