Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi na południu CRO

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ewelka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.07.2005
Noclegi na południu CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelka » 26.07.2005 11:52

Witajcie,
Ja bym również poprosiła jakieś namiary na kwatery dla 2 osób (najlepiej z małym aneksem kuchnnym i oczywiście łazienką). Ponoc najładniej jest na południu Chorawcji więc będę wdzięczna za jakieś info o noglegach w tym regionie.
dzięki z góry
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 26.07.2005 12:18

Może napisz dokładniej, gdzie chcesz jechać, albo czego oczekujesz oprócz aneksu kuchennego i łazienki. Jest tyle wspaniałych miejsc.
Ewelka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelka » 26.07.2005 12:34

jestem otwarta na wszelkie propozycje bo to mój pierwszy raz w cro. oczekuję niewielkiej, uroczej mieścinki ale żeby było tez niedaleko do jakiś innych atrakcji wartych zwiedzenia (jedziemy autem więc niedaleko może onzaczać gdzieś do 50-60 km). kwatera niedaleko od plaży - jak będzie 100-200 m to też jest OK. fajnie jakby były jakieś knajpki lub sklepiki gdzie można zrobić małe zakupy.
thanks
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 26.07.2005 12:55

W zeszłym roku byłem w Orebiczu. To przytulne miasteczko, choć do Korculi mu daleko. Na szczęście prom na Korculę płynie 15min.
Wakace na Peljesacu na pewno zrekompensują daleką podróż.
Szczególnie ładnie wygląda połączenie sporej góry z morzem.
Zobacz sobie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .
Ewelka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelka » 26.07.2005 13:44

bardzo ciekawa stronka - dzięki. czy możesz napisać coś o tamtejszych kanjpkach. chodziło by mi o obiady - czy smaczne no i jak to wygląda cenowo.
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 26.07.2005 14:07

Jest deptak nad morzem - knajpa obok knajpy i wszystkie podobne. Pizza z morskimi robakami ok 50kun, piwo 12 kun, lody 4kuny za gałkę. Na kolację warto wybrać się na Korculę.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.07.2005 14:29

Ewelka napisał(a):Witajcie,
Ja bym również poprosiła jakieś namiary na kwatery dla 2 osób (najlepiej z małym aneksem kuchnnym i oczywiście łazienką). Ponoc najładniej jest na południu Chorawcji więc będę wdzięczna za jakieś info o noglegach w tym regionie.
dzięki z góry


W profilu nie masz podanego maila, więc nie można do Ciebia pisać... A pewnie wiele osób poleciłoby Ci coś ciekawego...

Plumek
Jasiek777
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiek777 » 26.07.2005 20:15

Jeżeli interesuje Cię pobyt na wyspie Korczula chętnie podam Ci namiary na kwaterkę.Wiem, ze do 17 sierpnia jest zajęta.Wróciłem w ostatni piątek z pobytu właśnie tam.
Pozdrawiam.
Ewelka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewelka » 27.07.2005 08:33

Podaję więc mojego maila (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) - jeśli ktokolwiek ma coś ciekawego to poproszę. Jeszcze tylko powiem, że wyjeżdżamy (z przyszłym mężem) 08-08-05 (2 dni po weselu :D ) i mamy zamiar zatrzymać się conajmiej na 10 nocelgów. Pozdrowionka
Aga poszukujaca
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga poszukujaca » 27.07.2005 08:52

Ja rowniez bede wdzieczna za wszelkie namiary na tanie noclegi dla 2 osob:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl wyjezdzam 8 sierpnai na okolo 10 dni. Z góry dziekuje
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 27.07.2005 12:07

Ja nie wysyłam, bo wszystkie "moje" namiary mają wtedy już zajęte wszystkie miejsca. Ale z pewnością ktoś Ci poda miejsca jeszcze wolne, albo pojedziesz "w ciemno" :)

Plumek
martin175
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2005
wyjazd w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin175 » 29.07.2005 08:52

Witam wszystkich
:?: POMÓZCIE,
CZY jest szannsa na znalezienie wolnej kwatery
planuje wyjazd na początku sierpnia do chorwacji, najlepiej
północna Dalmacja, sam nie wiem , nigdy nie byłem!!!
czy ktoś mógłby zaproponować jakaś kwaterę w rozsądnej cenie
z aneksem kuchennym
pozdrawiam
Helenka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Helenka » 29.07.2005 13:06

proszę o namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
BEATA J.G
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) BEATA J.G » 29.07.2005 14:31

Polecam wyspa Ciovo obok Trogiru.
Wejdz na strone zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Ja wyjezdzm na poczatku sierpnia rezerwowalam własnie przez to biuro juz trzeci raz wiec sprawdzone.
agata-68
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 29.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata-68 » 30.08.2005 11:19

Jasiek777 napisał(a):Jeżeli interesuje Cię pobyt na wyspie Korczula chętnie podam Ci namiary na kwaterkę.Wiem, ze do 17 sierpnia jest zajęta.Wróciłem w ostatni piątek z pobytu właśnie tam.
Pozdrawiam.

cześć
mam nadzieję że uda mi się złapaćcię jeszcze przed moi sobotnim wyjazdem tj 03.09.05 i dostałabym bliższe namiary na te piękne miejsce
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi na południu CRO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone