Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

noclegi tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izapan1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) izapan1 » 04.01.2010 12:06

Witam! proszę o fotki apartamentów pani Małgorzaty. Z góry dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mialpol
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 05.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mialpol » 01.02.2010 17:06

grigor napisał(a):Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wróciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam


Witam, ja też proszę o namiary i fotki apartamentu Pani Małgorzaty.
Wybieram sie do Tucepi we wrześniu. Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Andrzej adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 01.02.2010 17:19

grigor chyba sie jeszcze nie ogarnął po powrocie :wink: bo po fotkach na @ ani widu ani słychu. :(

Pozostał seniormartinez który pewnie tam zawitał poprzedniego lata :) więc jeśli wróciłeś od P. Małgorzaty to pisz :wink:
SewerynR
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SewerynR » 05.12.2011 21:23

grigor napisał(a):Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wróciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam


Witam, trochę stary temat ale odgrzebuję gdyż chciałem jechać do Pani Małgorzaty w nadchodzącym roku. Niestety nie posiada ona żadnych zdjęć. Jeśli jeszcze dysponujesz nimi to bardzo proszę - szczególnie chodzi mi o duży apartament na parterze. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - z góry bardzo dziękuję

Pozdrawiam Seweryn
grabka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) grabka » 09.09.2015 15:54

również proszę o zdjecia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grabka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) grabka » 03.01.2016 15:21

czy ktoś tu jeszcze zagląda ?? chciałabym dowiedzieć się coś więcej o noclegu w Tucepi u Pani Małgosi .
Dawant
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawant » 03.01.2016 19:59

Dopisuje się pod tym postem. Czy ktoś ma aktualne informacje nt noclegu u Pani Małgosi?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.01.2016 20:48

SewerynR ostatnio logował się: 12.07.2015 14:32 .....
Grigor: 01.07.2014 13:31
czyli wszystko jasne
darsa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) darsa » 12.03.2016 09:58

Dawant napisał(a):Dopisuje się pod tym postem. Czy ktoś ma aktualne informacje nt noclegu u Pani Małgosi?

Witam, jestem również zainteresowana noclegami u pani Małgosi, bardzo proszę o jakieś zdjęcia, telefon; jsalaga@vp. pl
Z góry dziękuję
darsa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.03.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) darsa » 12.03.2016 10:00

SewerynR napisał(a):
grigor napisał(a):Cześć!! W Tucepi polecam ap. u Pani Małgorzaty sami sprawdziliśmy bo właśnie z tamtąd wróciliśmy:) Tel +38521623062 !!
Pani Małgorzata przemiła starsza Pani jest Polką!! fotki jak się troche ogarniemy moge wysłać na @ !! Pozdrawiam


Witam, trochę stary temat ale odgrzebuję gdyż chciałem jechać do Pani Małgorzaty w nadchodzącym roku. Niestety nie posiada ona żadnych zdjęć. Jeśli jeszcze dysponujesz nimi to bardzo proszę - szczególnie chodzi mi o duży apartament na parterze. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - z góry bardzo dziękuję

Pozdrawiam Seweryn


Bardzo proszę o fotki z kwater od pani Małgosi; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry wielkie dzięki
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 15.03.2016 16:45

Rok temu byłem w Tucepi i specjalnie udałem się w kierunku ap. Pani Małgosi. Kwaterę widziałem tylko z zewnątrz i jej wygląd nie zachęcał. Nie widziałem miejsc parkingowych, ale może były gdzieś schowane.
W Tucepi nie ma problemu ze znalezieniem noclegu lecz w sezonie "w ciemno" bym się nie wybrał.
Lukaszenkoo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukaszenkoo » 20.03.2016 12:57

Witam,
Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami apartamentów u Pani Małgosi to bardzo proszę o przesłanie na mojego mail-a: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wybieramy się w czerwcu do Tucepi i nie wiemy czy warto wynajmować ap u tej Pani pomimo tego że po rozmowie telefonicznej mogę stwierdzić że faktycznie Pani ta jest bardzo miłą osobą.
Bardzo proszę o odpowiedź
rambo183
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rambo183 » 10.04.2016 13:06

Witam,
również poproszę o fotki apartamentów Pani Małgosi - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Chyba,że ktoś ma jakieś miejsce godne polecenia dla 2 osób we wrześniu - niedaleko plaży - region Makarska Riwiera i ewentualnie trochę na północ.
Edit1981
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edit1981 » 20.10.2017 20:02

Witam również proszę o zdjęcia apartamentów u Pani Małgosi. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DANO 1973
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) DANO 1973 » 03.12.2017 22:09

Witam również proszę o zdjęcia apartamentów u Pani Małgosi. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
noclegi tucepi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone