napisał(a) ASIULA HK » 10.06.2013 20:11
napisał(a) ASIULA HK » 11.06.2013 22:51
napisał(a) rysiek_r74 » 11.06.2013 22:55
napisał(a) ASIULA HK » 11.06.2013 22:58
rysiek_r74 napisał(a):Słodziak
napisał(a) rysiek_r74 » 12.06.2013 19:46
napisał(a) danielZS » 12.06.2013 23:09
napisał(a) Anai » 13.06.2013 11:16
napisał(a) Bea.ta » 13.06.2013 12:01
Anai napisał(a):A mówi się, że nie ma brzydkich dzieci...
napisał(a) Anai » 13.06.2013 12:13
Bea.ta napisał(a):Anai napisał(a):A mówi się, że nie ma brzydkich dzieci... omatko ale jestem pewna, że ja kocha
napisał(a) Bea.ta » 13.06.2013 12:36
napisał(a) weldon » 14.06.2013 17:28
napisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2013 18:23
napisał(a) weldon » 14.06.2013 19:10
napisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2013 21:04
weldon napisał(a):Bo to trzeba zwierzakowi odpowiednie warunki do zdjęcia stworzyć, a nie takiego potargańca fotografować Doliczyliśmy się ostatnio, że Buba ma już z piętnaście lat
napisał(a) ASIULA HK » 14.06.2013 21:08
Kenik napisał(a):Potarganiec to tak a propos wcześniejszych dylematów Mieci (
Powrót do FotoCroClub - dyskusja