Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Miało być inaczej a wyszło... i tak pięknie :) Dugi Rat 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak
Re: Miało być inaczej a wyszło... i tak pięknie :) Dugi Rat

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.08.2019 12:44

Kilki kilometrowy korek w okolicy Podstrane to norma... My już dwukrotnie staliśmy w korku od Omisia....
discoshaker90
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) discoshaker90 » 22.08.2019 12:53

piekara114 napisał(a):Kilki kilometrowy korek w okolicy Podstrane to norma... My już dwukrotnie staliśmy w korku od Omisia....

Chyba to zależy od dnia, bo następnego dnia jechaliśmy do Splitu na zakupy mniej więcej o tej samej porze i było luźno. Chyba, że Chorwaci świętowali od rana bo był to 15 sierpnia :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.08.2019 13:04

Piękne zdjęcia z Supetaru :D Bardzo lubię to miasteczko.

I świetny flaming! :mrgreen:

Ciekawe piwo pokazujesz. Generalnie nie przepadam ze "smakowymi", ale może spróbuję 8) Często bywamy w Czechach, więc nie będzie problemu ;)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.08.2019 13:33

discoshaker90 napisał(a): Chyba, że Chorwaci świętowali od rana bo był to 15 sierpnia :)
Chorwaci bardzo uroczyście obchodzą dzień 15 sierpnia....
discoshaker90
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) discoshaker90 » 22.08.2019 13:37

maslinka napisał(a):Piękne zdjęcia z Supetaru :D Bardzo lubię to miasteczko.

I świetny flaming! :mrgreen:

Ciekawe piwo pokazujesz. Generalnie nie przepadam ze "smakowymi", ale może spróbuję 8) Często bywamy w Czechach, więc nie będzie problemu ;)

Mi też Supetar przypadł do gustu :) Gdyby nie ten ponad 3 godzinny korek w drodze do Splitu to jeszcze zdążylibyśmy się wybrać do Bol ale niestety czasu zabrakło bo byliśmy na wyspie tylko 1 dzień. Generalnie był to nasz "pierwszy raz" na jakiejkolwiek wyspie w Cro ;) Przez to że urlop był bardzo krótki bo tylko tygodniowy, to zdążyliśmy jedynie poczuć lekki smaczek wyspiarskiego klimatu. W przyszłości chciałbym zagościć na dłużej na którejś z wysp żeby np zobaczyć Brač w całości bo póki co zahaczyliśmy tylko o Supetar. Przeglądając Twoją relację Hvar też wpadł mi w oko i jest tam wiele pięknych miejsc. Oby tylko był czas i możliwości :)

Flaming fajny bardzo wygodny :D Tylko leżąc na nim można się zapomnieć i może się źle skończyć jak już pisałem we wcześniejszej części relacji :)

Co do piwka to też wole normalne ale kilka tych "smakowych" jest wartych uwagi. Z tych Chorwackich większość średnio mi podchodziła ale Stari Lisac jest petarda :D Na gorące dni jak znalazł :P W Cro był praktycznie w każdym w sklepie, a w Czechach zakupiłem w sklepie Billa w Mikulovie ale jak jest tam to pewnie i w reszcie kraju też się znajdzie. Puszka i butelka wygląda tak samo jak Chorwacka tylko nazwa inna ;) Spróbuj, nie pożałujesz :D

piekara114 napisał(a):
discoshaker90 napisał(a): Chyba, że Chorwaci świętowali od rana bo był to 15 sierpnia :)
Chorwaci bardzo uroczyście obchodzą dzień 15 sierpnia....

To by wyjaśniało dlaczego akurat w tym dniu nie było korków.
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 22.08.2019 18:43

Przeczytałem i obejrzałem.
Maincoon
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maincoon » 26.08.2019 20:23

Bardzo fajna relacja :D :D
Dobrze wykorzystaliście caly czas pobytu, no może z wyjatkiem tego nieszczesnego udaru na plaży :lol:.
Zdjecia z Braca pieekne :D
discoshaker90
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) discoshaker90 » 27.08.2019 10:51

Po małej przerwie powracam z obiecany filmikiem :) Profesjonalistą nie jestem ale udało się zmontować. Jakoś to wyszło i da się oglądać :D Nasza tegoroczna chorwacka przygoda streszczona w trochę ponad 3 minutach :P Ciężko było upakować to wszystko w tak krótkim czasie ale w sumie dłuższy filmik by Was zanudził :) Relacja w formie teledysku ;) Miłego seansu!!!

majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 27.08.2019 11:05

Bardzo fajny i radosny filmik :papa:

pozdrawiam, Michał
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.08.2019 14:52

Szybki, krótki ale treściwy wypad wam wyszedł :)

Mam pytanie odnośnie karetki, czy mieliście EKUZ i czy musieliście płacić za jej przyjazd?
Pytam dlatego, że spotkałam się z opiniami i to udzielanymi przez pracowników NFZ, że karta EKUZ nie pokrywa kosztów dojazdu do karetki np. w nagłych wypadkach i należy dokupić dodatkowe ubezpieczenie co wydaje mi się absurdem ale może właśnie tylko mi się wydaje 8O

Nad Brac nie wahajcie się, ani nad Hvarem :) obie są super!
Maincoon
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maincoon » 27.08.2019 19:25

Filmik - rewelacja!!!! :D :D :D
discoshaker90
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) discoshaker90 » 28.08.2019 06:15

gusia-s napisał(a):Szybki, krótki ale treściwy wypad wam wyszedł :)

Mam pytanie odnośnie karetki, czy mieliście EKUZ i czy musieliście płacić za jej przyjazd?
Pytam dlatego, że spotkałam się z opiniami i to udzielanymi przez pracowników NFZ, że karta EKUZ nie pokrywa kosztów dojazdu do karetki np. w nagłych wypadkach i należy dokupić dodatkowe ubezpieczenie co wydaje mi się absurdem ale może właśnie tylko mi się wydaje 8O

Nad Brac nie wahajcie się, ani nad Hvarem :) obie są super!

Niestety mieliśmy tylko tydzień do dyspozycji więc upakowaliśmy w tym czasie ile się dało :)

Mieliśmy EKUZ i ratownicy z karetki zrobili sobie kopię karty i zabrali ze sobą. Na miejscu nie wystawili nam żadnego rachunku więc chyba koszt przyjazdu karetki zostanie pokryty z polskiego ubezpieczenia, no chyba że coś pocztą przyjdzie. Było by absurdem gdyby EKUZ nie obejmowała takich rzeczy ale w polskim systemie zawsze znajdzie się coś co może zadziwić ;)

W Chorwacji byliśmy 2 razy, oba te razy były tylko tygodniowymi wyjazdami, ale może kiedyś uda się wybrać na przynajmniej 2 tygodnie, wtedy można zahaczyć, o którąś wyspę ;)
Bombolero
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bombolero » 05.07.2020 19:13

Piękny temat. Akurat w tym roku wybieramy się do Dugiego Raty, więc znalazłem u Ciebie sporo cennych informacji.

Pozdro
wojak10
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak10 » 05.07.2020 20:32

Świetny film :)
Bidon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 18.08.2020 09:06

Bombolero napisał(a):Piękny temat. Akurat w tym roku wybieramy się do Dugiego Raty, więc znalazłem u Ciebie sporo cennych informacji.

Pozdro

Czy warto?
https://www.dalmacijadanas.hr/fekalije- ... uno-djece/
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Miało być inaczej a wyszło... i tak pięknie :) Dugi Rat 2019 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019