napisał(a) ASIULA HK » 18.06.2013 21:15
napisał(a) am1974 » 18.06.2013 21:23
Miecia napisał(a):Specjalista od ptaków Ten rządek jest fajny Ustawiłeś je ?
napisał(a) ASIULA HK » 18.06.2013 21:26
am1974 napisał(a):Miecia napisał(a):Specjalista od ptaków Ten rządek jest fajny Ustawiłeś je ? Tylko je wypatrzyłem, akurat długo tak nie posiedziały...
napisał(a) rysiek_r74 » 18.06.2013 21:35
Miecia napisał(a):mojemu, albo pić się chciało.......albo kąpiel chciał wziąć
napisał(a) ASIULA HK » 18.06.2013 21:45
rysiek_r74 napisał(a):Miecia napisał(a):mojemu, albo pić się chciało.......albo kąpiel chciał wziąć Na pewno szukał ochłody przed upałami
napisał(a) rysiek_r74 » 18.06.2013 22:37
napisał(a) ASIULA HK » 18.06.2013 22:40
rysiek_r74 napisał(a):One chyba strzelały focha
napisał(a) weldon » 19.06.2013 08:17
napisał(a) ASIULA HK » 19.06.2013 16:22
napisał(a) rysiek_r74 » 19.06.2013 18:40
napisał(a) Vjetar » 21.06.2013 07:50
napisał(a) weldon » 21.06.2013 08:35
Miecia napisał(a):weldon......co ten ptak taki......smutny
napisał(a) ASIULA HK » 21.06.2013 16:28
weldon napisał(a):Ja się na mimice ptasiej nie znam
napisał(a) ASIULA HK » 22.06.2013 23:44
napisał(a) weldon » 24.06.2013 20:18
Powrót do FotoCroClub - dyskusja