Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter 8-22.06.2013 r.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 17.06.2013 16:16

Stasiek18 napisał(a):Będzie okazja powspominać swój pobyt na Murter w 2011. :P
Też byłem w czerwcu tylko że pod koniec miesiąca :)
Pod Raduc to fajne miejsce,często tam bywałem....
:papa:


My mamy noclegi na pod raduc 52 - fajna kwatera, z tym, że jak teraz przyjechali Włosi to cisza się skończyła, to głośny naród :P
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 17.06.2013 16:17

Jacek S napisał(a):
misiagesia napisał(a):Pisze na szybko, relacje w innym terminie - jaka jest najlepsza ryba tu w cro?? Jakieś problemy przy oporządzaniu?? Ps. pogoda piękna.... Chyba mnie spiekło - ałć...


jaka-rybke-kupic-t28830.html

:wink: :papa:


Dziękuję skorzystaliśmy, dorada pyszna rybka :)
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 17.06.2013 16:20

jeymz napisał(a):
misiagesia napisał(a):
jeymz napisał(a):A ja mam pytanko, czy może misiagesia zauważyła na wyspie zjawisko pod tytułem targ rybny ??

ZAUWAŻYŁA, A PYTANIE MOJE BYŁO O RODZAJ RYBY, KTÓRĄ MOŻNA POLECIĆ...


źle odebrałaś moje pytanie, ja tylko pytałem czy jest tam targ rybny, ponieważ za 2 tyg. się wybieramy na Murter i chciałem posiąść wiedzę na ten temat ;). Przepraszam za formę pytania i dziękuję za odpowiedź. ;).
Co do gatunku ryby to sie nie wypowiem, ponieważ ichniejszych nie jadłem jeszcze .

Przyjemnego wypoczynku życzę.


Dziękuję, targ rybny jest bodajże w dwóch miejscach, nawet blisko od siebie oddalonych, jest też targ warzywno owocowy - pomidory, ogórki, papryki, cukinie, czosnek, cebula, ziemniaki, arbuz, truskawki, czereśnie, brzoskwinie, nektarynki, melony, jabłka.... Jest w czym wybierać :]
jeymz
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jeymz » 17.06.2013 16:54

Dziękuję, targ rybny jest bodajże w dwóch miejscach, nawet blisko od siebie oddalonych, jest też targ warzywno owocowy - pomidory, ogórki, papryki, cukinie, czosnek, cebula, ziemniaki, arbuz, truskawki, czereśnie, brzoskwinie, nektarynki, melony, jabłka.... Jest w czym wybierać :]


Super informacja, bardzo dziękuję. Wypoczywajcie .. ;)
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 17.06.2013 22:10

Ciekawe czy ta babcia, która na Murter w 2011 nie chciała mi sprzedać prosku :evil: jeszcze żyje?
:devil:
Obrazek
:devil:
I co z kotem? :twisted:
P.S. Na lewo od Cigrady masz fajne kameralne zatoczki i nie zapomnij o wyspie Skolijić (na prawo od Slanicy za kampingiem)
:papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.06.2013 08:49

misiagesia napisał(a):
Jacek S napisał(a):
misiagesia napisał(a):Pisze na szybko, relacje w innym terminie - jaka jest najlepsza ryba tu w cro?? Jakieś problemy przy oporządzaniu?? Ps. pogoda piękna.... Chyba mnie spiekło - ałć...


jaka-rybke-kupic-t28830.html

:wink: :papa:


Dziękuję skorzystaliśmy, dorada pyszna rybka :)


Zazdroszczę...mniam.

Pozdrawiam
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 18.06.2013 09:26

Szybenik - czekam!

Milusia ta pani... :oczko_usmiech:
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 18.06.2013 17:03

klaryska 29 napisał(a):Ja w tym roku na Pag z rodzinką..jeszcze msc:) :D
pozdrawiam wszystkich cro-maniaków:)



my też ruszamy na Pag w sierpniu a jak Ty?
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 18.06.2013 17:12

może późno ale dołączam do relacji
Piotr32
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr32 » 18.06.2013 17:41

Czekam na ciąg dalszy relacji.
Myłem w Murter w 2011 i dwa dni w 2012.
Jak dobrze będzie to w 2013 też odwiedzę.
iw
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) iw » 19.06.2013 09:49

Witam
Byliśmy na Murterze (w mieście, na ulicy Put Slanice) w lipcu 2012 roku. Był to nasz 7 raz w Cro i mimo, że widoki trochę inne niż południe to bardzo nam się podobało.
Jedynym (głównym) minusem było straszny tłok na Slanicy, dosłownie nie było gdzie rozłożyć ręcznika, na pewno w sezonie jest masakra.
Natomiast zdecydowanie najpiękniejsza plaża nosi nazwę PODVRSKE, musicie tam podjechać albo wzdłuż kempingu Slanica dojdziecie
http://www.murter-kornati.com/pl/plaze- ... a-podvrske
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 19.06.2013 21:25

Stasiek18 napisał(a):Ciekawe czy ta babcia, która na Murter w 2011 nie chciała mi sprzedać prosku :evil: jeszcze żyje?
:devil:
Obrazek
:devil:
I co z kotem? :twisted:
P.S. Na lewo od Cigrady masz fajne kameralne zatoczki i nie zapomnij o wyspie Skolijić (na prawo od Slanicy za kampingiem)
:papa:

iw napisał(a):Witam
Byliśmy na Murterze (w mieście, na ulicy Put Slanice) w lipcu 2012 roku. Był to nasz 7 raz w Cro i mimo, że widoki trochę inne niż południe to bardzo nam się podobało.
Jedynym (głównym) minusem było straszny tłok na Slanicy, dosłownie nie było gdzie rozłożyć ręcznika, na pewno w sezonie jest masakra.
Natomiast zdecydowanie najpiękniejsza plaża nosi nazwę PODVRSKE, musicie tam podjechać albo wzdłuż kempingu Slanica dojdziecie
http://www.murter-kornati.com/pl/plaze- ... a-podvrske



Dziękuję za wskazówki, skorzystaliśmy, super :) naprawdę mało ludzi, ale i tak tłoczno jak dla nas. Jeśli chodzi o zatoczki na lewo od cirgady, czy tam można dojechać wózkiem? Jeśli chodzi o dojazd wózkiem z dzieckiem na cirgade od ul. Pod Raduc to kicha, nasz mały o mało wstrząsu mózgu nie dostał. Ale można podjechać samochodem na cirgade od "centrum" :) Jeśli chodzi o relację z Szybenika, wściekłą jest na forum bo w trakcie pisania, już pod sam koniec - wywaliło mnie i daremnie 2h czasu straciłam :( musze spokojnie odreagować ten zonk :?
Jeśli chodzi o 18 i 19.06
Wczoraj plażowanie na naszej plaży do po południa, po obiedzie wycieczka na Podvrske i wyspe Skolijić - zdjęcia przy okazji :P Dzisiejszy dzień to na spokojnie dopiekanie się u nas przy apartamentowej plaży :)
wojteks86
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojteks86 » 20.06.2013 10:12

hej, mozliwe ze w lipcu kolejni Rudzianie pojada do Murter :)
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 20.06.2013 21:07

a gdzie się wybieracie?? Jeśli to blisko nas to możemy sprawdzić :P
misiagesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiagesia » 20.06.2013 21:09

misiagesia napisał(a):
Stasiek18 napisał(a):Ciekawe czy ta babcia, która na Murter w 2011 nie chciała mi sprzedać prosku :evil: jeszcze żyje?
:devil:
Obrazek
:devil:
I co z kotem? :twisted:
P.S. Na lewo od Cigrady masz fajne kameralne zatoczki i nie zapomnij o wyspie Skolijić (na prawo od Slanicy za kampingiem)
:papa:

iw napisał(a):Witam
Byliśmy na Murterze (w mieście, na ulicy Put Slanice) w lipcu 2012 roku. Był to nasz 7 raz w Cro i mimo, że widoki trochę inne niż południe to bardzo nam się podobało.
Jedynym (głównym) minusem było straszny tłok na Slanicy, dosłownie nie było gdzie rozłożyć ręcznika, na pewno w sezonie jest masakra.
Natomiast zdecydowanie najpiękniejsza plaża nosi nazwę PODVRSKE, musicie tam podjechać albo wzdłuż kempingu Slanica dojdziecie
http://www.murter-kornati.com/pl/plaze- ... a-podvrske



Dziękuję za wskazówki, skorzystaliśmy, super :) naprawdę mało ludzi, ale i tak tłoczno jak dla nas. Jeśli chodzi o zatoczki na lewo od cirgady, czy tam można dojechać wózkiem? Jeśli chodzi o dojazd wózkiem z dzieckiem na cirgade od ul. Pod Raduc to kicha, nasz mały o mało wstrząsu mózgu nie dostał. Ale można podjechać samochodem na cirgade od "centrum" :) Jeśli chodzi o relację z Szybenika, wściekłą jest na forum bo w trakcie pisania, już pod sam koniec - wywaliło mnie i daremnie 2h czasu straciłam :( musze spokojnie odreagować ten zonk :?
Jeśli chodzi o 18 i 19.06
Wczoraj plażowanie na naszej plaży do po południa, po obiedzie wycieczka na Podvrske i wyspe Skolijić - zdjęcia przy okazji :P Dzisiejszy dzień to na spokojnie dopiekanie się u nas przy apartamentowej plaży :)


ŻYJE ŻYJE :P ma się dobrze :P sprzedała nam dzisiaj wino :) i kot też jest :) tylko liczyć nie umie :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Murter 8-22.06.2013 r. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone