.png)
.png)
.png)
.png)
slapol napisał(a):Parę razy mówiłem Zbyszkowi (kominesku), że okolice Siewierza na początku maja są atrakcyjniejsze od Prahy - ale nie uwierzył, czy nieszczęśliwie wcześniej zaplanował![]()
Ja jadę na ZLOT i spotkam tam ok. 50 super osób - już sie nie mogę doczekać![]()
Pozdravki
.png)
kominesku napisał(a):Witam. Jak doskonale wiemyjest organizowany w tym terminie ZLOT na Śląsku
. Ale mimo to część z Nas już wcześniej zorganizowała sobie pobyt w tym terminie. Zazdroszcząc oczywiście zlotowcom
proponuję abyśmy podzielili się informacją Kto, gdzie spędza ten łykend
Zaczynam od siebie. W zeszłoroczny majowy łykend, który spędziliśmy w bieszczadach, już umówiliśmy się z grupą znajomych że tegoroczny spędzamy w PRADZE. jedziemy w terminie 29.04-03.05 w 16 osób.
Pozdrowienia od Nas dla ZLOTOWCÓW. Wypijemy Wasze zdrowie w jakiejś knajpce na Hradczanach Złotym Bażantem
![]()
![]()
Pzdr.
.png)
aneta_jacek napisał(a):Esztergom/Szturowo pod Budapesztem.
Typowo turystycznie - zwiedzanie dokładne Budapesztu, kapieliska termalne, wypad w Male Karpaty i co tam wymyślimy ..... a wszystko to w rytm Lijepa li si i pod "Egribikavera"![]()
( tak jest w planach ... )
Bawcie się dobrze na zlocie![]()
![]()
Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko
