Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter 8-22.06.2013 r.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kacper-mb
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 21.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacper-mb » 19.07.2013 21:23

Witam

Misiagesia widzę, że młody nie pozwala dodać relacji z wakacji..... Ale cierpliwi zostaną wynagrodzeni.

Pozdrawiam
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 22.07.2013 14:11

Hej, hej, my sobie tutaj czekamy....
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 24.07.2013 22:09

Witam po dłuuuugiej przerwie :) Postaram się w końcu skończyć

18.06.2013 r.
Kąpiele słoneczne i wodne na plaży Slanice.
slanice.jpg

Widać że sezon coraz bliżej bo i ludzi coraz więcej, co nie do końca pozwala cieszyć się atrakcyjnością tego miejsca w pojedynkę, jak jeszcze kilka dni temu było możliwe.
20130614_191506.jpg

Wieczorny spacer zaliczyliśmy od plaży Slanice ul. Podvorske przez camping przy morzu. Doszliśmy do plaży Podvorske, na której jeszcze kilkadziesiąt osób korzystało ze słońca,
20130618_184720.jpg

kilka osób nurkowało ze sprzętem na plecach. Przeszliśmy usypaną drogą na wyspę Skoljić. Do apartamentu wybraliśmy się drogą okrężną, drogą z białego żwirowego kamienia, przez centrum :P Wieczorkiem po ułożeniu naszego bąbelka fafu spędziliśmy miłe chwile na tarasie w dźwiękach cykających chrząszczy (pierwszy dzień było je tak dobrze słychać, wcześniej prawie że wcale).
19.06.2013 r.
Dzień jak kilka już poprzednich spędzonych na plażowaniu z coraz głośniejszymi Włochami :/
w masce.jpg


20.06.2013 r.
Do południa plażowanie a po południu przyszedł czas na zakup pamiątek z wakacji. Dla siebie zakupiliśmy kamienny obrazek rybarnicy, magnesik na lodówkę z kamiennym obrazkiem i Malvazje – pycha :D A dla rodziny – woreczki zapachowe z lawendą, słoje z muszlami i jeżowcem, wina :P Dzień dosyć duszny, momentami aż mnie zatykało i serce szybciej biło – czyżby to już początki stresu, że trzeba wracać??
20130613_125939.jpg


21.06.2013 r.
Dzień spędzony na plażowaniu na Cirgadzie
cirgada.jpg
cirgada2.jpg
cirgada3.jpg


praktycznie plaża tylko dla nas :D Ale szlag mnie miał trafić, jak troje miejscowych dzieci bawiło się bez odzywania do siebie ale jak już podeszli pod naszą miejscówkę to nagle dostali języków w buzi i niestety zbudzili mojego synusia. Ja delektowałam się ostatnimi chwilami w ciepluteńkim morzu a mój mąż czuwał nad snem naszego malca (po jakimś czasie znów zasnął). Gdy zbliżała się chwila obiadu, mój mąż nieopodal nas, wychodząc z wody, podniósł z ciekawości kamień, a pod nim znalezisko.

Zabraliśmy rozgwiazdę za sobą, a jeżowcom daliśmy jeszcze pożyć :P Obiad pod postacią pizzy :P zjedzony w przyplażowej restauracji. Kelner miał problemy z angielskim i nie zrozumiał, że zamówiliśmy 2 pizze. Czekając ponad godzine na drugą, zdecydowaliśmy się że w końcu już chcemy zapłacić i wrócić do kwatery, aby zacząć pakowanie. Nie było problemu, bo drugiej pizzy nawet nie było :P No cóż… Pakowanie poszło zwinnie i wieczorkiem przy zachodzi słońca
zachód.jpg

chcieliśmy ostatni raz skorzystać z kąpieli. Ostrzegam – woda chłodniejsza niż w Bałtyku … Myślałam, że szczękę zgubie, ale kąpiel zaliczona.

22.06.2013 r.
Pobudka 6.00 – o mój Boże… Ciężko było ale jak trzeba to nie ma zmiłuj. Dopakowaliśmy resztę i w kierunku Austrii – do mojej siostry – ruszyliśmy po 10. Na miejscu 20.40 – staliśmy przed bramkami przed Zagrzebiem – pół godziny. Potem za Zagrzebiem przerwa na obiadek nasz i synusia – ok. godz. Na miejscu niezapomniane chwile z siostrą i jej rodzinką. I zasłużony wypoczynek…

23.06.2013 r.
Do domu ruszyliśmy przed 20 – a do domu dotarliśmy o 2 w nocy.
Na tym etapie można zakończyć tą relację, jeśli macie jakieś pytania sugestie to czekam, z chęcią opowiem, powspominam wakacje, które niestety mam już za sobą… Wszystko co piękne szybko się kończy…

Mam nadzieję, że to co najistotniejsze przekazałam, jeśli macie jakieś pytania to piszcie, a ja w miarę możliwości odpisze :)

Buziaki...

Do następnych wakacji... mam nadzieję, że ponownie w cro, tym razem z naklejką??

Ps. piszcie czy fotki się powtórzyły :P
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 24.07.2013 22:10

kacper-mb napisał(a):Witam

Misiagesia widzę, że młody nie pozwala dodać relacji z wakacji..... Ale cierpliwi zostaną wynagrodzeni.

Pozdrawiam



Oj nie pozwala... Ten najfajniejszy etap... chodzić chodzić chodzić :P
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 24.07.2013 22:10

emarylka napisał(a):Hej, hej, my sobie tutaj czekamy....



W końcu się doczekaliście :P
jerry.ie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 08.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerry.ie » 25.07.2013 11:12

Uwielbiam Murter od paru lat (8) tam wracam w tym roku również , niestety wyjazd dopiero za dwa tygodnie z małym hakiem .
leoxx
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoxx » 26.08.2013 09:13

mogę prosić o namiar na apartament w którym zatrzymaliście się? Moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 20.09.2013 14:24

misiagesia napisał(a):
misiagesia napisał(a):
Stasiek18 napisał(a):Ciekawe czy ta babcia, która na Murter w 2011 nie chciała mi sprzedać prosku :evil: jeszcze żyje?:)


ŻYJE ŻYJE :P ma się dobrze :P sprzedała nam dzisiaj wino :) i kot też jest :) tylko liczyć nie umie :P


W sierpniu też kupowaliśmy u niej kilka płynnych pamiątek - kot też był - ale o tym w mojej relacji, którą mam zamiar przedstawić już niedługo :smo:
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 20.09.2013 19:55

No to czekamy, mnie to troche czasu kosztowało ale się udało :)
Lisior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lisior » 16.03.2014 15:11

Fajna relacja... Jestem na etapie chorwackiego debiutu i planowania ,a Twoje rzeczowe podejście do podróży jest na wagę złota.
Serdecznie pozdrawiam
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 16.03.2014 15:21

Cieszę się, że mogłam jakoś pomóc :)
annp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) annp » 06.07.2014 22:27

Hej :) macie może jakieś namiary na apartamenty przy ulicy pod raduc na wyspie Murter :) byliśmy w zeszłym roku na kempingu slanica, teraz chcemy wypróbowac apartamnety w tej lokalizacji bo była świetna :)
będę wdzięczna za pomoc :)
annp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) annp » 13.07.2014 22:47

Bardzo dziękuje! :)
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 14.07.2014 08:31

nie ma za co :)
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 13.08.2014 22:24

Witam!!!

W tym roku na początku września wybieram się na Murter. Jedziemy oczywiście w ciemno (piąty raz) i wiemy jak wyglądają ceny negocjowane na miejscu. Niestety po oględzinach apartamentów na stronach zaczęłam się trochę bać. Ceny są dość duże w porównaniu do Apartmani w których byliśmy a które później oglądałam na stronach. I tu moje pytanie jak wygląda sytuacja cenowa na Murterze. Interesuje nas jakiś Apartman blisko moża np. Put Raduc. Zostawiam również swój e-meil: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę wdzięczna za wszelką pomoc. Dawajcie propozycje gdzie się rozglądać, gdzie są apartamenty z fajnymi widoczkami. Zostało niewiele czasu a moja pewność siebie słabnie. Poomooocyyy!!!! Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Murter 8-22.06.2013 r. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone