Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Badylorz
Plażowicz
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badylorz » 10.12.2017 18:11

Ta fascynująca relacja kolegi tak mnie zainspirowała,że w przyszłym roku jedziemy do Baśka Voda .Po raz pierwszy tak daleko autem.Już mamy rezerwację. Mam nadzieję że się to uda zrealizować i już nie mogę doczekać się na te wakacje.
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 10.12.2017 19:49

Jeśli to nie tajemnica to napisz na jakiej ulicy macie rezerwacje-ja w lipcu wybieram się do BV 5 raz i też nie mogę się doczekać.
Badylorz
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badylorz » 11.12.2017 18:48

Witam.My jedziemy pod koniec czerwca .rezerwację mamy na ulicy Put Topiča.
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 11.12.2017 20:33

Znam tę ulicę-blisko do piekarni i sklepiku,którego jeszcze nie ma na street view. Na przeciwko piekarni i sklepu zejście ulicą Blato do centrum i plaż-polecam kierować się w lewo w stronę Promajny. Przy końcu ulicy Blato mieści się targ owocowo-warzywny. Gdy pójdziecie w lewo ulicą Miosicia to dojdziecie do sklepów Tommy i Studenac-tańsze niż Konzum w centrum. Na większe zakupy lepiej udać się do Lidla czy Kauflanda w niedalekiej Makarskiej-dużo korzystniejsze ceny. Jeśli będziecie chcieli wymieniać walutę lub złotówki to proponuję robić to w banku-od czterech lat jak tam jeżdżę zawsze kurs jest tam lepszy niż w kantorach. Mam nadzieję,że Baska Voda i okolice przypadną Wam do gustu.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 2014 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019