Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na Pag z pontonem ...... i nie tylko.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.09.2009 15:27

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 20.05.2019 18:28 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Cezary_64
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 07.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cezary_64 » 14.09.2009 22:01

Fajna relacja i kilka praktycznych rad z pewnością okażą się przydatne dla innych. Zdjęcia oddają "ducha" i przywołują własne wspominki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.09.2009 18:06

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 20.05.2019 18:27 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.09.2009 08:30

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 20.05.2019 18:27 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
D1ALVARO
Croentuzjasta
Posty: 295
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) D1ALVARO » 22.10.2009 13:18

smoki3 - bardzo ciekawa relacja kolego, fajnie się czyta, ja bym poprosił jeszcze więcej zdjęć takich typowo dla motorowodniaków :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.10.2009 15:37

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 20.05.2019 18:26 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 21.02.2010 11:51

:D Smoki to była świetna expresówka :) ale pokazałeś co ważne i miłe dla oka:) Ciekawa forma wypoczynku Fajnie sie czytało pozdrawiam;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.02.2010 11:47

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 20.05.2019 18:26 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2010 15:45

smoki3 napisał(a): ... Następnego dnia około szesnastej dotarliśmy na kemping Straśko w Novaliji.


wpadlem na te relacje przez "ponton" :wink:

Czy mozecie powiedziec jak obiektywnie dla osob raczej niezainteresowanych wyglada czesc fkk campu? Slyszalem ze jest takowa jak zastanawalismy sie w zeszle wakacje nad miejscami pobytu ale na Pag ze wzgledu na potworne upaly nie zajechalismy ...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2010 16:13

Wszystkie moje posty stopniowo wycofuję z forum. Koniec pisania na tych kartach. Do czasu pozytywnych zmian jeśli kiedykolwiek tu wystąpią. smoki3
Ostatnio edytowano 20.05.2019 18:26 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.05.2010 13:40

Dziekuje

Bylo w planie lecz upal nas zniechecil. Podobno na tej wyspie male zalesienie, zwlaszcza na plazach i w okolicach nie ma sie pod czym skryc nawetr na chwile. Z plitvickich mykalismy od razu na Istrie choc w planie byl Zadar do zwiedzenie i z 2-3 dni wlasnie na tym campie ...

Dzieki
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Na Pag z pontonem ...... i nie tylko. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone