Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Memories from Hvar..

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 27.05.2012 12:06

Hvaru więcej proszę......... :wink:


Pozdrv
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 29.05.2012 21:46

Płynąc na Hvar nie wiedzieliśmy gdzie będzie nasze miejsce noclegowe, przeglądałam wcześniej forum i tylko mogłam sobie wyobrażać jak wyglądają wszystkie mieścinki za tunelem Pitve. Jedno było pewne, chcieliśmy mieć przestrzeń i otwarte morze na wyciągnięcie ręki więc obstawiałam drugą stronę Hvaru, właśnie za tunelem. Gdy wjechaliśmy do Sveta Nedjelja w jednym momencie poczuliśmy że to miejsce dla nas :)
Wioska różni się od Ivan Dolac czy Zavala tym że jest położona wzdłuż zbocza, jadąc główną i w sumie jedyną drogą można zahaczyć o kwatery które są położone właśnie przy drodze. SN urzekła nas swoim spokojem i specyficznym klimatem, jest również taką ślepą wioską bo tam kończy się droga (jeśli oczywiście nie zboczymy na miasto Hvar)

Na kolejnych fotkach droga do miasta Hvar i nasza zatoczka Luciste, żeby wybrać się na tą plażę z SN trzeba trochę cierpliwości :lol: Za pierwszym razem wybraliśmy się pieszo i zanim dotarliśmy na miejsce, byliśmy już spaleni słońcem. Można również dojechać samochodem, zostawić na drodze i zejść dość stromą ścieżką do samej zatoczki. Jest piękna :hearts:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Restauracja na wodzie w Sveta Nedjelja
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Droga Szutrowa do miasta Hvar
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Luciste
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Widok z drogi na Sveta Nedjelja
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Miasto Hvar
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio edytowano 30.05.2012 09:46 przez Alita, łącznie edytowano 1 raz
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 29.05.2012 22:23

Alita napisał(a):Restauracja na wodzie w Sveta Nedjelja
Obrazek

Sv. Nedjelja to cudowne miejsce i jakie widoki, a do tej mariny czuję szczególny sentyment :D

Salata od hobotnice oraz kraby były niesamowite.
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 30.05.2012 10:26

Kolejna porcja fotek z wyspy Hvar, tym razem widoki z góry :D z drogi szutrowej do miasta Hvar.

Charakterystyczny most w Sv. Nedjelja sprawia że wioska wyróżnia się na tle innych, z góry wygląda to jeszcze ciekawiej :wink:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

To co w Hvarze kocham najbardziej czyli niekończąca się przestrzeń..która wciąga i uzależnia, wrażenie że można wszystko!
:lol:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Miasto Hvar a z tyłu Pakleni Otoci

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.05.2012 10:35

Piękne zdjęcia.
Mogłabym się zakochać... problem w tym, że w Hvarze kocham się już kilka lat :lol:

Piękne kolory.
Czekam na więcej.
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 30.05.2012 12:32

Jak pięknie..................
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 30.05.2012 13:07

Roxi napisał(a):Piękne zdjęcia.
Mogłabym się zakochać... problem w tym, że w Hvarze kocham się już kilka lat :lol:

Piękne kolory.
Czekam na więcej.


Na wyspie byłam dopiero dwa razy i jeszcze nie wszystko zwiedziłam, kolejne miejsca na Hvarze czekają żeby je odkryć min.: Scedro, półwysep Kabal, Vrbanj, Wyspy Piekielne... to wszystko przede mną!
:wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.05.2012 13:33

Alita - bardzo fajne fotki :) Mam tylko jedno pytanie - czy na zdjęciach będą też ludzie, np TY? :) :roll: :smo:

A poważnie - to wpisuję się na listę oglądaczy :)
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 30.05.2012 15:25

No to poważnie, nie nie będzie bo to Hvar widziany moimi oczami ;)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 12.06.2012 19:54

cieszę się baardzo na tą relację i liczę na więcej... bo już za 30 dni wyjazd i 2 tygodnie na Hvarze.
Po Twoich zdjęciach coraz bardziej nie mogę się doczekać i cieszę się że też wybrałem sv.Njedjele na 2 tygodniowy urlop
kawajki
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawajki » 21.06.2012 00:09

Alita-dla mnie te fotki to rewelka no i takie mam cię zjem cie -jeszcze dziesieć dni i ruszam z rodzinką do Ivan dolać
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 21.06.2012 06:26

kawajki napisał(a):Alita-dla mnie te fotki to rewelka no i takie mam cię zjem cie -jeszcze dziesieć dni i ruszam z rodzinką do Ivan dolać


Cześć kawajki :)

Wpadnijcie też tu:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=9747&start=5430
Mi$iek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mi$iek » 22.06.2012 10:30

zdjęcia rewelacja!! :D mój Hvar 2013... dlaczego to jeszcze rok?! :(
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 02.07.2012 15:57

zdjęcia na prawdę zachwycają...cudowne
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 02.07.2012 22:37

serce mi pęka, drugi rok z rzędu nie możemy jechać do Chorwacji, za pierwszym razem urodził nam się synek i to było dla nas najważniejsze przeżycie ale w tym roku sytuacja materialna nie pozwoliła... gdy tylko oglądam jakieś foto z wakacji lub na forum jakaś część mnie bardzo cierpi. W wyspie zakochałem się od pierwszego wejrzenia...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Memories from Hvar.. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone