Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

noclegi tranzytowe- gdzie nocować w Niemczech?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011
noclegi tranzytowe- gdzie nocować w Niemczech?

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 25.02.2011 16:26

Witajcie !
Wybieram się w tym roku do Chorwacji i mam pytanie : czy ktoś zna jakiś tani nocleg na trasie w Niemczech , np. w okolicy Lipska czy Drezna ? Na forum ten temat był już poruszany , ale my jedziemy z Koszalina przez Niemcy , poprzednio nocowaliśmy w Graz , ale to za daleko jak na kierowcę - dziadka (jedziemy dwoma samochodami ) . Szukam czegoś bliżej - ok.5-6 godz. od Koszalina .
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 11.03.2011 22:40

Witam
Najtansza i pewna opcja jest Etap Hotel znajdz sobie takowy na internecie w rejonie przez ktory jedziez i tyle:)
Pozdrav

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
noclegi tranzytowe- gdzie nocować w Niemczech?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone