Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Madera - grudzień 2009

W Portugalii znajduje się najbardziej wysunięty na zachód punkt w Europie. Historia Portugalii sięga starożytności. Portugalia jest jednym z najstarszych państw w Europie. Jej granice nie zmieniły się od pierwszej połowy XII wieku Każdego roku Portugalię odwiedza ponad 10 milionów turystów. W Porto znajduje się jedna z najpiękniejszych księgarni świata - jest to Księgarnia Lello (Livraria Lello & Irmano).
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 21.02.2010 11:55

Tak, tak Slapciu . Widzieliśmy :-(. Znaliście to miejsce ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2010 12:10

Wiele miejsc rozpoznaję, zresztą stalica - Funchal ma kanały, w których z gór płyną małe rzeczki....a czasami - jak widać większe....
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 21.02.2010 12:44

Grudzień pod szczęsliwą gwiazdą był. Całe szczęście. Lecz ludzi żal...

pozdrawiamy
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 24.02.2010 15:39

Z innej beczki - jak zobaczyłam to zdjęcie, to od razu pomyślałam: slapolkowe klimaty 8)

Podpis mnie w tym przekonaniu utwierdził :)

p.s. 3,5* ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.02.2010 20:53

a to ja napisał(a):Z innej beczki - jak zobaczyłam to zdjęcie, to od razu pomyślałam: slapolkowe klimaty 8)

Podpis mnie w tym przekonaniu utwierdził :)

p.s. 3,5* ?


Tylko oni "pojechali" mocno po kolorze, a ja wcale :lool:
Pozdrav
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 24.02.2010 23:43

Witaj Slapol.
Fakt, post dopiero teraz , ale odwiedziłem Twoją relację już znacznie wcześniej.
Wiem, że masz poczucie humoru i umiejętnie to odbierzesz, ale po tej relacji będziesz mi się kojarzył:
slapol-miłośnik ekstremalnych lotnisk z jednym podejściem.
-miłośnik swojego aparatu, który się z nim nie rozstaje spadając nawet w przepaść, próbuje dobrze skadrować obiekt.
Nawet profesjonalni paparazzi nie chcą tak ginąć. ;)

A teraz zupełnie poważnie, to co spotkało was na drodze ER 103, tylko mnie utwierdza jak czasem zimne fakty pokazywane na zdjęciach mogą być bliskie czyjegoś dramatu.
Nie ten czas, nie to miejsce i... bardzo dobrze, że będziesz dalej pisał kolejne relacje.
Pozdrawiam.
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 25.02.2010 13:11

Przeczytałam od deski do deski. Powzdychałam do zieleni i kwiatów.
Natę w pełni rozumiem (40 minut turbulencji nac Turcją w drodzepowrtonej z Egiptu skutecznie zniechęciło nas do wypadów samolotem).
Ciepło pozdrawiamy całoKlanowo!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.02.2010 14:25

Dzięki Wam za dobre słowo :lol:
Nomad:
Twoje kojarzenia są dla mnie spoko - "miłośnik wietrznych, deszczowych lotnisk i starych fruwających aparatów" jest OK :wink:
Również pozdrawiam - całoKlanowo i nomadowo :!:
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 10.03.2011 08:33

slapol
Uwielbiam Maderę i wspaniale się to ogląda, dowiedzialem sie przy okazji kilka ciekawych informacji dotyczacych mojej ulubionej czarnej Espady...
Poprzednia strona

Powrót do Portugalia - Portugal


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Madera - grudzień 2009 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone