Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi na Pag-u

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010
Noclegi na Pag-u

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 25.02.2012 08:15

Koledzy śledzę to forum w poszukiwaniu noclegów na Pag. Masę ofert na stronach firm turystycznych. Niby wszystko ok tyle, że foty nie oddają tego co w rzeczywistości. Co roku jeździłem w ciemno a teraz mam zamiar coś wynająć. Może polecicie coś fajnego w w/w miejscu.
bubadziod
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bubadziod » 25.02.2012 22:26

Witam. Daleki jestem od polecanie konkretnych kwater, gdyż jestem "świeżakiem" jeśli chodzi o doświadczenia z Chorwacją. Zdecydowałem się (w debiucie) skorzystać z pomocy agencji perla-pag.hr gdzie udziela się nasza rodaczka p. Beata Buksa. W związku z powyższym pyatnie do forumowiczów: czy macie jakieś doświadczenia z kwaterą określaną przez w/w agencję jako PER-054? Jestem już niemal "po słowie" w kwestii wynajmu tej kwatery i nie wiem...jak tam jest " w realu". Proszę o pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji. z góry dzięki.
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 26.02.2012 08:34

Macie może jakiś bezpośredni namiar do Pani Beaty?
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 26.02.2012 08:40

Naprawde na tym forum jest wszystko :wink:
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 26.02.2012 11:41

slaweek napisał(a):Macie może jakiś bezpośredni namiar do Pani Beaty?

Pisz na meila, który jest podany na stronie internetowej. Na pewno odbierze go pani Beata. W tamtym roku też korzystałem z jej pośrednictwa i byłem bardzo zadowolony. Polecam
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 26.02.2012 11:56

Ja również polecam kontakt z panią Beatą i biurem Perla. Pomoże wybrac coś zgodnie z upodobaniami.
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 27.02.2012 21:33

Koledzy i koleżanki a w miejscowości Novalja. Żona koniecznie chce otwarte morze.
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 27.02.2012 22:41

Mnie Novalija jakoś nie urzekła...Zresztą cały Pag coraz bardziej zatłoczony... :x A Simuni się nie podoba ? Albo Lun? Z tym , że to wiochy
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 27.02.2012 22:43

Dwa ray byłem w Primosten raz w Baska Voda - szukam coś w tym klimacie. W okolicach Zadaru. (no chyba że Dubrownik przez BiH ale tu obawiam się drogi, tzn może nie ja ale żona)
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 27.02.2012 22:57

Nie no, Pag to super wybór! Chciałam w tym roku po raz czwarty :oops: Ale trzeba w końcu pojechac troszkę "niżej" ;P W planach Rogoznica. My, będąc na Pagu jeździmy codziennie na inna plażę. I to nam się podoba,ale nie każdy to lubi.Plaże miejskie w Novalii Zrce czy Prosika w Pagu są dla mnie najgorsze(ale to nie znaczy, że mogą się komuś nie spodobac)Podobnie plaża w Novalii od strony otwartego morza, była w sierpniu ubiegłego roku dośc zatłoczona
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 28.02.2012 08:54

Z cro jest jeden zasadniczy problem za duży wybór.
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 28.02.2012 14:48

Witam, ja w tym roku jade na Pag po raz 3 w ciagu 10 lat- teraz korzystam z agnecji Mediteran Pag i za ich pośrednictwem jade po raz drugi do apartamntu Ivanka, polecam. Ceny świetne w lipcu, do tego agencja znowu dała mi 10 % rabatu za wczęsniejszą rezerwację.

Miłego pobytu :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2012 15:03

slaweek napisał(a):Koledzy i koleżanki a w miejscowości Novalja. Żona koniecznie chce otwarte morze.


Jakisnica,Potonica,Lun.
Może być też Simuni,Gajac.
To w kwestii otwartego morza.

Novalję to se odpuść.
No chyba,że jesteś amatorem tłoku i "rozmawiających" w ojczystym języku Włochów.
W tajemnicy powiem Ci,że z tych dwóch rzeczy tłok nie jest najgorszy. :wink:
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 28.02.2012 21:03

slaweek napisał(a):Koledzy i koleżanki a w miejscowości Novalja. Żona koniecznie chce otwarte morze.

Jeśli lubicie bardzo rozrywkowe życie to Novalja Wam się spodoba. Jak chcesz zobaczyć jak tam jest wpisz w youtube'a Novalja Żrce, to zobaczysz czego się spodziewać.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.02.2012 21:10

Zerknij na to:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Możesz jeszcze poszukać tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:D

Daj se spokój z jakimiś agencjami.
No chyba ,że bardzo chcesz przepłacić. :roll:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone