Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ustronianka
Croentuzjasta
Re: Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 12.02.2016 18:17

Ja wiem, że już po fakcie.....
Ja wiem, że już luty i to 2016r. :)
Ale.......musiałam wrócić do relacji z Riwiery.
W 2015 w lipcu byliśmy na Peljesacu :)
A że w tym roku kierunek Krvavica to o Basce Makarskiej etc no wręcz musiałam poczytać :)

Czytało się dodatkowo bosko gdyż na 3 dni nam zabrano prad (niby prace remontowe etc etc)
Tak więc odpaliłam kompa pootwierałam wszystkie twe strony z relacja coby sie dograły nim prąd bezdusznie zabiorą a co za tym idzie i net. I czytałam czym prędzej nim bateria w kompie powie KONIEC :(

ach och czytało i oglądało się bosko :papa:
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 12.02.2016 19:43

jaczo napisał(a):
Ural napisał(a):Sympatyczna relacja. Czyżby miała się powtórzyć w lato 2015. :?:

Dzięki, jak szczęśliwie zajedziemy i wrócimy, będzie i relacja, czyli mam rozumieć, że jeden czytelnik już czeka :mrgreen: .

Ja przypuszczam, że chętnych na poczytanie tak wspaniałej relacji z kolejnych Waszych wakacji jest dużo więcej. Pytanie tylko, czy udało się Wam wyjechać w minione lato? :?: :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 20:47

O, fajnie że ktoś odkopał temat - z chęcią poczytam, bo w tym roku BV :)
jaczo
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaczo » 13.02.2016 18:43

elka21 napisał(a):Ja przypuszczam, że chętnych na poczytanie tak wspaniałej relacji z kolejnych Waszych wakacji jest dużo więcej. Pytanie tylko, czy udało się Wam wyjechać w minione lato? :?: :papa:

A witam, witam - miło, że mnie jeszcze ludziska czytają :oops: .

Już odpowiadam- tak, udało się wyjechać :D i wiecie co :?: fajnie było :mrgreen:.
maggs1
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) maggs1 » 18.02.2016 21:01

Jestem już chwilę na forum ale po cichutku:) Na razie nieśmiało czytam, dowiaduję się. Pod Twoją relacją muszę jednak napisać: DZIĘKUJĘ. Teraz już wiem na pewno - w tym roku jedziemy:) pozdrawiam
ninasz
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ninasz » 20.02.2016 13:08

my tez w tamtym roku rozpoczelismy swoja przygode z Chorwacja własnie od Baski Vody. Zakochałam sie w tych widokach, owocach,morzu, raj na ziemi :D w Tym roku Podgora, ale Baske na pewno odwiedzimy :papa:
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.02.2016 20:00

Lipiec 2014-nasz debiut w Chorwacji-setki przeczytanych relacji i oglądniętych zdjęć i filmów i zapada decyzja-śmigamy do Baskiej Vody. Było super i postanowiliśmy kolejny raz jechać do Chorwacji-były rożne plany i pomysły ale zawsze coś nam nie pasowało. Jak fajna miejscowość to kiepska plaża lub odwrotnie-więc decyzja o ponownej wizycie w BV. Znowu było super,choć znacznie bardziej gorąco niż rok wcześniej. Odwiedziliśmy kolejne nowe miejsca w tym słynny Dubrownik. Żona powiedziała-teraz jedziemy w inny rejon albo robimy przerwę i wracamy do naszego ulubionego Rewala. Skończyło się tym,że mamy rezerwacje na lipiec 2016 kolejny raz w Baskiej Vodzie- to połączenie morza ,gór i palm,te zapachy i kolory,ten wakacyjny gwar i czuwający nad wszystkim Św. Mikołaj- musimy tam być.
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 20.02.2016 20:06

kibic hr napisał(a):Lipiec 2014-nasz debiut w Chorwacji-setki przeczytanych relacji i oglądniętych zdjęć i filmów i zapada decyzja-śmigamy do Baskiej Vody. Było super i postanowiliśmy kolejny raz jechać do Chorwacji-były rożne plany i pomysły ale zawsze coś nam nie pasowało. Jak fajna miejscowość to kiepska plaża lub odwrotnie-więc decyzja o ponownej wizycie w BV. Znowu było super,choć znacznie bardziej gorąco niż rok wcześniej. Odwiedziliśmy kolejne nowe miejsca w tym słynny Dubrownik. Żona powiedziała-teraz jedziemy w inny rejon albo robimy przerwę i wracamy do naszego ulubionego Rewala. Skończyło się tym,że mamy rezerwacje na lipiec 2016 kolejny raz w Baskiej Vodzie- to połączenie morza ,gór i palm,te zapachy i kolory,ten wakacyjny gwar i czuwający nad wszystkim Św. Mikołaj- musimy tam być.

Chorwacja jest tak piękna, że nie wiem, czy nie szkoda czekać cały rok, żeby zobaczyć to samo. :?:
strzelec
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 20.02.2016 20:12

Też lipiec 2014- tylko Krvavica k. Baszka Voda. Było super. Tym razem też lipiec, ale Stanici k. Omisza. O Krvavicy jednak pamiętamy i na pewno odwiedzimy Gordanę i Ivo, z którymi utrzymujemy kontakt ( wspaniali Gospodarze). Dlaczego do nich nie wracamy? Oni na brak wczasowiczów nie narzekają. Należy szukać "nowego" o Przyjaciołach nie zapominając.
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.02.2016 21:37

Nie wszędzie jest tak samo piękna-mamy swoje kryteria,które Baska Voda spełnia idealnie. Urlop w Chorwacji to nie jest tania rzecz i jak już tam jadę to chcę mieć satysfakcje z wydanych pieniędzy. Zawsze jest też coś nowego do zobaczenia-teraz planuje odwiedzić Szybenik i Primosten.
Koenig
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 21.02.2016 17:17

Ja też w lipcu mam apartament w Baška Voda, ale dla mnie to będzie pierwsza wizyta w tym mieście :)
supernutka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) supernutka » 20.04.2016 10:44

Bardzo dobrze się czyta Twoją relację-gratki ,zdjęcia fajne a zwłaszcza te z podwodnego świata Chorwacji .(skąd ja to znam :-) moja(nasza) podwodna pasja gdy tam jesteśmy) pozdrawiamy
supernutka,Damiano69DK :papa:
lkemot
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 13.05.2016 09:43

jaczo napisał(a):Już odpowiadam- tak, udało się wyjechać :D i wiecie co :?: fajnie było :mrgreen:.

Będzie relacja z Twojej podróży ?
jaczo
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaczo » 16.05.2016 21:31

lkemot napisał(a):
Będzie relacja z Twojej podróży ?

Oj zbieram się do tego już od pewnego czasu :oops: . Miło, że macie chęć na lekturę, kolejnych moich wspomnień.

Wielka zaletą pisania relacji jest ponowne przeżywanie wspaniałych wakacji :boss: - tylko jak tu znaleźć czas :D .
pawelli
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 17.05.2016 07:19

No to zbierz się ;) bo niedługo będą relacje z 2016 roku ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie mówię żegnaj lecz do widzenia - czyli Baśka Voda 2014 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019