Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi na trasi do i z Chorwacji

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005
Noclegi na trasi do i z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 02.09.2005 21:01

Jadąc w tym roku do Chorwacji postanowiliśmy rozłożyć podróż na dwie części i zanocować. W drodze do Chorwacji wybraliśmy nocleg w Karlowacu, a dokładniej za nim w miejscowości Turnij. Nic nie rezerwowaliśmy i bardzo łatwo znależlismy nocleg, po prostu zapytaliśmy w knajpce a potem czekał na nas gospodarz i "eskortował " na miejsce. Za nocleg w 6 osobowy apartamencie zapłaciliśmy 60E (sześć osób). Ale to co się działo z powrotem to po prostu klęska!Chcieliśmy zanocowac w Austrii niedaleko granicy z Czechami, niestety Austriacy w sobotę o godz. 22 w hotelikach są zdziwieni i chodzą prawie w piżamach nie było żadnego wolnego miejsca do granicy z Czechami! We wspaniałym Mikulovie ( gdzie 50% to domy uciechy) nie było nic. Znależliśmy dopiero nocleg 10 km od Mikulova w Lednicach za 80 E(!) za pokój 2osobowy z dostawką dla dziecka + śniadanie. W przyszłym roku na pewno zarezerwujemy noclegi na drogę powrotną i to jest pewne :evil:
Darkol
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 24.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkol » 03.09.2005 17:06

Proponuję jeździć przez Węgry. W okolicach Balatonu znajdziesz nocleg bez problemu. Ja w tym roku dla 12 osób 13 sierpnia znalazłem dopiero w Nagykanizsy (za 100 E),ale tylko dlatego bo nie chciałem płacić w Kesztely po 15 E od osoby.W drodze powrotnej 27 sierpnia nocowałem w Balatonkeresztur (dwa apartamenty sześcioosobowe za 75 E za całość).Dużo łatwiej jest znaleźć nocleg przy mniejszej ilości podróżujących. Pozdrawiam i zachęcam do jazdy przez Wegry. Można zobaczyć Balaton (fuj, bleeee, po Adriatyku wygląda on jak mętna sadzawka :lol: ).
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 03.09.2005 17:17

Polecam noclegi w Słowenii. Motel "Lesnik" w Mariborze - lux warunki, 60EUR za dwójkę ze śniadaniem.
W Ptuje równiez pełno moteli - jest z czego wybierać.

Pozdrawiam
Rafał
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 05.09.2005 00:17

Ja nocowałem tu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Byłem bardzo zadowolony i z ceny i z warunków

pozdrav :papa:
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 05.09.2005 11:34

Dzieki za ten adres w Mikulovie. Napisz jak rezerwowałeś i z jakim wyprzedzeniam nocleg i jakie sa ceny w E. Pozdrawiam
Jolana
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolana » 06.09.2005 20:20

W Austrii pod Wiedniem i w okolicach Grazu są hotele Oekotel, gdzie można znależć nocleg w przystępnej cenie. (ok. 57 euro za apartament na 5 osób - w tym dwoje dzieci, które nie płacą, w cenie sniadanie).
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 07.09.2005 18:48

Rezerwowałem w Fontanie z 2 miesięcznym wyprzedzeniem przez internet.Zaliczki nie chcieli.Ja płaciłem w Koronach.Za pokój z łazienką dla 2 dorosłych i dziecka 650 koron.Znajomi mają 2 dzieci to zapłacili 1000 koron za 2 pokojowy apartament.Szczerze polecam ten Pension.Naprawdę bardzo porządny standard.Jedynie trzy pokoje mają,zamknięty parking.Położony jest na starówce blisko rynku i zamku.A poza tym śmieliśmy się,ze to pension samoobsługowy,bo o 16 Czech poszedł sobie do domu i byliśmy sami.Jest tez w pensionie w pełni wyposażona kuchnia.

pozdrav :papa:
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 07.09.2005 20:16

Dzięki bardzo. Jeśli w przyszłym roku pojedziemy do Chorwacji to na pewno skorzystam. :D
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 08.09.2005 08:03

Dla mnie nocleg w Czechach to trochę za wcześnie.
Z domku po całym dniu jazdy docieramy zwykle do Słowenii - nocleg wypada w okolicy Mariboru, po przejechaniu ok. 800 km.
W tym roku nocowaliśmy w motelu "Podlehnik" w miejscowości o tej samej nazwie. Z tego co pamiętam to za dwójkę ze sniadaniem zapłaciliśmy poniżej 50 euro.

namiary na mojej stronie internetowej
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
w dziale linki
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 08.09.2005 08:28

Dla nas nocleg w Czechach to też za wcześniej jeśli jedzieny do Chorwacji i dlatego jadąc do nocowaliśmy w Karlovacu. Natomiast z powrotem Czech to właśnie etap na którym chcemy przenocować i stąd moje pytania. Jeśli chodzi o Karlovac i jego okolice to ze znalezieniem kwatery nie ma najmniejszego problemu natomiast w Czechach a dokładnie w Mikulovie to gehenna(wiem bo przezyłam już ją dwukrotnie).Pozdr
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 08.09.2005 14:21

Trochę się zagapiłem i napisałem tylko o noclegu w drodze do CRO.
W ubiegłym roku też przeżyliśmy horror w drodze powrotnej w Mikulovie nie można było znaleźć żadnego noclegu.
Trafiliśmy do małego hoteliku "Balaton" w Pohorelicach niedaleko Brna (jadąc od CRO przed tym miastem) - rewelka to to nie jest ale można przytulić się do poduszki i dostać dobre śniadanko.
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 08.09.2005 14:34

My po raz pierwszy przezylismy horror w Mikulovie 2 lata temu. Jechaliśmy spokojnie z 2 małych dzieci 4 i 3 bo powiedziano nam że w Mikulovie noclegi sa na 100%. Przyjechaliśmy do Mikulova późnym wieczorem a tu prawie same domy publiczne 8O . Na końcu przenocowaliśmy w motelu przy stacji benzynowej całkiem prządnym(wtedy) ale obsługa niech ich licho weźmie. :twisted: . Tak naprawdę wtedy się upewniłam że Czesi nas nie lubią.
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 08.09.2005 23:50

Tak naprawdę wtedy się upewniłam że Czesi nas nie lubią.

Ja osobiście nie lubię uogólnień.Myślę,że poprostu tamci Czesi z motelu nie lubieli Polaków.Ja spotkałem wielu sympatycznych Czechów w Mikulovie,Pradze,Harrachovie i przede wszystkim w Ceskim Krumlovie.

pozdrav :papa:
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 26.09.2005 23:29

Jolana napisał(a):W Austrii pod Wiedniem i w okolicach Grazu są hotele Oekotel, gdzie można znależć nocleg w przystępnej cenie. (ok. 57 euro za apartament na 5 osób - w tym dwoje dzieci, które nie płacą, w cenie sniadanie).


Tez korzystałem z tych hoteli polecam , dzwonię z Polski zamawiam przyjeżdzam a na recepcj facet idealnie mówi po Polsku. pokój 4 osoby 60euro sniadanko bufet szwecki anajważniejsze to zaraz ok 5 km od autostrady na Wiedeń lub Słowenię. Obok hotelu stacja benzynowa i bardzo miła obsługa. Pani widząc mojego syna szykającego WC podbiegła i dała mu klucz od słuzbowej !!!!!!!
Poniżej adres
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
clk320
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) clk320 » 02.10.2005 23:24

Ja bylem z zona 2 razy w HR-a wiec mielismy 4 przejazdy w jedna badz druga strone. 2 razy poszukalismy "w ciemno" miejsca do noclegu - raz znalezlismy hotel kolo autostrady Karlovac-Split ( zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ) I powiem jedno - nie polecam. Za 40 Euro warunki byly bardzo marne - wyposazenie pokoju (a co gorsza np. posciel) pamietaly jeszcze czasy Josipa Broz Tito... ;)
Podczas wczorajszej podrozy z Dubrovnika postanowilismy przenocowac w Słowenii-i w tym celu zatrzymalismy sie w hotelu kolo Ljubljany (podobno ***). Kosztowal 54 Euro i bylo to do zaakceptowania - nie bylo zle, ale takze zadnych rewelacji... W razie czego moge dac namiar.
pozdrawiam

Krzysztof
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi na trasi do i z Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone