Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 18:36

Magdalena S. napisał(a):
minimartini napisał(a):
Vjetar napisał(a):Tak oglądam te zdjęcia i...już bym się spakował i jechał...


Pozdrawiam


... ja tak mam każdego dnia :wink:


I ja... Zawsze gotowa do wyjazdu. Zwłaszcza do Chorwacji :)
Świetna relacja, no i te zdjęcia...


Dziękuję ślicznie :wink:

andeo napisał(a):I znowu weszłam i NIESPODZIANKA! No Kochana poszaleliście ! cudne fotki,zabawa przednia,matko ale mi się podoba,buzia sama mi się do Was śmieje :) Kocham kocham kocham jak mówi Kora :mrgreen:
ekstra pamiątka i na pewno kupa śmiechu jak wspominacie ....samych szczęśliwych dni Wam życzę!


:mrgreen:
DZIĘKUJEMY :D

oj... śmiechu... OGROM! :)

Żałuję tylko, bo dziwnie mi pozmniejszało te zdjęcia 8O Zastanawiam się, dlaczego? Dodawałam, jak zawsze... a tu takie malutkie... :?:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 18:39

Przyznam że chciałam powiększyć i nie dało rady :wink:
a co do światła,piszesz ,że nie za dobre,a mnie się wydaje że ekstra,nie prześwietlone,ani nie za ciemne,fajną barwę mają...no chyba że je trochę podrasowałaś :) a jeśli tak to też nie zbrodnia :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 18:42

andeo napisał(a):Przyznam że chciałam powiększyć i nie dało rady :wink:
a co do światła,piszesz ,że nie za dobre,a mnie się wydaje że ekstra,nie prześwietlone,ani nie za ciemne,fajną barwę mają...no chyba że je trochę podrasowałaś :) a jeśli tak to też nie zbrodnia :)


Próbuję coś poprawić... Ale wszystko jest tak jak zawsze. Hmmm :roll: Może coś się uda - to po prostu podmienię pliki. Dziwne, gdyż w picasie jest normalny rozmiar.

Generalnie części z nich photoshop był potrzebny :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 18:51

Photoshop ,ale taki nienachalny ,fajne fotki .Już się nie mogę doczekać kiedy i ja sobie popstrykam ,też lubię,ale baaardzo amatorsko :) no i sesji nie będzie ślubnej hihih,bo ja 15 lat po :roll:
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 28.03.2014 19:09

Śliczna jest ta sesja poślubna :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 19:44

andeo napisał(a):Photoshop ,ale taki nienachalny ,fajne fotki .Już się nie mogę doczekać kiedy i ja sobie popstrykam ,też lubię,ale baaardzo amatorsko :) no i sesji nie będzie ślubnej hihih,bo ja 15 lat po :roll:


Amatorsko, czy nie - ważne, że sprawia to przyjemność ;) Gdybyśmy szybciej zdecydowali się na ślub, mielibyśmy 10-letni staż :lol:

Udało się naprawić rozmiar zdjęć - od razu lepiej :mrgreen:

Magdalena S. napisał(a):Śliczna jest ta sesja poślubna :)


Dziękujemy :D Właściwie... Sesję tę prawdziwą (plener) mieliśmy już w Polsce :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 19:55

Tak ,lubię bawić się w robienie zdjęć,nagrywanie filmików,świetna zabawa :)
obejrzałam jeszcze raz w większym formacie i ....jeszcze bardziej mi się podoba :)
Ale bardzo czuję się zachęcona przez Twoją relację,piękny ten Hvar.My zaczęliśmy naszą przygodę w Czarnogórze w tamtym roku.W tym też tam zaczynamy i przesuwamy się w górę i na razie nasze plany sięgają Korczuli i Pelješca.Ale myślę,że jeśli tylko damy radę ,to w przyszłym roku zaczniemy z innej strony i o Hvar też zahaczymy.
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 20:03

andeo napisał(a):Tak ,lubię bawić się w robienie zdjęć,nagrywanie filmików,świetna zabawa :)
obejrzałam jeszcze raz w większym formacie i ....jeszcze bardziej mi się podoba :)


Powiem Ci szczerze, że bardzo liczę na Twoją tegoroczną relację - zwłaszcza, że kilka dni temu nasz tegoroczny wyjazd stanął pod dużym znakiem zapytania :cry:
Lecz co się odwlecze... :wink: A że rejony podobne obraliśmy - to oczy nacieszę Twymi zdjęciami :)

Co do zdjęć - okazało się, że picasa domyślnie zmniejsza mi zdjęcia w pionie - nawet wcześniej nie zauważyłam... Rzeczywiście w całej relacji pionowe są malutkie.
W każdym razie Marcin pokombinował z innym hostem i efekt jest :)

A co do Hvaru - będę zachęcać i zachęcać!!! Bez końca :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 20:10

ooo ,może jeszcze nie wszystko stracone,będę trzymać kciuki,żebyście się wybrali.A ja nie wiem czy dam jakąś relację....bo wszystko tu już było :roll: Jakoś mi entuzjazm przeszedł do relacji :wink:
a z drugiej strony jest tu wiele osób,które to jeszcze interesuje ,dla których wiele miejsc jest nowością i pewnie z chęcią by poczytały ,pooglądały...no zobaczymy jak to będzie. :oczko_usmiech:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 20:16

Oj tam - "wszystko było" - każdy ma inny punkt widzenia. To samo miejsce inaczej wygląda oczami innych osób. Ja w każdym razie będę czekać ;)

Wychodzę też z założenia, że relacje pisze się przede wszystkim - dla siebie :mrgreen: Fajna pamiątka, oderwanie od rzeczywistości. Choć przyznać trzeba, że to niezły czasopochłaniacz :lol:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 20:21

A to prawda,trochę to trwa :) znając siebie to nie wytrzymam i coś tam skrobnę i podzielę się jednak zdjęciami :)
Mam nadzieję,że Twoja relacja zostanie niezmieniona ,bo jak będę się wybierać w tamte okolice za rok,to jeszcze bym wróciła i od nowa przeczytała :) a często jak coś znajdę do poczytania to już ludzie mają pousuwane zdjęcia :( Jak chciałam poczytać o Żuljanie i tamtejszych kampingach to jak nawet coś jest to bez zdjęć w większości .
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 28.03.2014 20:30

Na pewno zostanie - zdjęcia są bezpiecznie ulokowane, więc nie powinny poznikać ;)
Mam kilka takich relacji na forum, do których chętnie wracam :) Choć prawda, że część zdjęć zniknęła...
W każdym razie, jak kiedyś będziesz potrzebować innych info. o Hvarze (np. camp godny polecenia) - też mogę pomóc ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 20:39

Dobrze,będę pamiętać i pytać :smo:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.03.2014 20:48

andeo napisał(a): no i sesji nie będzie ślubnej hihih,bo ja 15 lat po :roll:


andeo w dzisiejszych czasach, wszystko można zrealizować :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.03.2014 21:11

oj mervik u mnie to by musiał być photoshop ....duuuużo photoshopa :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone