Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Noclegi u Polki Pani Teresy B.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DoktorPolmos
Plażowicz
Noclegi u Polki Pani Teresy B.

Nieprzeczytany postnapisał(a) DoktorPolmos » 15.08.2019 13:57

Witam, mam pytanko czy ktoś miał przyjemność spędzić jakiś czas u koleżanki Pani Teresy w Balatonfoldvar jeśli tak proszę o opinie ile mniej wiecej do balatonu i czy jest wifi itp.
Pozdrawiam
nowotarżanin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 15.08.2019 14:51

DoktorPolmos napisał(a):Witam, mam pytanko czy ktoś miał przyjemność spędzić jakiś czas u koleżanki Pani Teresy w Balatonfoldvar jeśli tak proszę o opinie ile mniej wiecej do balatonu i czy jest wifi itp.
Pozdrawiam

Do Balatonu bliżej niż od Pani Teresy, kilka minut spaceru, porozumiewałem się z nią po niemiecku (to w przeciwieństwie p. Teresy nie Polka), odnośnie wifi nie wiem, korzystałem z sieciowego w telefonie :papa:
DominikI
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 15.08.2019 15:03

Ja byłem u koleżanki pani Teresy w ubiegłym roku. Ulica kosuth Lajos czy jakoś tak. Do Balatonu było jakieś 25 minut drogi tak spacerkiem. Internetu chyba brak. O ile rozmawiamy o tej samej koleżance.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019