Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[ANKIETA] --- Lipiec czy sierpień ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Lipiec czy sierpień?

wrzesień - po wakacyjnym szale, dzieciaki nie szaleją na plażach
39
14%
sierpień - jest w sam raz
106
38%
lipiec - jest w sam raz
92
33%
czerwiec - przed wakacyjnym szałem, dzieciaki nie szaleją na plażach
36
13%
zima - super okres do zwiedzania CRO
1
0%
inny termin - mam swoje ulubione poza sezonem
2
1%
 
Liczba głosów : 276

Artur2123
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur2123 » 07.09.2017 19:41

Jestem w Cro min 6msc ale najlepiej dla mnie w czerwcu.
ATBCK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ATBCK » 08.09.2017 18:45

Wrzesień :) od kilku lat tylko we wrzesniu jeździmy
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 08.09.2017 19:04

Mogę wziąć urlop po 25-tym.
W czerwcu za wcześnie, bo dzieci jeszcze w szkole, w sierpniu za późno, bo dzieci za parę dni już idą zdobywać wiedzę :wink: do szkoły. W związku z tym Chorwację odwiedzam zawsze na przełomie lipca i sierpnia :D .
Anna74
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna74 » 11.09.2017 10:51

To tak jak my. Zawsze ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia. Może kiedyś uda się pojechać na miesiąc, tylko problem z urlopem w pracy.
pavvelK
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavvelK » 11.09.2017 14:07

elka21 napisał(a):Mogę wziąć urlop po 25-tym.
W czerwcu za wcześnie, bo dzieci jeszcze w szkole, w sierpniu za późno, bo dzieci za parę dni już idą zdobywać wiedzę :wink: do szkoły. W związku z tym Chorwację odwiedzam zawsze na przełomie lipca i sierpnia :D .


To w przyszłym roku masz okazję zmienić bo za stroną MEN:
"Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 22 czerwca 2018 r." :)
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 21.05.2018 09:56

Z uwagi na lipcową szkolną rekrutację starszego pacholęcia, w tym roku wyjątkowo musimy jechać w sierpniu, w II połowie- Baska Krk.
Czy to, że jest to druga połowa (14-27.08), coś zmienia w kwestii tłoku? Czy zachodnia Europa, która może zjedzie 1 sierpnia, zdąży wybyć przed 15tym? :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
[ANKIETA] --- Lipiec czy sierpień ?? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone